Karta atleta

Export do excelu
  • Aneta Astalošová
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.76 h Jablonec nad Nisou 31.01.2020
60 m 10.25 Dobruška 24.09.2020
300 m 61.30 h Jablonec nad Nisou 26.02.2020
400 m 83.5 Vrchlabí 11.09.2019
600 m 2:26.33 Dobruška 24.09.2020
skok daleký 3.13 Trutnov 25.06.2020
vrh koulí 2kg 07.36 Jaroměř 19.09.2020
hod kriketovým míčkem 33.24 Jilemnice 17.09.2020
hod plným míčem 1kg 07.00 h Jablonec nad Nisou 26.02.2020
čtyřboj 0889 Dobruška 24.09.2020
trojboj 0435 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
chůze dráha 1000m 6:38.4 Praha - Stromovka 19.10.2019
1 km chůze 6:38 Staré Křečany 05.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.76 h Jablonec nad Nisou 31.01.2020
60 m 10.25 Dobruška 24.09.2020
300 m 61.30 h Jablonec nad Nisou 26.02.2020
600 m 2:26.33 Dobruška 24.09.2020
skok daleký 3.13 Trutnov 25.06.2020
vrh koulí 2kg 07.36 Jaroměř 19.09.2020
hod kriketovým míčkem 33.24 Jilemnice 17.09.2020
hod plným míčem 1kg 07.00 h Jablonec nad Nisou 26.02.2020
čtyřboj 0889 Dobruška 24.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2020 Oddílový Mikulášský běh- kros (SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) Přespolní běh/EleZ 5 Vrchlabí - sportovní areál Vejsplachy 0:05:37
03.10.2020 KPJ ve čtyřboji přípravek (TJ Sokol Jaroměř) čtyřboj/EleZ 28 Jaroměř 0816
03.10.2020 KPJ ve čtyřboji přípravek (TJ Sokol Jaroměř) 600 m/EleZ/B01 13 Jaroměř 2:26.51
03.10.2020 KPJ ve čtyřboji přípravek (TJ Sokol Jaroměř) skok daleký/EleZ 34 Jaroměř 3.29
03.10.2020 KPJ ve čtyřboji přípravek (TJ Sokol Jaroměř) hod kriketovým míčkem/EleZ 5 Jaroměř 29.10
03.10.2020 KPJ ve čtyřboji přípravek (TJ Sokol Jaroměř) 60 m/EleZ/B07 5 Jaroměř 10.49
24.09.2020 Finále krajského přeboru družstev přípravek Královéhradeckého kraje (SK Dobruška z.s.) čtyřboj/EleZ 30 Dobruška 0889
24.09.2020 Finále krajského přeboru družstev přípravek Královéhradeckého kraje (SK Dobruška z.s.) skok daleký/EleZ 34 Dobruška 3.22
24.09.2020 Finále krajského přeboru družstev přípravek Královéhradeckého kraje (SK Dobruška z.s.) hod kriketovým míčkem/EleZ Dobruška 32.56
24.09.2020 Finále krajského přeboru družstev přípravek Královéhradeckého kraje (SK Dobruška z.s.) 60 m/EleZ/B06 3 Dobruška 10.25
24.09.2020 Finále krajského přeboru družstev přípravek Královéhradeckého kraje (SK Dobruška z.s.) 600 m/EleZ/B03 10 Dobruška 2:26.33
19.09.2020 3. kolo KPD a J ml. žactva (TJ Sokol Jaroměř) vrh koulí 2kg/Žkm 15 Jaroměř 07.36
19.09.2020 3. kolo KPD a J ml. žactva (TJ Sokol Jaroměř) hod kriketovým míčkem/Žkm 11 Jaroměř 30.87
17.09.2020 3. kolo KPD přípravky (skupina C) (TJ Jilemnice) čtyřboj/EleZ 24 Jilemnice 0781
17.09.2020 3. kolo KPD přípravky (skupina C) (TJ Jilemnice) skok daleký/EleZ 23= Jilemnice 3.25
17.09.2020 3. kolo KPD přípravky (skupina C) (TJ Jilemnice) hod kriketovým míčkem/EleZ Jilemnice 33.24
17.09.2020 3. kolo KPD přípravky (skupina C) (TJ Jilemnice) 60 m/EleZ/B04 4 Jilemnice 10.2
17.09.2020 3. kolo KPD přípravky (skupina C) (TJ Jilemnice) 600 m/EleZ/B03 8 Jilemnice 2:36.8
09.09.2020 Vrchlabská míle (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) 400 m/EleZ 5 Vrchlabí - Vejsplach 80.1
25.06.2020 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) skok daleký/Žkm 38 Trutnov 3.13
25.06.2020 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 24 Trutnov 06.01
19.06.2020 Vrchlabské atletické závody (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) trojboj/EleZ/F Vrchlabí 0536
