Karta atleta

Export do excelu
  • Klára Prusíková
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: ASK ELNA Počerady
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.05 Chomutov 10.08.2021
60 m 09.06 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
60 m 09.11 Bílina 04.06.2020
100 m 14.82 Louny 08.08.2020
150 m 22.59 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
150 m 22.24 Bílina 04.06.2020
300 m 51.63 h Praha - Stromovka 15.01.2020
800 m 3:18.1 Slaný 09.10.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 11.33 Bílina 19.06.2021
skok vysoký 1.20 h Louny 21.12.2019
skok daleký 4.20 Bílina 14.08.2021
skok daleký 4.34 h Praha - Strahov 13.02.2022
vrh koulí 3kg 08.53 Žatec 10.05.2022
hod diskem 0,75kg 18.33 Klášterec nad Ohří 12.09.2021
hod kriketovým míčkem 33.95 Meziboří 20.06.2020
pohár rozhlasu 0740 Žatec 10.05.2022
hod plným míčem 1kg 10.80 Klášterec nad Ohří 14.09.2019
pětiboj 1603 Meziboří 26.06.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.06 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
60 m 09.11 Bílina 04.06.2020
100 m 14.82 Louny 08.08.2020
150 m 22.59 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
150 m 22.24 Bílina 04.06.2020
300 m 51.63 h Praha - Stromovka 15.01.2020
800 m 3:34.44 Meziboří 20.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 13.40 Meziboří 20.06.2020
skok daleký 4.16 Meziboří 20.06.2020
hod kriketovým míčkem 33.95 Meziboří 20.06.2020
pětiboj 1482 Meziboří 20.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.08.2020 Prázdninový mítink (TRIATLET Karlovy Vary z.s.) skok daleký/Ž 11 Karlovy Vary 3.85
19.08.2020 Prázdninový mítink (TRIATLET Karlovy Vary z.s.) 60 m/Ž/B05 2= Karlovy Vary 09.39
08.08.2020 23. ročník VELKÉ CENY ČEZ a.s. (ASK ELNA Počerady) skok daleký/Ž 5 Louny 3.89
08.08.2020 23. ročník VELKÉ CENY ČEZ a.s. (ASK ELNA Počerady) 100 m/Ž/R02 4 Louny 14.82
27.06.2020 KPJ Ústeckého kraje mladšího žactva a elévstva (AK Bílina) skok daleký/Žkm/F 9 Bílina 4.10
27.06.2020 KPJ Ústeckého kraje mladšího žactva a elévstva (AK Bílina) 60 m/Žkm/R02 2 Bílina 08.94
20.06.2020 KPJ Ústeckého kraje ve vícebojích mladšího žactva a elévstva + vložený závod na 200 m mužů a žen (Atletika Litvínov z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 5 Meziboří 13.40
20.06.2020 KPJ Ústeckého kraje ve vícebojích mladšího žactva a elévstva + vložený závod na 200 m mužů a žen (Atletika Litvínov z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/S02 2 Meziboří 33.95
20.06.2020 KPJ Ústeckého kraje ve vícebojích mladšího žactva a elévstva + vložený závod na 200 m mužů a žen (Atletika Litvínov z.s.) skok daleký/Žkm/S02 3 Meziboří 4.16
20.06.2020 KPJ Ústeckého kraje ve vícebojích mladšího žactva a elévstva + vložený závod na 200 m mužů a žen (Atletika Litvínov z.s.) 60 m/Žkm/B02 5 Meziboří 09.13
20.06.2020 KPJ Ústeckého kraje ve vícebojích mladšího žactva a elévstva + vložený závod na 200 m mužů a žen (Atletika Litvínov z.s.) 800 m/Žkm/B02 9 Meziboří 3:34.44
20.06.2020 KPJ Ústeckého kraje ve vícebojích mladšího žactva a elévstva + vložený závod na 200 m mužů a žen (Atletika Litvínov z.s.) pětiboj/Žkm 21 Meziboří 1482
11.06.2020 2. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem z.s. ) 60 m/Žky/B03 3 Ústí nad Labem 09.12
11.06.2020 2. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem z.s. ) 150 m/Žky/B04 6 Ústí nad Labem 22.29
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 60 m/Žky/B03 4 Bílina 09.11
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 150 m/Žky/B07 2 Bílina 22.24
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Žatec I (AK Žatec) 60 m/Žkm/F Žatec 08.9
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Žatec I (AK Žatec) 60 m/Žkm/R3 1 Žatec 08.9
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Žatec I (AK Žatec) skok daleký/Žkm Žatec 3.94
26.01.2020 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 60 m/Žkm/R01 3 Jablonec nad Nisou 09.06
26.01.2020 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 60 m/Žkm/F 7 Jablonec nad Nisou 09.12
26.01.2020 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 150 m/Žkm/B04 1 Jablonec nad Nisou 22.59
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B6 5 Praha - Stromovka 51.63