Karta atleta

Export do excelu
  • Magdaléna Pannová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Lindovský Vladimír
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
vrh koulí 2kg 08.17 Ostrava - Vítkovice 27.08.2019
vrh koulí 2kg 09.77 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
vrh koulí 3kg 08.78 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
vrh koulí 3kg 09.78 Frýdek-Místek 23.09.2020
hod diskem 0,75kg 28.23 Ostrava 12.09.2021
hod kladivem 3kg 39.54 Ostrava - Poruba 07.10.2021
hod oštěpem 400g 14.89 Ostrava - Vítkovice 27.08.2019
hod oštěpem 500g 24.13 Třinec 25.08.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 3kg 08.78 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
vrh koulí 3kg 09.78 Frýdek-Místek 23.09.2020
hod kladivem 3kg 33.67 Uherské Hradiště 30.08.2020
hod oštěpem 500g 24.13 Třinec 25.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2020 MMS družstev starších žáků a žákyň (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 500g/Žky 17 Břeclav 21.68
27.09.2020 MMS družstev starších žáků a žákyň (TJ Lokomotiva Břeclav) hod kladivem 3kg/Žky 5 Břeclav 32.65
27.09.2020 MMS družstev starších žáků a žákyň (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 3kg/Žky 15 Břeclav 08.78
23.09.2020 Krajský vrhačský pohár MSK finále (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 4 Frýdek-Místek 09.78
23.09.2020 Krajský vrhačský pohár MSK finále (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kladivem 3kg/Žky Frýdek-Místek 33.40
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kladivem 3kg/Žky 4 Frýdek-Místek 32.20
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky 15 Frýdek-Místek 21.13
13.09.2020 Mistrovství MaS družstev staršího žactva - semifinále B (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 12 Frýdek-Místek 08.81
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) hod kladivem 3kg/Žky 4 Uherské Hradiště 33.67
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) hod oštěpem 500g/Žky 22 Uherské Hradiště 19.67
30.08.2020 MMaS starších žáků a žákyň (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) vrh koulí 3kg/Žky 20 Uherské Hradiště 07.59
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Žky 11 Třinec 24.13
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 3kg/Žky 6 Třinec 09.45
25.08.2020 Krajský přebor družstev žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) hod kladivem 3kg/Žky Třinec 31.24
24.08.2020 Vrhačský pohár (SSK Vítkovice, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky 6 Ostrava - Vítkovice 23.31
24.08.2020 Vrhačský pohár (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 8 Ostrava - Vítkovice 07.92
24.08.2020 Vrhačský pohár (SSK Vítkovice, z.s.) hod kladivem 3kg/Žky Ostrava - Vítkovice 29.18
07.07.2020 2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice, z.s.) hod kladivem 3kg/Žky Ostrava - Vítkovice 26.97
07.07.2020 2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky 15 Ostrava - Vítkovice 21.22
07.07.2020 2.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 9 Ostrava - Vítkovice 08.31
24.06.2020 Vrhačský pohár mládeže - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) hod kladivem 3kg/Žky/F Třinec 29.57
24.06.2020 Vrhačský pohár mládeže - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 3kg/Žky/F 6 Třinec 08.17
24.06.2020 Vrhačský pohár mládeže - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Žky/F 10 Třinec 15.74
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) vrh koulí 3kg/Žky 9 Opava 07.66
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 500g/Žky 15 Opava 23.61
13.06.2020 Krajský přebor starší žáci (TJ Sokol Opava) hod kladivem 3kg/Žky Opava 30.17
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) vrh koulí 3kg/Žky 14 Opava 07.49
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 500g/Žky 21 Opava 19.42
09.06.2020 KP družstev star.žactva 1.kolo (TJ Sokol Opava) hod kladivem 3kg/Žky Opava 26.71
01.06.2020 Spolu na startu ve Vítkovicích (SSK Vítkovice) hod oštěpem 500g/Dky 5 Ostrava 19.00
01.06.2020 Spolu na startu ve Vítkovicích (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Dky 8 Ostrava 08.11
23.05.2020 1.Krajský vrhačský pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) hod kladivem 3kg/Žky Ostrava - Vrhačský areál Ostrava 27.81
23.05.2020 1.Krajský vrhačský pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 6 Ostrava - Vrhačský areál Ostrava 07.87
23.05.2020 1.Krajský vrhačský pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) hod oštěpem 500g/Žky 7 Ostrava - Vrhačský areál Ostrava 18.21
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 10 Ostrava - Vítkovice 08.30
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 7 Ostrava - Vítkovice 08.78
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žky 4 Ostrava - Vítkovice 08.23
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žky 16 Ostrava - Vítkovice 08.06
21.01.2020 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žky Ostrava - Vítkovice 07.92
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 11 Ostrava - Vítkovice 07.74