Karta atleta

Export do excelu
  • Karolína Červenková
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Grómanová Romana
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.14 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
60 m 09.38 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
800 m 3:35.54 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 13.70 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
skok daleký 3.44 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
vrh koulí 2kg 12.65 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
vrh koulí 2kg 12.88 Olomouc 28.09.2020
vrh koulí 3kg 11.43 Brno 05.09.2021
hod diskem 0,75kg 24.79 Ostrava - Vítkovice 09.06.2021
hod kladivem 3kg 36.39 Mladá Boleslav 19.09.2021
hod oštěpem 400g 32.75 Frýdek-Místek 11.06.2020
hod oštěpem 500g 30.10 Ostrava - Poruba 07.10.2021
pohár rozhlasu 0327 Ostrava - Porubská 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 50.07 Blansko 04.10.2020
pětiboj 1333 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.14 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
60 m 09.38 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
800 m 3:35.54 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 13.70 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
skok daleký 3.44 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
vrh koulí 2kg 12.65 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
vrh koulí 2kg 12.88 Olomouc 28.09.2020
hod oštěpem 400g 32.75 Frýdek-Místek 11.06.2020
hod kriketovým míčkem 50.07 Blansko 04.10.2020
pětiboj 1333 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2020 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Blansko 50.07
04.10.2020 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm Blansko 30.30
04.10.2020 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Blansko 12.57
28.09.2020 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva (AK Olomouc) hod oštěpem 400g/Žkm Olomouc 30.24
28.09.2020 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva (AK Olomouc) vrh koulí 2kg/Žkm Olomouc 12.88
23.09.2020 Krajský vrhačský pohár MSK finále (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Frýdek-Místek 12.38
23.09.2020 Krajský vrhačský pohár MSK finále (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm 4 Frýdek-Místek 29.73
15.09.2020 KP MSK družstev mladšího žactva 4.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 6 Frýdek-Místek 45.16
15.09.2020 KP MSK družstev mladšího žactva 4.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Frýdek-Místek 12.14
15.09.2020 KP MSK družstev mladšího žactva 4.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm Frýdek-Místek 31.63
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) hod oštěpem 400g/Žkm/F 7 Brno 29.51
03.09.2020 Krajský přebor družstve mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 2kg/Žkm Třinec NM
03.09.2020 Krajský přebor družstve mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žkm 6 Třinec 42.94
03.09.2020 Krajský přebor družstve mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 400g/Žkm 4 Třinec 28.89
24.08.2020 Vrhačský pohár (SSK Vítkovice, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm Ostrava - Vítkovice 28.67
24.08.2020 Vrhačský pohár (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Ostrava - Vítkovice 11.48
30.06.2020 KP družstev mlad.žactva 2.kolo (TJ Sokol Opava) vrh koulí 2kg/Žkm Opava 11.21
30.06.2020 KP družstev mlad.žactva 2.kolo (TJ Sokol Opava) hod kriketovým míčkem/Žkm 8 Opava 40.10
30.06.2020 KP družstev mlad.žactva 2.kolo (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 400g/Žkm 7 Opava 26.76
26.06.2020 KP MSK mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Frýdek-Místek 12.77
26.06.2020 KP MSK mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 9 Frýdek-Místek 41.47
26.06.2020 KP MSK mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm 5 Frýdek-Místek 27.88
24.06.2020 Vrhačský pohár mládeže - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 400g/Žkm/F Třinec 30.92
24.06.2020 Vrhačský pohár mládeže - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 2kg/Žkm/F Třinec 11.82
11.06.2020 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 1.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Frýdek-Místek 12.54
11.06.2020 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 1.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 9 Frýdek-Místek 39.20
11.06.2020 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 1.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm Frýdek-Místek 32.75
23.05.2020 1.Krajský vrhačský pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Ostrava - Vrhačský areál Ostrava 10.95
23.05.2020 1.Krajský vrhačský pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm 4 Ostrava - Vrhačský areál Ostrava 26.77
21.05.2020 Oddílový pětiboj ml.žactva - uzavřený závod (SSK Vítkovice) 800 m/Žkm 29 Ostrava - Vítkovice 3:35.54
21.05.2020 Oddílový pětiboj ml.žactva - uzavřený závod (SSK Vítkovice) pětiboj/Žkm 10 Ostrava - Vítkovice 1333
21.05.2020 Oddílový pětiboj ml.žactva - uzavřený závod (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Ostrava - Vítkovice 13.70
21.05.2020 Oddílový pětiboj ml.žactva - uzavřený závod (SSK Vítkovice) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Ostrava - Vítkovice 42.67
21.05.2020 Oddílový pětiboj ml.žactva - uzavřený závod (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm 24 Ostrava - Vítkovice 3.44
21.05.2020 Oddílový pětiboj ml.žactva - uzavřený závod (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/B02 1 Ostrava - Vítkovice 09.38
08.03.2020 Meziměstské utkání Ostrava - Brno - Bratislava - Praha mladšího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Ostrava - Vítkovice 12.24
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Ostrava - Vítkovice 12.65
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Ostrava - Vítkovice 12.09
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) vrh koulí 2kg/Žkm Ostrava - Vítkovice 12.24
31.01.2020 MMaS mladšího žactva (SSK Vítkovice) vrh koulí 2kg/Žkm Ostrava - Vítkovice 12.28
21.01.2020 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) vrh koulí 2kg/Žkm Ostrava - Vítkovice 11.41
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Ostrava - Vítkovice 12.26
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R05 1 Ostrava - Vítkovice 09.14