Karta atleta

Export do excelu
  • Adriana Řimsová
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
  • Trenér: Fojtík Jaroslav
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.73 Chomutov 23.06.2022
100 m 14.67 Chomutov 01.07.2022
200 m 30.15 Chomutov 01.07.2022
600 m 2:23.88 Meziboří 20.06.2020
800 m 2:53.31 Kadaň 18.05.2022
60 m překážek (0.76/7.70) 11.27 h Jablonec nad Nisou 06.03.2022
60 m překážek (0.76/7.70) 10.90 Děčín 18.06.2022
skok vysoký 1.29 Meziboří 08.09.2020
skok vysoký 1.39 h Jablonec nad Nisou 06.03.2022
skok daleký 4.10 Chomutov 22.04.2022
hod kriketovým míčkem 20.26 Děčín 18.06.2022
pětiboj 1900 Děčín 18.06.2022
čtyřboj 1022 Meziboří 20.06.2020
trojboj 1319 Kadaň 18.05.2022
sprintérský trojboj 1588 Chomutov 01.07.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.31 Bílina 10.10.2020
600 m 2:23.88 Meziboří 20.06.2020
800 m 3:14.20 Chomutov 30.09.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.97 Bílina 15.09.2020
skok vysoký 1.29 Meziboří 08.09.2020
skok daleký 3.73 Bílina 27.06.2020
hod kriketovým míčkem 16.36 Chomutov 30.09.2020
pětiboj 1426 Chomutov 30.09.2020
čtyřboj 1022 Meziboří 20.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2020 Krajský pohár družstev přípravek FINÁLE BÍLINA (ÚKAS) hod plným míčem 1kg/EleZ 22 Bílina 07.20
10.10.2020 Krajský pohár družstev přípravek FINÁLE BÍLINA (ÚKAS) skok z místa/EleZ 8 Bílina 2.02
10.10.2020 Krajský pohár družstev přípravek FINÁLE BÍLINA (ÚKAS) 60 m/EleZ/B05 1 Bílina 09.31
10.10.2020 Krajský pohár družstev přípravek FINÁLE BÍLINA (ÚKAS) 400 m/EleZ/B05 1 Bílina 74.90
02.10.2020 Krajský pohár přípravek skupina ZÁPAD Klášterec nad Ohří (ÚKAS) hod plným míčem 1kg/EleZ/F 31 Klášterec nad Ohří 06.10
02.10.2020 Krajský pohár přípravek skupina ZÁPAD Klášterec nad Ohří (ÚKAS) skok z místa/EleZ/F Klášterec nad Ohří 2.10
02.10.2020 Krajský pohár přípravek skupina ZÁPAD Klášterec nad Ohří (ÚKAS) 60 m/EleZ/B04 1 Klášterec nad Ohří 08.5
02.10.2020 Krajský pohár přípravek skupina ZÁPAD Klášterec nad Ohří (ÚKAS) 400 m/EleZ/B04 2 Klášterec nad Ohří 79.6
30.09.2020 Oddílový víceboj TJ VTŽ Chomutov (TJ VTŽ Chomutov) pětiboj/Žkm 6 Chomutov 1426
30.09.2020 Oddílový víceboj TJ VTŽ Chomutov (TJ VTŽ Chomutov) hod kriketovým míčkem/Žkm 22 Chomutov 16.36
30.09.2020 Oddílový víceboj TJ VTŽ Chomutov (TJ VTŽ Chomutov) skok daleký/Žkm 5 Chomutov 3.85
30.09.2020 Oddílový víceboj TJ VTŽ Chomutov (TJ VTŽ Chomutov) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 1 Chomutov 12.16
30.09.2020 Oddílový víceboj TJ VTŽ Chomutov (TJ VTŽ Chomutov) 60 m/Žkm/B02 1 Chomutov 09.41
30.09.2020 Oddílový víceboj TJ VTŽ Chomutov (TJ VTŽ Chomutov) 800 m/Žkm/B02 3 Chomutov 3:14.20
15.09.2020 Finále KPD Ústeckého kraje mladšího žactva (AK Bílina) skok vysoký/Žkm 10 Bílina 1.20
15.09.2020 Finále KPD Ústeckého kraje mladšího žactva (AK Bílina) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 1 Bílina 11.97
08.09.2020 3. kolo KP družstev mladšího žactva - skupina ZÁPAD (Atletika Litvínov z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 4 Meziboří 12.31
08.09.2020 3. kolo KP družstev mladšího žactva - skupina ZÁPAD (Atletika Litvínov z.s.) skok vysoký/Žkm 4 Meziboří 1.29
27.06.2020 KPJ Ústeckého kraje mladšího žactva a elévstva (AK Bílina) skok daleký/EleZ Bílina 3.73
27.06.2020 KPJ Ústeckého kraje mladšího žactva a elévstva (AK Bílina) 60 m/EleZ/R03 2 Bílina 09.37
23.06.2020 2. kolo KPD Ústeckého kraje mladšího žactva „Západ“ (AK Bílina) skok daleký/Žkm 4 Bílina 3.64
23.06.2020 2. kolo KPD Ústeckého kraje mladšího žactva „Západ“ (AK Bílina) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 1 Bílina 12.00
20.06.2020 KPJ Ústeckého kraje ve vícebojích mladšího žactva a elévstva + vložený závod na 200 m mužů a žen (Atletika Litvínov z.s.) 600 m/EleZ/B03 10 Meziboří 2:23.88
20.06.2020 KPJ Ústeckého kraje ve vícebojích mladšího žactva a elévstva + vložený závod na 200 m mužů a žen (Atletika Litvínov z.s.) čtyřboj/EleZ 12 Meziboří 1022
20.06.2020 KPJ Ústeckého kraje ve vícebojích mladšího žactva a elévstva + vložený závod na 200 m mužů a žen (Atletika Litvínov z.s.) 60 m/EleZ/B03 1 Meziboří 09.20
20.06.2020 KPJ Ústeckého kraje ve vícebojích mladšího žactva a elévstva + vložený závod na 200 m mužů a žen (Atletika Litvínov z.s.) hod kriketovým míčkem/EleZ/S02 15 Meziboří 15.61
20.06.2020 KPJ Ústeckého kraje ve vícebojích mladšího žactva a elévstva + vložený závod na 200 m mužů a žen (Atletika Litvínov z.s.) skok daleký/EleZ/S02 2 Meziboří 3.59
09.06.2020 1. kolo KPD Ústeckého kraje mladšího žactva "Západ" (TJ VTŽ Chomutov,z.s.) skok daleký/Žkm 8 Chomutov 3.51
09.06.2020 1. kolo KPD Ústeckého kraje mladšího žactva "Západ" (TJ VTŽ Chomutov,z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 3 Chomutov 12.30
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Chomutov (TJ VTŽ Chomutov) pětiboj/Žkm 6 Chomutov 1174
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Chomutov (TJ VTŽ Chomutov) 800 m/Žkm 10 Chomutov 3:28.26
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Chomutov (TJ VTŽ Chomutov) hod kriketovým míčkem/Žkm 23 Chomutov 13.70
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Chomutov (TJ VTŽ Chomutov) skok daleký/Žkm 5 Chomutov 3.66
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Chomutov (TJ VTŽ Chomutov) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Chomutov 12.42
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Chomutov (TJ VTŽ Chomutov) 60 m/Žkm Chomutov 09.64