Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Holub
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér: Slívová Martina
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.86 h Otrokovice 30.01.2019
60 m 08.49 Vyškov 29.09.2019
60 m 08.26 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
150 m 19.98 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
150 m 19.56 Otrokovice 01.06.2020
300 m 48.32 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
300 m 44.3 Holešov 21.05.2020
600 m 1:40.2 Holešov 21.05.2020
800 m 2:28.29 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
800 m 2:18.47 Zlín 27.05.2020
1000 m 3:07.11 Vyškov 29.09.2019
1500 m 4:59.53 Brno 07.09.2020
40 yardů př. 07.80 h Otrokovice 09.12.2018
60 m překážek (0.76) 12.66 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
60 m překážek (0.76) 11.92 Otrokovice 25.04.2019
100 m překážek (0.84) 19.16 Otrokovice 19.05.2020
200 m překážek (0.76) 31.31 Zlín 24.06.2020
1500 m překážek 5:27.17 Frýdek-Místek 13.09.2020
2000 m překážek (0.84) 7:39.89 Břeclav 26.09.2020
skok vysoký 1.10 h Otrokovice 09.12.2018
skok daleký 4.31 h Otrokovice 06.02.2020
skok daleký 4.38 Otrokovice 19.05.2020
vrh koulí 4kg 07.35 Otrokovice 11.05.2020
hod diskem 1kg 22.72 Otrokovice 11.05.2020
hod oštěpem 600g 25.42 Otrokovice 01.06.2020
hod kriketovým míčkem 42.28 Otrokovice 25.04.2019
pohár rozhlasu 0985 Uherské Hradiště 23.05.2019
pětiboj 1405 Otrokovice 25.04.2019
vrhačský trojboj 0813 Otrokovice 11.05.2020
chůze dráha 3000 m 19:29.69 Břeclav 26.09.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.26 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
60 m 08.49 Otrokovice 19.05.2020
150 m 19.98 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
150 m 19.56 Otrokovice 01.06.2020
300 m 44.3 Holešov 21.05.2020
600 m 1:40.2 Holešov 21.05.2020
800 m 2:28.29 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
800 m 2:18.47 Zlín 27.05.2020
1500 m 4:59.53 Brno 07.09.2020
100 m překážek (0.84) 19.16 Otrokovice 19.05.2020
200 m překážek (0.76) 31.31 Zlín 24.06.2020
1500 m překážek 5:27.17 Frýdek-Místek 13.09.2020
2000 m překážek (0.84) 7:39.89 Břeclav 26.09.2020
skok daleký 4.31 h Otrokovice 06.02.2020
skok daleký 4.38 Otrokovice 19.05.2020
vrh koulí 4kg 07.35 Otrokovice 11.05.2020
hod diskem 1kg 22.72 Otrokovice 11.05.2020
hod oštěpem 600g 25.42 Otrokovice 01.06.2020
vrhačský trojboj 0813 Otrokovice 11.05.2020
chůze dráha 3000 m 19:29.69 Břeclav 26.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) chůze dráha 3000 m/Dci 6 Jablonec nad Nisou 21:10.83
26.09.2020 3. kolo soutěže družstev D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 2000 m překážek (0.84)/Dci MS Břeclav 7:39.89
26.09.2020 3. kolo soutěže družstev D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) chůze dráha 3000 m/Dci MS Břeclav 19:29.69
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 1500 m překážek/Žci Frýdek-Místek 5:27.17
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 1500 m/Žci/FB 11 Brno 4:59.53
03.09.2020 III. kolo družstev staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 200 m překážek (0.76)/Žci 4 Uherské Hradiště 34.74
03.09.2020 III. kolo družstev staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 800 m/Žci Uherské Hradiště 2:22.94
24.06.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (AK Zlín) 1500 m/Žci Zlín 5:00.00
24.06.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (AK Zlín) 200 m překážek (0.76)/Žci 5 Zlín 31.31
09.06.2020 1. kolo KP družstev staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 1500 m/Žci Uherské Hradiště 5:04.29
09.06.2020 1. kolo KP družstev staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 200 m překážek (0.76)/Žci Uherské Hradiště 31.65
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Otrokovice (TJ Jiskra Otrokovice) hod oštěpem 600g/Žci Otrokovice 25.42
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Otrokovice (TJ Jiskra Otrokovice) 150 m/Žci/B01 3 Otrokovice 19.56
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Otrokovice (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Žci Otrokovice 2:21.52
27.05.2020 Krajský přebor - 100 m přek, 110 m přek, 400 m, 800 m, 1500 m, výška (jen ZL-KAS) (AK Zlín) 800 m/Žci Zlín 2:18.47
21.05.2020 Krajský přebor v nemistrovských bězích a hodu oštěpem (jen ZL-KAS) (Atletika Holešov, z.s.) 300 m/M/B02 3 Holešov 44.3
21.05.2020 Krajský přebor v nemistrovských bězích a hodu oštěpem (jen ZL-KAS) (Atletika Holešov, z.s.) 600 m/M Holešov 1:40.2
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žci 5 Otrokovice 4.38
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) 100 m překážek (0.84)/Žci Otrokovice 19.16
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žci 4 Otrokovice 08.49
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) hod diskem 1kg/Žci Otrokovice 22.72
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) vrh koulí 4kg/Žci 5 Otrokovice 07.35
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) hod oštěpem 600g/Žci Otrokovice 20.06
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) vrhačský trojboj/Žci Otrokovice 0813
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žci/R01 2 Ostrava - Vítkovice 08.32
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žci/B02 1 Ostrava - Vítkovice 2:28.29
06.02.2020 Mezinárodní halový mítink Otrokovice 2020 (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žci/F 12 Otrokovice 4.31
06.02.2020 Mezinárodní halový mítink Otrokovice 2020 (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žci/R02 4 Otrokovice 05.65
06.02.2020 Mezinárodní halový mítink Otrokovice 2020 (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žci/FC Otrokovice 05.59
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R5 6 Ostrava - Vítkovice 08.49
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B2 5 Ostrava - Vítkovice 19.98
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žci/B01 3 Ostrava - Vítkovice 20.08
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žci/FZB Ostrava - Vítkovice 08.26
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žci/R04 4 Ostrava - Vítkovice 08.26