Karta atleta

Export do excelu
  • Andrea Fúsková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AC Rumburk, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
800 m 3:23.3 Rumburk 25.05.2020
1000 m 4:25.13 Rumburk 02.06.2021
1500 m 6:48.78 Mladá Boleslav 27.06.2020
2000 m překážek (0.76) 11:43.03 Třebíč 26.09.2020
skok daleký 3.48 Rumburk 01.06.2020
vrh koulí 3kg 09.82 Rumburk 05.08.2020
vrh koulí 4kg 08.48 Rumburk 02.06.2021
hod oštěpem 500g 27.35 Rumburk 01.06.2020
hod oštěpem 600g 24.11 Jablonec nad Nisou 13.06.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 3:23.3 Rumburk 25.05.2020
1500 m 6:48.78 Mladá Boleslav 27.06.2020
2000 m překážek (0.76) 11:43.03 Třebíč 26.09.2020
skok daleký 3.48 Rumburk 01.06.2020
vrh koulí 3kg 09.82 Rumburk 05.08.2020
vrh koulí 4kg 07.56 Rumburk 06.09.2020
hod oštěpem 500g 27.35 Rumburk 01.06.2020
hod oštěpem 600g 23.99 Rumburk 06.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 2000 m překážek (0.76)/Dky 7 Třebíč 11:43.03
13.09.2020 Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo) (AC Turnov, z. s.) hod oštěpem 500g/Dky 10 Turnov 21.40
13.09.2020 Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo) (AC Turnov, z. s.) vrh koulí 3kg/Dky 10 Turnov 08.83
13.09.2020 Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo) (AC Turnov, z. s.) 1500 m/Dky 6 Turnov 7:05.63
06.09.2020 4. kolo KPD mužů a žen LKAS (AC Rumburk, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž 5 Rumburk 23.99
06.09.2020 4. kolo KPD mužů a žen LKAS (AC Rumburk, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž 5 Rumburk 07.56
06.09.2020 4. kolo KPD mužů a žen LKAS (AC Rumburk, z.s.) 1500 m/Ž 7 Rumburk 6:48.87
23.08.2020 3. kolo KPD muži a ženy (AC Česká Lípa) hod oštěpem 600g/Ž Česká Lípa DNS
23.08.2020 3. kolo KPD muži a ženy (AC Česká Lípa) vrh koulí 4kg/Ž Česká Lípa DNS
05.08.2020 AC Rumburk - kontrolní závody - hody, vrhy (AC Rumburk, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Rumburk 09.82
05.08.2020 AC Rumburk - kontrolní závody - hody, vrhy (AC Rumburk, z.s.) hod oštěpem 500g/Dky Rumburk 26.56
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) vrh koulí 3kg/Dky Mladá Boleslav 09.29
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) hod oštěpem 500g/Dky 9 Mladá Boleslav 23.26
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) 1500 m/Dky Mladá Boleslav 6:48.78
13.06.2020 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N.) hod oštěpem 500g/Dky 9 Jablonec nad Nisou 22.23
13.06.2020 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N.) vrh koulí 3kg/Dky 9 Jablonec nad Nisou 08.72
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Rumburk (AC Rumburk) hod oštěpem 500g/Dky Rumburk 27.35
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Rumburk (AC Rumburk) skok daleký/Dky Rumburk 3.48
25.05.2020 VOTVÍRÁK - LKAS - oddílové závody (AC Rumburk) skok daleký/Dky Rumburk 3.40
25.05.2020 VOTVÍRÁK - LKAS - oddílové závody (AC Rumburk) 800 m/Dky Rumburk 3:23.3
25.05.2020 VOTVÍRÁK - LKAS - oddílové závody (AC Rumburk) hod oštěpem 500g/Dky Rumburk 26.06
17.05.2020 Vrhačské zahajovačky (AC Rumburk, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Rumburk 08.96
17.05.2020 Vrhačské zahajovačky (AC Rumburk, z.s.) hod oštěpem 500g/Dky Rumburk 25.27