Karta atleta

Export do excelu
  • Lenka Nagyová
  • Narozen: 1975
  • Klub / oddíl: SK Čtyři Dvory České Budějovice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 m 16.65 České Budějovice 31.07.2020
vrh koulí 4kg 06.35 Vlašim 23.08.2020
hod diskem 1kg 16.17 Třebíč 19.09.2020
hod kladivem 4kg 16.65 Třebíč 19.09.2020
hod oštěpem 600g 15.20 Třebíč 19.09.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 16.65 České Budějovice 31.07.2020
vrh koulí 4kg 06.35 Vlašim 23.08.2020
hod diskem 1kg 16.17 Třebíč 19.09.2020
hod kladivem 4kg 16.65 Třebíč 19.09.2020
hod oštěpem 600g 15.20 Třebíč 19.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.10.2020 Uzavřené závody SK Čtyři Dvory o Pohár předsedy KAS Jižních Čech - pětiboj mladšího žactva (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) vrh koulí 4kg/Ž 4 České Budějovice - Čtyři Dvory 06.22
11.10.2020 Uzavřené závody SK Čtyři Dvory o Pohár předsedy KAS Jižních Čech - pětiboj mladšího žactva (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) hod diskem 1kg/Ž 4 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.52
19.09.2020 Veřejné závody (TJ Spartak Třebíč) hod kladivem 4kg/Ž Třebíč 16.65
19.09.2020 Veřejné závody (TJ Spartak Třebíč) hod diskem 1kg/Ž 4 Třebíč 16.17
19.09.2020 Veřejné závody (TJ Spartak Třebíč) hod oštěpem 600g/Ž 5 Třebíč 15.20
19.09.2020 Veřejné závody (TJ Spartak Třebíč) vrh koulí 4kg/Ž 4 Třebíč 05.85
30.08.2020 Mistrovství Jč, Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek + 2. kolo OMD družstev juniorů a dorostu (T. J. Sokol České Budějovice) hod diskem 1kg/Ž 7 České Budějovice 14.96
30.08.2020 Mistrovství Jč, Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek + 2. kolo OMD družstev juniorů a dorostu (T. J. Sokol České Budějovice) hod oštěpem 600g/Ž 8 České Budějovice 10.51
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 4kg/Ž 17 Vlašim 06.35
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod diskem 1kg/Ž 18 Vlašim 14.90
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 600g/Ž 19 Vlašim 12.81
31.07.2020 Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) vrh koulí 4kg/Ž České Budějovice 06.05
31.07.2020 Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) hod diskem 1kg/Ž České Budějovice 15.12
31.07.2020 Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 100 m/Ž/B02 4 České Budějovice 16.65
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) hod kladivem 4kg/Ž 18 Plzeň 16.14
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) hod diskem 1kg/Ž 18 Plzeň 15.79
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kladivem 4kg/Ž 14 Pacov 13.45
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Ž 13 Pacov 3.15
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) hod diskem 1kg/Ž 19 Pacov 13.11