Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Filipová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Jakoubek Jiří
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.0 h Český Brod 16.02.2019
60 m 08.98 Vlašim 25.06.2021
150 m 22.03 h Praha - Strahov 12.01.2020
150 m 22.17 Kladno 01.07.2020
200 m 30.56 Kolín 18.06.2019
800 m 3:02.04 Kolín 10.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.83 Kutná Hora 21.09.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 10.84 h Praha - Strahov 12.01.2020
200 m překážek (0.76) 35.99 Vlašim 26.06.2020
skok vysoký 1.35 Kolín 28.05.2021
skok daleký 3.72 Kutná Hora 06.09.2019
skok daleký 4.12 h Praha - Strahov 12.01.2020
hod kriketovým míčkem 25.07 Kolín 10.05.2019
pětiboj 1740 Kolín 10.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 22.03 h Praha - Strahov 12.01.2020
150 m 22.17 Kladno 01.07.2020
60 m překážek (0.76/8.20) 10.84 h Praha - Strahov 12.01.2020
200 m překážek (0.76) 35.99 Vlašim 26.06.2020
skok daleký 4.12 h Praha - Strahov 12.01.2020
skok daleký 3.97 Vlašim 26.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B04 4 Beroun 36.21
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B07 3 Kladno 22.17
26.06.2020 2.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žky 24 Vlašim 3.97
26.06.2020 2.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m překážek (0.76)/Žky/B04 2 Vlašim 35.99
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R01 Kolín NM
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m překážek (0.76)/Žky/B07 Kolín NM
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B06 3= Praha - Strahov 10.87
31.01.2020 1. VZ PAS žactva (USK Praha) 150 m/Žky/B11 4 Praha - Strahov 22.07
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky/F 27 Praha - Strahov 4.12
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B05 2 Praha - Strahov 10.84
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B15 2 Praha - Strahov 22.03