Karta atleta

Export do excelu
  • Karolína Štveráková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Jaroměř
  • Trenér: Kopecký Roman
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.61 Třebíč 15.09.2018
60 m 08.74 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
150 m 21.76 Jaroměř 19.09.2020
300 m 47.86 Trutnov 26.05.2019
600 m 2:06.58 Jaroměř 11.05.2019
800 m 3:23.21 Hradec Králové 14.06.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 20.95 Hradec Králové 13.06.2020
skok vysoký 1.25 h Jaroměř 20.03.2019
skok vysoký 1.18 Hradec Králové 13.06.2020
skok daleký 4.26 Nové Město nad Metují 07.05.2019
vrh koulí 3kg 08.34 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
vrh koulí 3kg 08.48 Trutnov 12.09.2020
hod oštěpem 500g 20.48 Hradec Králové 14.06.2020
pohár rozhlasu 0979 Nové Město nad Metují 07.05.2019
hod kriketovým míčkem 33.70 Jaroměř 11.05.2019
sedmiboj [Zky] 2086 Hradec Králové 13.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.82 Trutnov 12.09.2020
150 m 21.76 Jaroměř 19.09.2020
800 m 3:23.21 Hradec Králové 14.06.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 20.95 Hradec Králové 13.06.2020
skok vysoký 1.18 Hradec Králové 13.06.2020
skok daleký 3.95 Jaroměř 01.06.2020
vrh koulí 3kg 08.48 Trutnov 12.09.2020
hod oštěpem 500g 20.48 Hradec Králové 14.06.2020
sedmiboj [Zky] 2086 Hradec Králové 13.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (SK Nové Město nad Metují) 150 m/Žky/B03 3 Nové Město nad Metují 22.00
19.09.2020 3. kolo KPD a J ml. žactva (TJ Sokol Jaroměř) 150 m/Žky MS Jaroměř 21.76
12.09.2020 3. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 6 Trutnov 08.48
12.09.2020 3. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky 13 Trutnov 20.30
12.09.2020 3. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m/Žky/R04 3 Trutnov 08.82
03.09.2020 KPD a J staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) vrh koulí 3kg/Žky 14 Nové Město nad Metují 07.80
03.09.2020 KPD a J staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) 150 m/Žky/B05 1 Nové Město nad Metují 21.77
21.06.2020 1.kolo KPD a J starší žactvo (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 3kg/Žky 7 Hradec Králové 08.19
21.06.2020 1.kolo KPD a J starší žactvo (TJ Sokol Hradec Králové) 150 m/Žky/B04 2 Hradec Králové 21.79
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) sedmiboj [Zky]/Žky 14 Hradec Králové 2086
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B04 4 Hradec Králové 20.95
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 150 m/Žky/B02 3 Hradec Králové 22.59
14.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Žky/B01 8 Hradec Králové 3:23.21
14.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) hod oštěpem 500g/Žky 8 Hradec Králové 20.48
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 3kg/Žky 6 Hradec Králové 08.27
14.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Žky 17 Hradec Králové 3.35
13.06.2020 Hradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) skok vysoký/Žky 16 Hradec Králové 1.18
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Jaroměř (TJ Sokol Jaroměř) 800 m/Žky 9 Jaroměř 3:47.25
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Jaroměř (TJ Sokol Jaroměř) vrh koulí 3kg/Žky Jaroměř 08.23
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Jaroměř (TJ Sokol Jaroměř) skok daleký/Žky 6 Jaroměř 3.95
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Jaroměř (TJ Sokol Jaroměř) 60 m/Žky/B02 4 Jaroměř 09.01