Karta atleta

Export do excelu
  • Michaela Ministrová
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.09 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
60 m 08.58 Brno 07.09.2020
100 m 14.32 Ostrava 01.06.2020
300 m 47.67 Frýdek-Místek 30.05.2020
600 m 2:08.75 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
600 m 1:48.54 Brno 08.09.2020
800 m 2:45.25 Ostrava - Poruba 06.06.2020
1500 m 6:14.72 Ostrava - Poruba 16.05.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.43 Ostrava - Poruba 22.05.2020
skok daleký 4.10 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
skok daleký 4.15 Ostrava - Poruba 06.06.2020
hod kriketovým míčkem 33.50 Ostrava - Poruba 22.05.2020
pětiboj 1981 Ostrava - Poruba 22.05.2020
sprintérský trojboj 1155 Ostrava 01.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.09 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
60 m 08.58 Brno 07.09.2020
100 m 14.32 Ostrava 01.06.2020
300 m 47.67 Frýdek-Místek 30.05.2020
600 m 2:08.75 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
600 m 1:48.54 Brno 08.09.2020
800 m 2:45.25 Ostrava - Poruba 06.06.2020
1500 m 6:14.72 Ostrava - Poruba 16.05.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.43 Ostrava - Poruba 22.05.2020
skok daleký 4.10 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
skok daleký 4.15 Ostrava - Poruba 06.06.2020
hod kriketovým míčkem 33.50 Ostrava - Poruba 22.05.2020
pětiboj 1981 Ostrava - Poruba 22.05.2020
sprintérský trojboj 1155 Ostrava 01.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.12.2020 Vánoční běh Atletika Poruba (Atletika Poruba z.s.) Přespolní běh/EleZ/B 1 Ostrava - areál Porubská 2:02:09
24.09.2020 KP MSK družstev - Beskydský pohár přípravek finále (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/EleZ/B04 1 Frýdek-Místek 08.71
24.09.2020 KP MSK družstev - Beskydský pohár přípravek finále (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/EleZ/B03 1 Frýdek-Místek 45.85
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/EleZ/R1 3 Brno 08.58
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/EleZ/FA Brno 08.66
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 600 m/EleZ/B4 1 Brno 1:48.54
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok daleký/EleZ/KA 12 Brno 3.77
25.06.2020 KP družstev přípravek 2020 - Beskydský pohár (Atletika Poruba z.s.) čtyřboj/EleZ/F Ostrava - Poruba 1769
25.06.2020 KP družstev přípravek 2020 - Beskydský pohár (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/EleZ/F Ostrava - Poruba 4.10
25.06.2020 KP družstev přípravek 2020 - Beskydský pohár (Atletika Poruba z.s.) hod kriketovým míčkem/EleZ/F 7 Ostrava - Poruba 30.95
25.06.2020 KP družstev přípravek 2020 - Beskydský pohár (Atletika Poruba z.s.) 60 m/EleZ/B08 1 Ostrava - Poruba 08.81
25.06.2020 KP družstev přípravek 2020 - Beskydský pohár (Atletika Poruba z.s.) 600 m/EleZ/B06 1 Ostrava - Poruba 1:55.58
16.06.2020 4.Porubský běžecký pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) Přespolní běh/EleZ Poruba - Atletický areál Porubská 0:02:24
06.06.2020 Kontrolní závody Poruba (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žkm Ostrava - Poruba 4.15
06.06.2020 Kontrolní závody Poruba (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žkm Ostrava - Poruba 2:45.25
06.06.2020 Kontrolní závody Poruba (Atletika Poruba z.s.) 150 m/Žkm/B01 1 Ostrava - Poruba 20.96
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Atletika Poruba (Atletika Poruba) sprintérský trojboj/Ž 26 Ostrava 1155
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Atletika Poruba (Atletika Poruba) 60 m/Ž/B05 1 Ostrava 08.87
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Atletika Poruba (Atletika Poruba) 100 m/Ž/B07 1 Ostrava 14.32
30.05.2020 Májové závody 3.část - přípravka (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/EleZ/B11 1 Frýdek-Místek 08.61
30.05.2020 Májové závody 3.část - přípravka (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/EleZ/B02 1 Frýdek-Místek 47.67
22.05.2020 2.Porubský atletický pátek - uzavřené závody (Atletika Poruba z.s.) pětiboj/Žkm 4 Ostrava - Poruba 1981
22.05.2020 2.Porubský atletický pátek - uzavřené závody (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/B01 1 Ostrava - Poruba 08.84
22.05.2020 2.Porubský atletický pátek - uzavřené závody (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žkm/B01 1 Ostrava - Poruba 2:46.19
22.05.2020 2.Porubský atletický pátek - uzavřené závody (Atletika Poruba z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 4= Ostrava - Poruba 33.50
22.05.2020 2.Porubský atletický pátek - uzavřené závody (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žkm 7 Ostrava - Poruba 3.82
22.05.2020 2.Porubský atletický pátek - uzavřené závody (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 2 Ostrava - Poruba 12.43
16.05.2020 1.Porubský atletický pátek (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/EleZ Ostrava - Poruba 3.74
16.05.2020 1.Porubský atletický pátek (Atletika Poruba z.s.) 1500 m/EleZ Ostrava - Poruba 6:14.72
10.03.2020 3.Porubský běžecký pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) Přespolní běh/EleZ/B 2 Poruba - Atletický areál Porubská 0:04:09
18.02.2020 2.Porubský běžecký pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) Přespolní běh/EleZ Poruba - Atletický areál Porubská 0:03:29
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/EleZ/F 6 Ostrava - Vítkovice 09.09
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/EleZ/S01 1 Ostrava - Vítkovice 4.10
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 600 m/EleZ/B01 14 Ostrava - Vítkovice 2:08.75
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/EleZ/R16 1 Ostrava - Vítkovice 09.14
21.01.2020 1.Porubský běžecký pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) Přespolní běh/EleZ/F Poruba - Porubská 0:01:57