Karta atleta

Export do excelu
  • Sofie Bébrová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Robovský Jiří
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.63 h Praha - Strahov 01.02.2020
60 m 08.29 Beroun 13.09.2020
150 m 21.26 h Praha - Strahov 01.02.2020
150 m 20.56 Kolín 11.07.2020
300 m 46.03 Kolín 05.06.2020
800 m 2:47.53 Vlašim 29.05.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.63 h Nymburk 02.12.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.21 Kolín 29.06.2020
skok vysoký 1.18 h Český Brod 19.01.2019
skok daleký 4.29 h Nymburk 21.01.2020
skok daleký 4.90 Praha - Eden 24.07.2020
hod kriketovým míčkem 39.35 Praha - Eden 24.07.2020
pětiboj 2947 Praha - Eden 24.07.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.63 h Praha - Strahov 01.02.2020
60 m 08.29 Beroun 13.09.2020
150 m 21.26 h Praha - Strahov 01.02.2020
150 m 20.56 Kolín 11.07.2020
300 m 46.03 Kolín 05.06.2020
800 m 2:47.53 Vlašim 29.05.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.21 Kolín 29.06.2020
skok daleký 4.29 h Nymburk 21.01.2020
skok daleký 4.90 Praha - Eden 24.07.2020
hod kriketovým míčkem 39.35 Praha - Eden 24.07.2020
pětiboj 2947 Praha - Eden 24.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Žky/FA 6 Nové Město nad Metují 08.81
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Žky/R01 2 Nové Město nad Metují 08.54
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (SK Nové Město nad Metují) skok daleký/Žky/F 13 Nové Město nad Metují 4.54
13.09.2020 Finále KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/R02 1 Beroun 08.34
13.09.2020 Finále KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žkm Beroun 4.89
13.09.2020 Finále KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/FA Beroun 08.29
31.08.2020 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Ž Kolín 4.90
26.08.2020 7. Veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Ž/B02 2 Kolín 20.62
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm/F 7 Praha - Eden 2947
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 2 Praha - Eden 09.60
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 15 Praha - Eden 39.35
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B2 1 Praha - Eden 08.35
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm Praha - Eden 5.09
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B3 5 Praha - Eden 2:48.19
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky MS Kolín 4.62
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R03 MS Kolín 08.57
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B03 MS Kolín 20.56
29.06.2020 Kontrolní závody T.J. Sokol Kolín - atletika (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B01 2 Kolín 08.47
29.06.2020 Kontrolní závody T.J. Sokol Kolín - atletika (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 2 Kolín 10.21
29.06.2020 Kontrolní závody T.J. Sokol Kolín - atletika (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm Kolín 4.94
29.06.2020 Kontrolní závody T.J. Sokol Kolín - atletika (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm Kolín 2660
29.06.2020 Kontrolní závody T.J. Sokol Kolín - atletika (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm Kolín 2:48.17
29.06.2020 Kontrolní závody T.J. Sokol Kolín - atletika (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Kolín 31.45
20.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců mladšího žactva (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m/Žkm/R04 1 Kutná Hora 08.46
20.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců mladšího žactva (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok daleký/Žkm Kutná Hora 4.85
20.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců mladšího žactva (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m/Žkm/FA Kutná Hora 08.42
12.06.2020 2.kolo KP družstev mladšího žactva -skupiny B (AC Čáslav z.s.) skok daleký/Žkm Čáslav 4.70
12.06.2020 2.kolo KP družstev mladšího žactva -skupiny B (AC Čáslav z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 5 Čáslav 10.26
05.06.2020 1.kolo KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (oblast východ) (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B03 MS Kolín 46.03
05.06.2020 1.kolo KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (oblast východ) (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B05 MS Kolín 20.89
29.05.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B - KP ve víceboji (TJ Spartak Vlašim) pětiboj/Žkm Vlašim 2564
29.05.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B - KP ve víceboji (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žkm/B01 1 Vlašim 08.52
29.05.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B - KP ve víceboji (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žkm/B01 3 Vlašim 2:47.53
29.05.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B - KP ve víceboji (TJ Spartak Vlašim) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 1 Vlašim 10.20
29.05.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B - KP ve víceboji (TJ Spartak Vlašim) hod kriketovým míčkem/Žkm/S01 6 Vlašim 34.06
29.05.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B - KP ve víceboji (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žkm/S01 1 Vlašim 4.47
20.05.2020 5. veřejné závody (T. J. Sokol Kolín - atletika) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Kolín 10.51
20.05.2020 5. veřejné závody (T. J. Sokol Kolín - atletika) 60 m/Žkm/B01 2 Kolín 08.62
01.02.2020 KP jednotlivců mladšího žactva Středočeského kraje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/FA Praha - Strahov 08.63
01.02.2020 KP jednotlivců mladšího žactva Středočeského kraje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/R05 1 Praha - Strahov 08.74
01.02.2020 KP jednotlivců mladšího žactva Středočeského kraje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žkm/B20 1 Praha - Strahov 21.26
21.01.2020 Halové závody (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Ž 4 Nymburk 4.29
21.01.2020 Halové závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B05 2 Nymburk 08.96
21.01.2020 Halové závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B11 1 Nymburk 08.88