Karta atleta

Export do excelu
  • Matěj Skřivánek
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér: Lvová Sára
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.02 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
60 m 07.87 Brno 01.06.2020
150 m 21.06 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
150 m 18.83 Břeclav 27.06.2020
600 m 1:46.61 Brno 28.08.2019
skok vysoký 1.66 h Brno - ZŠ Horníkova 18.12.2019
skok vysoký 1.73 Břeclav 27.09.2020
skok daleký 5.62 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
skok daleký 5.70 Brno 01.06.2020
vrh koulí 3kg 10.09 Brno 13.06.2019
vrh koulí 4kg 09.00 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
vrh koulí 4kg 11.10 Břeclav 27.06.2020
hod diskem 1kg 18.07 Brno 22.07.2020
hod oštěpem 600g 36.69 Vyškov 13.06.2020
pohár rozhlasu 1069 Brno - ZŠ Jihomoravské nám. 06.05.2019
hod kriketovým míčkem 51.51 Brno 11.09.2019
čtyřboj 1971 Brno 28.08.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.02 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
60 m 07.87 Brno 01.06.2020
150 m 18.83 Břeclav 27.06.2020
skok vysoký 1.59 h Brno-Olympia 14.02.2020
skok vysoký 1.73 Břeclav 27.09.2020
skok daleký 5.62 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
skok daleký 5.70 Brno 01.06.2020
vrh koulí 4kg 09.00 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
vrh koulí 4kg 11.10 Břeclav 27.06.2020
hod diskem 1kg 18.07 Brno 22.07.2020
hod oštěpem 600g 36.69 Vyškov 13.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2020 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žci Kolín NM
04.10.2020 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žci 12 Kolín 5.54
04.10.2020 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/B03 5 Kolín 18.92
27.09.2020 MMS družstev starších žáků a žákyň (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/Žci 4 Břeclav 1.73
27.09.2020 MMS družstev starších žáků a žákyň (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Žci 8 Břeclav 5.57
27.09.2020 MMS družstev starších žáků a žákyň (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 4kg/Žci 12 Břeclav 09.44
13.09.2020 Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žci 4 Olomouc 5.65
13.09.2020 Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva (AK Olomouc) vrh koulí 4kg/Žci 4 Olomouc 10.67
13.09.2020 Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva (AK Olomouc) skok vysoký/Žci 5= Olomouc 1.65
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok daleký/Žci 14 Uherské Hradiště 5.69
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 150 m/Žci/B02 6 Uherské Hradiště 19.59
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok vysoký/Žci 12= Uherské Hradiště 1.59
22.07.2020 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) vrh koulí 4kg/Žci Brno 10.88
22.07.2020 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod diskem 1kg/Žci Brno 18.07
27.06.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje staršího žactva jednotlivců (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 600g/Žci 5 Břeclav 34.56
27.06.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje staršího žactva jednotlivců (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Žci Břeclav 5.42
27.06.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje staršího žactva jednotlivců (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 4kg/Žci 4 Břeclav 11.10
27.06.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje staršího žactva jednotlivců (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žci/B04 1 Břeclav 18.83
13.06.2020 2. kolo KPD staršího žactva JmKAS (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod oštěpem 600g/Žci Vyškov 36.69
13.06.2020 2. kolo KPD staršího žactva JmKAS (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok vysoký/Žci 10 Vyškov 1.51
13.06.2020 2. kolo KPD staršího žactva JmKAS (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/Žci Vyškov NM
06.06.2020 1. kolo KPD staršího žactva JmKAS (TJ Znojmo) skok daleký/Žci/F 6 Znojmo 5.57
06.06.2020 1. kolo KPD staršího žactva JmKAS (TJ Znojmo) 60 m/Žci/R03 1 Znojmo 07.95
06.06.2020 1. kolo KPD staršího žactva JmKAS (TJ Znojmo) 60 m/Žci/FA 5 Znojmo 08.11
06.06.2020 1. kolo KPD staršího žactva JmKAS (TJ Znojmo) skok vysoký/Žci/F 8= Znojmo 1.60
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Brno 2 (VSK Univerzita Brno, AK Olymp Brno) 60 m/Žci/FA 4 Brno 07.89
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Brno 2 (VSK Univerzita Brno, AK Olymp Brno) skok vysoký/Žci Brno 1.60
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Brno 2 (VSK Univerzita Brno, AK Olymp Brno) skok daleký/Žci Brno 5.70
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Brno 2 (VSK Univerzita Brno, AK Olymp Brno) 60 m/Žci/R02 3 Brno 07.87
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci Ostrava - Vítkovice NM
14.02.2020 Brněnská Laťka - žactvo (JAC Brno) skok vysoký/Žci 4 Brno-Olympia 1.59
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žci Ostrava - Vítkovice 5.62
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 7 Ostrava - Vítkovice 09.00
06.02.2020 Hustopečské skákání žactvo (SK Atletika Hustopeče, z.s.) skok vysoký/Žci 6= Hustopeče 1.55
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žci 9 Ostrava - Vítkovice 1.59
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žci Ostrava - Vítkovice NM
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R4 2 Ostrava - Vítkovice 08.02
17.01.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mladšího a staršího žactva v hale (Jihomoravský krajský atletický svaz) skok daleký/Žci 6 Ostrava - Vítkovice 5.04
17.01.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mladšího a staršího žactva v hale (Jihomoravský krajský atletický svaz) skok vysoký/Žci 5= Ostrava - Vítkovice 1.55
17.01.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mladšího a staršího žactva v hale (Jihomoravský krajský atletický svaz) 60 m/Žci/F 7 Ostrava - Vítkovice 08.18
17.01.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mladšího a staršího žactva v hale (Jihomoravský krajský atletický svaz) 60 m/Žci/R02 3 Ostrava - Vítkovice 08.05