Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Vydrářová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
  • Trenér: Hyjánková Jana
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.83 Chomutov 11.08.2020
60 m 09.36 Děčín 21.06.2020
100 m 14.71 Bílina 28.06.2020
150 m 24.20 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
150 m 22.59 Ústí nad Labem 11.06.2020
200 m 31.80 Děčín 29.08.2020
300 m 53.5 Chomutov 25.10.2019
600 m 2:16.9 Chomutov 24.09.2019
60 m překážek 14.1 Chomutov 24.09.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 18.26 Děčín 12.09.2020
200 m překážek (0.76) 37.74 Děčín 05.06.2019
skok daleký 3.37 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
skok daleký 3.96 Chomutov 07.10.2020
hod oštěpem 500g 14.04 Chomutov 25.10.2019
pohár rozhlasu 0683 Chomutov 16.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.83 Chomutov 11.08.2020
60 m 09.36 Děčín 21.06.2020
100 m 14.71 Bílina 28.06.2020
150 m 22.59 Ústí nad Labem 11.06.2020
200 m 31.80 Děčín 29.08.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 18.26 Děčín 12.09.2020
200 m překážek (0.76) 38.46 Ústí nad Labem 11.06.2020
skok daleký 3.96 Chomutov 07.10.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2020 Kontrolní závody žactvo TJ VTŽ Chomutov (TJ VTŽ Chomutov) 50 m/Žky/B01 6 Chomutov 08.02
07.10.2020 Kontrolní závody žactvo TJ VTŽ Chomutov (TJ VTŽ Chomutov) skok daleký/Žky 7 Chomutov 4.23
12.09.2020 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu ústeckého kraje (ASK Děčín) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 1 Děčín 18.26
12.09.2020 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu ústeckého kraje (ASK Děčín) 150 m/Žky/B04 4 Děčín 23.15
29.08.2020 KPD mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/Ž/R02 7 Děčín 15.10
29.08.2020 KPD mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/Ž/FB 6 Děčín 15.35
29.08.2020 KPD mužů a žen (ASK Děčín) 200 m/Ž/B03 5 Děčín 31.80
11.08.2020 Chomutovské úterý (TJ VTŽ Chomutov) 50 m/Ž/B02 7 Chomutov 07.83
11.08.2020 Chomutovské úterý (TJ VTŽ Chomutov) 100 yardů/Ž/B02 6 Chomutov 13.90
28.06.2020 KP Ústeckého kraje mužů a žen (AK Bílina) 100 m/Ž/R04 5 Bílina 14.71
28.06.2020 KP Ústeckého kraje mužů a žen (AK Bílina) 200 m/Ž/B06 3 Bílina 31.87
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 3 Děčín 20.23
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 60 m/Žky/R02 4 Děčín 09.36
14.06.2020 1. kolo KP družstev mužů a žen ÚKAS (AC Ústí nad Labem) 100 m/Ž/R04 4 Ústí nad Labem 14.38
14.06.2020 1. kolo KP družstev mužů a žen ÚKAS (AC Ústí nad Labem) 200 m/Ž/B05 Ústí nad Labem DNS
11.06.2020 2. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem z.s. ) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 5 Ústí nad Labem 38.46
11.06.2020 2. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem z.s. ) 150 m/Žky/B05 4 Ústí nad Labem 22.59
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 150 m/Žky/B08 3 Bílina 22.77
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 3 Bílina 20.16
30.05.2020 1. Kontrolní závody (TJ VTŽ Chomutov) 60 m/Ž/B04 1 Chomutov 09.12
30.05.2020 1. Kontrolní závody (TJ VTŽ Chomutov) 150 m/Ž/B06 Chomutov DNF