Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Gengelová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Nešvera Martin
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.92 h Praha - Strahov 12.01.2020
vrh koulí 3kg 11.33 h Praha - Stromovka 01.03.2020
vrh koulí 3kg 11.22 Beroun 28.06.2020
hod diskem 0,75kg 37.16 Beroun 12.09.2020
hod diskem 1kg 30.64 Stará Boleslav 05.06.2021
hod kladivem 3kg 18.06 Kladno 06.10.2020
hod oštěpem 400g 29.05 Kladno 27.09.2018
hod oštěpem 500g 46.87 Třinec 20.09.2020
hod oštěpem 600g 41.25 Břeclav 05.09.2021
pohár rozhlasu 0493 Rakovník 16.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.92 h Praha - Strahov 12.01.2020
vrh koulí 3kg 11.33 h Praha - Stromovka 01.03.2020
vrh koulí 3kg 11.22 Beroun 28.06.2020
hod diskem 0,75kg 37.16 Beroun 12.09.2020
hod diskem 1kg 30.08 Bílina 04.07.2020
hod kladivem 3kg 18.06 Kladno 06.10.2020
hod oštěpem 500g 46.87 Třinec 20.09.2020
hod oštěpem 600g 40.50 Bílina 04.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2020 Vrhačské víceboje A.C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Žky Kladno 10.73
06.10.2020 Vrhačské víceboje A.C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) hod kladivem 3kg/Žky 4 Kladno 18.06
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod diskem 1kg/Dky 10 Jablonec nad Nisou 28.68
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod oštěpem 500g/Dky Jablonec nad Nisou 46.75
19.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) hod diskem 0,75kg/Žky 8 Třinec 32.49
20.09.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Žky Třinec 46.87
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Beroun 44.62
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Beroun 11.10
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky Beroun 37.16
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 0,75kg/Žky Kladno 37.03
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Žky Kladno 11.21
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 500g/Žky Kladno 45.25
18.08.2020 Veřejné závody A. C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 0,75kg/Žky Kladno 33.95
26.07.2020 13. ročník Hvězdného házení a 11. ročník Memoriálu Jana Mazance (Mílaři Domažlice) hod oštěpem 500g/Dky Domažlice 46.82
18.07.2020 2. kolo extraligy mužů a žen (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 600g/Ž 9 Kladno 38.08
14.07.2020 Klubové závody A.C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 500g/Žky Kladno 41.60
14.07.2020 Klubové závody A.C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 0,75kg/Žky Kladno 36.00
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 500g/Žky Kolín 43.64
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) hod diskem 1kg/Ž 5 Bílina 30.08
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) hod oštěpem 600g/Ž Bílina 40.50
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Žky Kladno 10.34
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 500g/Žky/F Kladno 44.06
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 0,75kg/Žky Kladno 34.40
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Beroun 11.22
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Beroun 44.53
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky Beroun 33.72
21.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) hod oštěpem 500g/Dky/F Praha - Děkanka DNS
19.06.2020 7. mítink Plzeňského kraje (Mílaři Domažlice) hod oštěpem 500g/Dky/F Domažlice 43.26
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 0,75kg/Žky Kolín NM
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Žky Kolín NM
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 500g/Žky Kolín NM
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) vrh koulí 3kg/Žky Slaný 11.22
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) hod oštěpem 500g/Žky/F Slaný 41.89
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) hod diskem 0,75kg/Žky/F Slaný 34.98
27.05.2020 Klubové závody A. C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 0,75kg/Žky Kladno 36.58
24.05.2020 1. veřejné závody AK Škoda Plzeň v hodu oštěpem a kladivem (AK Škoda Plzeň ) hod oštěpem 500g/Dky Plzeň 43.33
01.03.2020 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 8 Praha - Stromovka 11.33
13.02.2020 2. VZ PAS žactva (USK Praha) vrh koulí 3kg/Žky/S01 2 Praha - Strahov 10.57
29.01.2020 4. halová středa (LIAZ Jablonec n. N.) vrh koulí 3kg/Dky Jablonec nad Nisou 11.08
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Žky/F Praha - Strahov 10.04
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R09 1 Praha - Strahov 08.92