19.06.2020 Vrchlabské atletické závody (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) 60 m/EleZ 5 Vrchlabí 10.4
19.06.2020 Vrchlabské atletické závody (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) hod kriketovým míčkem/EleZ Vrchlabí 26.95
19.06.2020 Vrchlabské atletické závody (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) skok daleký/EleZ 6 Vrchlabí 3.07
18.06.2020 II. kolo krajského přeboru družstev přípravek Královéhradeckého kraje skupina C (TJ Dvůr Králové nad Labem) čtyřboj/EleZ/F 12 Dvůr Králové nad Labem 0863
18.06.2020 II. kolo krajského přeboru družstev přípravek Královéhradeckého kraje skupina C (TJ Dvůr Králové nad Labem) skok daleký/EleZ 9= Dvůr Králové nad Labem 3.30
18.06.2020 II. kolo krajského přeboru družstev přípravek Královéhradeckého kraje skupina C (TJ Dvůr Králové nad Labem) hod kriketovým míčkem/EleZ Dvůr Králové nad Labem 28.25
18.06.2020 II. kolo krajského přeboru družstev přípravek Královéhradeckého kraje skupina C (TJ Dvůr Králové nad Labem) 60 m/EleZ/B04 3 Dvůr Králové nad Labem 09.8
18.06.2020 II. kolo krajského přeboru družstev přípravek Královéhradeckého kraje skupina C (TJ Dvůr Králové nad Labem) 600 m/EleZ/B03 4 Dvůr Králové nad Labem 2:30.0
11.06.2020 1. kolo KPD přípravky (skupina C) (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) čtyřboj/EleZ 23 Trutnov 0755
11.06.2020 1. kolo KPD přípravky (skupina C) (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) skok daleký/EleZ 27= Trutnov 3.23
11.06.2020 1. kolo KPD přípravky (skupina C) (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) hod kriketovým míčkem/EleZ 6 Trutnov 27.21
11.06.2020 1. kolo KPD přípravky (skupina C) (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 600 m/EleZ/B03 8 Trutnov 2:30.03
11.06.2020 1. kolo KPD přípravky (skupina C) (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m/EleZ/B03 6 Trutnov 10.47
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Vrchlabí (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) hod kriketovým míčkem/EleZ/F Vrchlabí 23.30
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Vrchlabí (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) 60 m/EleZ/B 5 Vrchlabí 10.9
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Vrchlabí (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) 600 m/EleZ/F 4 Vrchlabí 2:41.2
23.05.2020 VOTVÍRÁK_LKAS - CHODECKÝ POHÁR | SMOLA KONSTRUKCE | CUP 2020 (AC Turnov) chůze dráha 1000m/EleZm 4 Turnov 7:00.5
13.05.2020 Jarní oddílový běh (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) Přespolní běh/EleZ/B Vrchlabí-Vejsplachy 0:05:16
26.02.2020 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod plným míčem 1kg/EleZ 6 Jablonec nad Nisou 07.00
26.02.2020 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 50 m/EleZ/B02 5 Jablonec nad Nisou 09.03
26.02.2020 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/EleZ/B02 2 Jablonec nad Nisou 61.30
31.01.2020 Krajský přebor družstev ml.a nejmladšího žactva v halových vícebojích (AC Slovan Liberec, z.s.) 50 m/EleZ 20= Jablonec nad Nisou 08.76
31.01.2020 Krajský přebor družstev ml.a nejmladšího žactva v halových vícebojích (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/EleZ 27 Jablonec nad Nisou 3.14
31.01.2020 Krajský přebor družstev ml.a nejmladšího žactva v halových vícebojích (AC Slovan Liberec, z.s.) hod plným míčem 1kg/EleZ 16= Jablonec nad Nisou 06.60