Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Fridrichová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Grómanová Romana
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 11.12 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
800 m 4:01.70 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 15.37 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
skok daleký 3.06 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
vrh koulí 2kg 10.18 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
vrh koulí 2kg 10.49 Frýdek-Místek 11.06.2020
hod oštěpem 400g 25.78 Třinec 24.06.2020
hod kriketovým míčkem 38.01 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
pětiboj 0646 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 11.12 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
800 m 4:01.70 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 15.49 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
skok daleký 3.06 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
vrh koulí 2kg 10.18 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
vrh koulí 2kg 10.49 Frýdek-Místek 11.06.2020
hod oštěpem 400g 25.78 Třinec 24.06.2020
hod kriketovým míčkem 38.01 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
pětiboj 0646 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.06.2020 KP družstev mlad.žactva 2.kolo (TJ Sokol Opava) vrh koulí 2kg/Žkm 6 Opava 09.97
30.06.2020 KP družstev mlad.žactva 2.kolo (TJ Sokol Opava) hod kriketovým míčkem/Žkm 11 Opava 36.84
30.06.2020 KP družstev mlad.žactva 2.kolo (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 400g/Žkm 9 Opava 23.85
24.06.2020 Vrhačský pohár mládeže - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 400g/Žkm/F 7 Třinec 25.78
24.06.2020 Vrhačský pohár mládeže - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 2kg/Žkm/F 4 Třinec 09.97
11.06.2020 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 1.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Frýdek-Místek 10.49
11.06.2020 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 1.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 19 Frýdek-Místek 32.22
11.06.2020 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 1.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm 10 Frýdek-Místek 21.55
21.05.2020 Oddílový pětiboj ml.žactva - uzavřený závod (SSK Vítkovice) 800 m/Žkm 44 Ostrava - Vítkovice 4:01.70
21.05.2020 Oddílový pětiboj ml.žactva - uzavřený závod (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 6 Ostrava - Vítkovice 15.49
21.05.2020 Oddílový pětiboj ml.žactva - uzavřený závod (SSK Vítkovice) pětiboj/Žkm 38 Ostrava - Vítkovice 0646
21.05.2020 Oddílový pětiboj ml.žactva - uzavřený závod (SSK Vítkovice) hod kriketovým míčkem/Žkm 7 Ostrava - Vítkovice 38.01
21.05.2020 Oddílový pětiboj ml.žactva - uzavřený závod (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm 37 Ostrava - Vítkovice 3.06
21.05.2020 Oddílový pětiboj ml.žactva - uzavřený závod (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/B02 5 Ostrava - Vítkovice 11.12
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 6 Ostrava - Vítkovice 09.81
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) vrh koulí 2kg/Žkm Ostrava - Vítkovice 10.18
31.01.2020 MMaS mladšího žactva (SSK Vítkovice) vrh koulí 2kg/Žkm 7 Ostrava - Vítkovice 09.26
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 10 Ostrava - Vítkovice 07.89