Karta atleta

Export do excelu
  • Radek Vaník
  • Narozen: 2010
  • Klub / oddíl: AK Bílina
  • Trenér: Pavel Prchal
  • Kategorie: Atletická přípravka-hoši
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.83 h Český Brod 22.02.2020
50 m 07.7 Duchcov 01.06.2020
60 m 09.06 h Český Brod 22.02.2020
60 m 08.97 Bílina 19.06.2021
100 m 15.34 Ústí nad Labem 23.08.2020
150 m 22.00 Most 15.09.2021
300 m 51.80 h Jablonec nad Nisou 08.12.2019
600 m 2:04.13 Meziboří 26.06.2021
800 m 2:13.76 h Lipsko 09.02.2019
800 m 3:00.68 Zittau 27.04.2019
skok vysoký 1.22 h Český Brod 14.12.2019
skok daleký 3.88 h Český Brod 18.01.2020
skok daleký 4.16 Bílina 14.08.2021
hod kriketovým míčkem 30.00 Duchcov 01.06.2020
hod plným míčem 1kg 06.10 Duchcov 15.09.2019
hod plným míčem 1kg 06.15 h Jablonec nad Nisou 08.12.2019
čtyřboj 1023 Meziboří 26.06.2021
trojboj 1233 h Jablonec nad Nisou 08.12.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.83 h Český Brod 22.02.2020
50 m 07.7 Duchcov 01.06.2020
60 m 09.06 h Český Brod 22.02.2020
60 m 09.02 Bílina 27.06.2020
100 m 15.34 Ústí nad Labem 23.08.2020
150 m 22.60 Meziboří 13.09.2020
600 m 2:19.76 Meziboří 20.06.2020
skok vysoký 1.18 h Český Brod 18.01.2020
skok daleký 3.88 h Český Brod 18.01.2020
skok daleký 4.13 Bílina 27.06.2020
hod kriketovým míčkem 30.00 Duchcov 01.06.2020
čtyřboj 0839 Meziboří 20.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2020 Krajský pohár družstev přípravek FINÁLE BÍLINA (ÚKAS) hod plným míčem 1kg/EleH 19 Bílina 06.90
10.10.2020 Krajský pohár družstev přípravek FINÁLE BÍLINA (ÚKAS) skok z místa/EleH 13 Bílina 1.92
10.10.2020 Krajský pohár družstev přípravek FINÁLE BÍLINA (ÚKAS) 60 m/EleH/B08 1 Bílina 09.46
10.10.2020 Krajský pohár družstev přípravek FINÁLE BÍLINA (ÚKAS) 400 m/EleH/B08 1 Bílina 73.86
04.10.2020 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) hod kriketovým míčkem/EleH 15 Nymburk 25.45
04.10.2020 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) skok daleký/Žci MS Nymburk 3.82
04.10.2020 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/EleH/B06 2 Nymburk 09.20
04.10.2020 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 150 m/EleH/B06 2 Nymburk 22.83
03.10.2020 Krajský pohár přípravek skupina STŘED (ÚKAS) hod plným míčem 1kg/EleH/F 17 Ústí nad Labem 06.90
03.10.2020 Krajský pohár přípravek skupina STŘED (ÚKAS) skok z místa/EleH/F 9 Ústí nad Labem 1.98
03.10.2020 Krajský pohár přípravek skupina STŘED (ÚKAS) 400 m/EleH/B04 2 Ústí nad Labem 73.2
03.10.2020 Krajský pohár přípravek skupina STŘED (ÚKAS) 60 m/EleH/B04 2 Ústí nad Labem 08.7
13.09.2020 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov z.s.) 60 m/Žcm/B01 4 Meziboří 09.34
13.09.2020 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov z.s.) skok daleký/M 12 Meziboří 3.77
13.09.2020 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov z.s.) 150 m/Žcm/B01 3 Meziboří 22.60
04.09.2020 Ústecké sprinty IV (Athletic club Ústí nad Labem) 60 m/M/B03 5 Ústí nad Labem 09.23
04.09.2020 Ústecké sprinty IV (Athletic club Ústí nad Labem) 150 m/M/B05 3 Ústí nad Labem 22.84
23.08.2020 Ústecké sprinty III (Athletic club Ústí nad Labem) 60 m/M/B03 1 Ústí nad Labem 09.41
23.08.2020 Ústecké sprinty III (Athletic club Ústí nad Labem) 100 m/M/B02 4 Ústí nad Labem 15.34
23.08.2020 Ústecké sprinty III (Athletic club Ústí nad Labem) 150 m/M/B02 5 Ústí nad Labem 23.31
27.06.2020 KPJ Ústeckého kraje mladšího žactva a elévstva (AK Bílina) skok daleký/EleH Bílina 4.13
27.06.2020 KPJ Ústeckého kraje mladšího žactva a elévstva (AK Bílina) 60 m/EleH/R01 1 Bílina 09.19
27.06.2020 KPJ Ústeckého kraje mladšího žactva a elévstva (AK Bílina) 60 m/EleH/F Bílina 09.02
20.06.2020 KPJ Ústeckého kraje ve vícebojích mladšího žactva a elévstva + vložený závod na 200 m mužů a žen (Atletika Litvínov z.s.) 600 m/EleH/B03 8 Meziboří 2:19.76
20.06.2020 KPJ Ústeckého kraje ve vícebojích mladšího žactva a elévstva + vložený závod na 200 m mužů a žen (Atletika Litvínov z.s.) čtyřboj/EleH 6 Meziboří 0839
20.06.2020 KPJ Ústeckého kraje ve vícebojích mladšího žactva a elévstva + vložený závod na 200 m mužů a žen (Atletika Litvínov z.s.) 60 m/EleH/B01 1 Meziboří 09.08
20.06.2020 KPJ Ústeckého kraje ve vícebojích mladšího žactva a elévstva + vložený závod na 200 m mužů a žen (Atletika Litvínov z.s.) hod kriketovým míčkem/EleH/FB 4 Meziboří 28.07
20.06.2020 KPJ Ústeckého kraje ve vícebojích mladšího žactva a elévstva + vložený závod na 200 m mužů a žen (Atletika Litvínov z.s.) skok daleký/EleH/S02 2 Meziboří 3.75
15.06.2020 Klubové závody (AK Bílina) hod kriketovým míčkem/EleH 9 Bílina 24.69
15.06.2020 Klubové závody (AK Bílina) skok daleký/EleH Bílina 3.94
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Duchcov (AK Slovan Duchcov) 50 m/EleH/B 2 Duchcov 07.7
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Duchcov (AK Slovan Duchcov) 60 m/EleH/B 2 Duchcov 08.9
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Duchcov (AK Slovan Duchcov) hod kriketovým míčkem/EleH/F Duchcov 30.00
22.02.2020 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 50 m/EleH Český Brod 07.83
22.02.2020 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žcm 10 Český Brod 09.06
22.02.2020 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žcm 23 Český Brod 3.50
22.02.2020 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žcm 11 Český Brod 1.15
08.02.2020 18. MITGAS Schüler hallensportfest (SG Motor Gohlis-Nord Leipzig) 50 m/EleH/R1 1 Lipsko 08.13
08.02.2020 18. MITGAS Schüler hallensportfest (SG Motor Gohlis-Nord Leipzig) skok daleký/EleH Lipsko 3.87
18.01.2020 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žcm 12 Český Brod 09.29
18.01.2020 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žcm 12 Český Brod 3.88
18.01.2020 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žcm 10= Český Brod 1.18