Karta atleta

Export do excelu
  • Nikola Říhová
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: Athletic Club Ústí n/L. z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.53 Ústí nad Labem 04.09.2020
150 m 23.01 Bílina 27.06.2020
300 m 50.65 Děčín 15.09.2021
600 m 2:33.01 Ústí nad Labem 19.05.2019
skok vysoký 1.20 Ústí nad Labem 01.06.2020
hod plným míčem 1kg 07.15 Duchcov 15.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.53 Ústí nad Labem 04.09.2020
150 m 23.01 Bílina 27.06.2020
300 m 54.99 Lovosice 23.06.2020
skok vysoký 1.20 Lovosice 23.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2020 Finále KPD Ústeckého kraje mladšího žactva (AK Bílina) skok vysoký/Žkm 11 Bílina 1.20
15.09.2020 Finále KPD Ústeckého kraje mladšího žactva (AK Bílina) 300 m/Žkm/B03 3 Bílina 55.55
08.09.2020 3. kolo KPD mladšího žactva - skupina východ (ASK Děčín) skok vysoký/Žkm 6 Děčín 1.19
08.09.2020 3. kolo KPD mladšího žactva - skupina východ (ASK Děčín) 300 m/Žkm/B01 3 Děčín 55.15
04.09.2020 Ústecké sprinty IV (Athletic club Ústí nad Labem) 150 m/Ž/B02 3 Ústí nad Labem 23.21
04.09.2020 Ústecké sprinty IV (Athletic club Ústí nad Labem) 60 m/Ž/B03 3 Ústí nad Labem 09.53
03.07.2020 Ústecké sprinty (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 150 m/Ž 5 Ústí nad Labem 22.79
03.07.2020 Ústecké sprinty (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 60 m/Ž/B02 3 Ústí nad Labem 09.46
27.06.2020 KPJ Ústeckého kraje mladšího žactva a elévstva (AK Bílina) skok vysoký/Žkm/F 9 Bílina 1.16
27.06.2020 KPJ Ústeckého kraje mladšího žactva a elévstva (AK Bílina) 150 m/Žkm/B04 2 Bílina 23.01
23.06.2020 2.kolo KPD Ústeckého kraje mladšího žactva "Východ" (ASK Lovosice) skok vysoký/Žkm 5 Lovosice 1.20
23.06.2020 2.kolo KPD Ústeckého kraje mladšího žactva "Východ" (ASK Lovosice) 300 m/Žkm/B02 3 Lovosice 54.99
09.06.2020 1.kolo KP družstev mladšího žactva - skupina VÝCHOD (AC Ústí nad Labem) skok vysoký/Žkm 4 Ústí nad Labem 1.15
09.06.2020 1.kolo KP družstev mladšího žactva - skupina VÝCHOD (AC Ústí nad Labem) 300 m/Žkm/B04 1 Ústí nad Labem 57.06
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Ústí n. Labem (AC Ústí nad Labem) skok vysoký/Žky/F 5 Ústí nad Labem 1.20
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Ústí nad Labem (USK Provod) 60 m/Žkm/B01 6 Ústí nad Labem 09.66
24.05.2020 Klubové závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s. ) skok vysoký/Ž/F Ústí nad Labem NM
24.05.2020 Klubové závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s. ) 100 m/Ž/B04 2 Ústí nad Labem 15.53
17.05.2020 Zahajovací závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 60 m/Ž/B06 1 Ústí nad Labem 09.60
17.05.2020 Zahajovací závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 300 m/Ž/B06 4 Ústí nad Labem 56.79