Karta atleta

Export do excelu
  • Anita Blažejová
  • Narozen: 2012
  • Klub / oddíl: SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
  • Trenér: -
  • Kategorie: Atletická minipřípravka-dívky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.6 Vrchlabí 19.06.2020
60 m 10.08 Trutnov 11.06.2020
200 m 37.5 Vrchlabí 11.09.2019
600 m 2:11.1 Dvůr Králové nad Labem 18.06.2020
skok daleký 2.53 h Jilemnice - Gymnázium Jilemnice 22.12.2018
skok daleký 3.24 Trutnov 11.06.2020
hod kriketovým míčkem 18.51 Dobruška 24.09.2020
hod plným míčem 1kg 03.45 h Jilemnice - Gymnázium Jilemnice 22.12.2018
čtyřboj 0857 Dobruška 24.09.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.6 Vrchlabí 19.06.2020
60 m 10.08 Trutnov 11.06.2020
600 m 2:11.1 Dvůr Králové nad Labem 18.06.2020
skok daleký 3.24 Trutnov 11.06.2020
hod kriketovým míčkem 18.51 Dobruška 24.09.2020
čtyřboj 0857 Dobruška 24.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2020 Oddílový Mikulášský běh- kros (SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) Přespolní běh/EleZm Vrchlabí - sportovní areál Vejsplachy 0:04:12
24.09.2020 Finále krajského přeboru družstev přípravek Královéhradeckého kraje (SK Dobruška z.s.) čtyřboj/EleZ 31 Dobruška 0857
24.09.2020 Finále krajského přeboru družstev přípravek Královéhradeckého kraje (SK Dobruška z.s.) 600 m/EleZ/B01 13 Dobruška 2:12.44
24.09.2020 Finále krajského přeboru družstev přípravek Královéhradeckého kraje (SK Dobruška z.s.) skok daleký/EleZ 36 Dobruška 3.02
24.09.2020 Finále krajského přeboru družstev přípravek Královéhradeckého kraje (SK Dobruška z.s.) hod kriketovým míčkem/EleZ 34 Dobruška 18.51
24.09.2020 Finále krajského přeboru družstev přípravek Královéhradeckého kraje (SK Dobruška z.s.) 60 m/EleZ/B05 5 Dobruška 10.17
17.09.2020 3. kolo KPD přípravky (skupina C) (TJ Jilemnice) čtyřboj/EleZ 21 Jilemnice 0801
17.09.2020 3. kolo KPD přípravky (skupina C) (TJ Jilemnice) skok daleký/EleZ 30 Jilemnice 3.05
17.09.2020 3. kolo KPD přípravky (skupina C) (TJ Jilemnice) hod kriketovým míčkem/EleZ 31 Jilemnice 15.82
17.09.2020 3. kolo KPD přípravky (skupina C) (TJ Jilemnice) 60 m/EleZ/B09 2 Jilemnice 10.1
17.09.2020 3. kolo KPD přípravky (skupina C) (TJ Jilemnice) 600 m/EleZ/B02 8 Jilemnice 2:12.5
09.09.2020 Vrchlabská míle (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) 200 m/EleZm Vrchlabí - Vejsplach 34.6
19.06.2020 Vrchlabské atletické závody (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) trojboj/EleZm/F Vrchlabí 0512
19.06.2020 Vrchlabské atletické závody (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) 50 m/EleZm Vrchlabí 08.6
19.06.2020 Vrchlabské atletické závody (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) hod kriketovým míčkem/EleZm 4 Vrchlabí 17.30
19.06.2020 Vrchlabské atletické závody (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) skok daleký/EleZm 4 Vrchlabí 3.26
18.06.2020 II. kolo krajského přeboru družstev přípravek Královéhradeckého kraje skupina C (TJ Dvůr Králové nad Labem) čtyřboj/EleZ/F 17 Dvůr Králové nad Labem 0780
18.06.2020 II. kolo krajského přeboru družstev přípravek Královéhradeckého kraje skupina C (TJ Dvůr Králové nad Labem) 600 m/EleZ/B01 1 Dvůr Králové nad Labem 2:11.1
18.06.2020 II. kolo krajského přeboru družstev přípravek Královéhradeckého kraje skupina C (TJ Dvůr Králové nad Labem) skok daleký/EleZ 28 Dvůr Králové nad Labem 2.95
18.06.2020 II. kolo krajského přeboru družstev přípravek Královéhradeckého kraje skupina C (TJ Dvůr Králové nad Labem) hod kriketovým míčkem/EleZ 22 Dvůr Králové nad Labem 15.44
18.06.2020 II. kolo krajského přeboru družstev přípravek Královéhradeckého kraje skupina C (TJ Dvůr Králové nad Labem) 60 m/EleZ/B04 4 Dvůr Králové nad Labem 10.2
11.06.2020 1. kolo KPD přípravky (skupina C) (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) čtyřboj/EleZ 20 Trutnov 0834
11.06.2020 1. kolo KPD přípravky (skupina C) (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m/EleZ/B01 2 Trutnov 10.08
11.06.2020 1. kolo KPD přípravky (skupina C) (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) skok daleký/EleZ 26 Trutnov 3.24
11.06.2020 1. kolo KPD přípravky (skupina C) (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) hod kriketovým míčkem/EleZ 21 Trutnov 17.79
11.06.2020 1. kolo KPD přípravky (skupina C) (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 600 m/EleZ/B02 9 Trutnov 2:18.78
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Vrchlabí (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) 60 m/EleZm/B 2 Vrchlabí 11.2
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Vrchlabí (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) hod kriketovým míčkem/EleZm/F Vrchlabí 12.35
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Vrchlabí (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) 600 m/EleZm/F Vrchlabí 2:22.9
23.05.2020 VOTVÍRÁK_LKAS - CHODECKÝ POHÁR | SMOLA KONSTRUKCE | CUP 2020 (AC Turnov) 500 m/EleZm Turnov 3:07.8
13.05.2020 Jarní oddílový běh (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) Přespolní běh/EleZm/B Vrchlabí-Vejsplachy 0:04:39