Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Krizan
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér: Bahenský Petr
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.86 h Praha - Stromovka 26.01.2019
100 m 11.59 Nová Včelnice 26.05.2021
200 m 25.19 h Praha - Strahov 19.01.2019
200 m 23.48 Karlovy Vary 27.06.2020
400 m 52.51 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
400 m 52.86 Karlovy Vary 27.06.2020
800 m 2:02.29 h Praha - Stromovka 19.01.2020
800 m 2:07.89 České Budějovice 31.05.2020
1500 m 4:48.53 Nová Včelnice 06.07.2020
60 m překážek (0.99) 08.94 h Praha - Strahov 26.01.2020
110 m překážek (0.91) 18.43 Nová Včelnice 05.05.2019
110 m překážek (0.99) 16.02 Nová Včelnice 25.07.2021
110 m překážek (1.06) 17.11 České Budějovice 04.09.2021
300 m překážek (0.84) 42.67 Písek 31.08.2019
400 m překážek (0.91) 57.99 Plzeň 28.08.2021
skok vysoký 1.57 Nová Včelnice 24.07.2021
skok o tyči 2.47 Nová Včelnice 25.07.2021
skok daleký 5.47 Nová Včelnice 24.07.2021
vrh koulí 5kg 12.06 h Praha - Strahov 19.01.2019
vrh koulí 5kg 12.38 Písek 31.08.2019
vrh koulí 6kg 12.05 h Praha - Stromovka 19.01.2020
vrh koulí 6kg 11.78 Nová Včelnice 24.07.2021
vrh koulí 7,26kg 09.68 Domažlice 18.07.2020
hod diskem 1,5kg 37.56 Písek 25.05.2019
hod diskem 1,75kg 37.54 Nová Včelnice 26.05.2021
hod diskem 2kg 31.90 Praha - Eden 08.06.2019
hod oštěpem 700g 30.77 Nová Včelnice 05.05.2019
hod oštěpem 800g 35.73 Nová Včelnice 25.07.2021
desetiboj [Dci] 4309 Nová Včelnice 04.05.2019
desetiboj [J] 5335 Nová Včelnice 25.07.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 11.95 Nová Včelnice 05.07.2020
200 m 23.48 Karlovy Vary 27.06.2020
400 m 52.51 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
400 m 52.86 Karlovy Vary 27.06.2020
800 m 2:02.29 h Praha - Stromovka 19.01.2020
800 m 2:07.89 České Budějovice 31.05.2020
1500 m 4:48.53 Nová Včelnice 06.07.2020
60 m překážek (0.99) 08.94 h Praha - Strahov 26.01.2020
110 m překážek (1.06) 17.22 České Budějovice 04.07.2020
110 m překážek (0.99) 17.01 Nová Včelnice 06.07.2020
400 m překážek (0.91) 58.35 Domažlice 18.07.2020
skok vysoký 1.40 Nová Včelnice 05.07.2020
skok o tyči 2.27 Nová Včelnice 06.07.2020
skok daleký 5.04 Nová Včelnice 05.07.2020
vrh koulí 6kg 12.05 h Praha - Stromovka 19.01.2020
vrh koulí 6kg 10.83 Nová Včelnice 05.07.2020
vrh koulí 7,26kg 09.68 Domažlice 18.07.2020
hod diskem 1,75kg 33.00 Nová Včelnice 06.07.2020
hod diskem 2kg 25.04 České Budějovice 04.07.2020
hod oštěpem 800g 32.96 Nová Včelnice 06.07.2020
desetiboj [J] 4833 Nová Včelnice 05.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.99)/J/B03 4 Praha - Eden 17.36
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 400 m překážek (0.91)/J/B02 4 Praha - Eden 58.95
19.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m překážek (0.91)/U23M/R1 6 Jablonec nad Nisou 58.77
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m překážek (0.91)/J/R2 Ostrava - Vítkovice DNF
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) vrh koulí 7,26kg/M 8 Domažlice 09.68
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 110 m překážek (1.06)/M/B02 4 Domažlice 18.19
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 400 m překážek (0.91)/M/B02 1 Domažlice 58.35
05.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) desetiboj [J]/J Nová Včelnice 4833
05.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) 100 m/J Nová Včelnice 11.95
05.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) 400 m/J Nová Včelnice 54.48
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) 1500 m/J Nová Včelnice 4:48.53
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) 110 m překážek (0.99)/J Nová Včelnice 17.01
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) hod diskem 1,75kg/J Nová Včelnice 33.00
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) hod oštěpem 800g/J Nová Včelnice 32.96
05.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) vrh koulí 6kg/J Nová Včelnice 10.83
05.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) skok daleký/J Nová Včelnice 5.04
06.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) skok o tyči/J Nová Včelnice 2.27
05.07.2020 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 6.7.2020) (TJ Nová Včelnice) skok vysoký/J Nová Včelnice 1.40
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) hod diskem 2kg/M 11 České Budějovice 25.04
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 110 m překážek (1.06)/M 6 České Budějovice 17.22
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m překážek (0.91)/M/B02 3 České Budějovice 59.61
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) 110 m překážek (0.99)/J 4 Karlovy Vary 17.08
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) 400 m/J/B03 1 Karlovy Vary 52.86
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) 200 m/J/B04 1 Karlovy Vary 23.48
14.06.2020 1. kolo KP družstev mužů a žen a KP 5000m mužů (TJ Nová Včelnice) 400 m překážek (0.91)/M/B01 MS Nová Včelnice 59.01
31.05.2020 Uzavřené oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/M/F 4 České Budějovice 2:07.89
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/J/R2 8 Ostrava - Vítkovice 2:07.91
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 6kg/J MS Praha - Stromovka 11.63
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 800 m/M/F MS Praha - Strahov 2:04.40
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m překážek (0.99)/J/F MS Praha - Strahov 08.94
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/M/B2 8 Praha - Stromovka 2:05.29
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) vrh koulí 6kg/J MS Praha - Stromovka 12.05
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m překážek (0.99)/J/F MS Praha - Stromovka 09.04
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 800 m/M/B02 MS Praha - Stromovka 2:02.29
14.01.2020 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 6kg/J 4 Ostrava - Vítkovice 11.71
14.01.2020 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J MS Ostrava - Vítkovice 09.21
14.01.2020 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/J/B02 4 Ostrava - Vítkovice 52.51