Karta atleta

Export do excelu
  • Martin Hammond
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Grómanová Romana
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.48 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
800 m 3:04.75 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
60 m překážek (0.76) 13.39 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
skok daleký 3.35 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
vrh koulí 2kg 09.15 Frýdek-Místek 01.05.2019
vrh koulí 3kg 09.33 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
vrh koulí 3kg 10.12 Frýdek-Místek 11.06.2020
vrh koulí 4kg 08.60 Ostrava 02.06.2021
hod diskem 1kg 23.57 Ostrava 12.09.2021
hod kladivem 4kg 22.19 Ostrava - Vítkovice 01.07.2021
hod oštěpem 500g 35.25 Frýdek-Místek 15.09.2020
hod oštěpem 600g 36.26 Ostrava - Vítkovice 30.09.2021
hod kriketovým míčkem 63.96 Frýdek-Místek 15.09.2020
pětiboj 0817 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.58 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
800 m 3:04.75 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
60 m překážek (0.76) 13.39 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
skok daleký 3.19 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
vrh koulí 3kg 09.33 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
vrh koulí 3kg 10.12 Frýdek-Místek 11.06.2020
hod oštěpem 500g 35.25 Frýdek-Místek 15.09.2020
hod kriketovým míčkem 63.96 Frýdek-Místek 15.09.2020
pětiboj 0817 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2020 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm 8 Blansko 26.60
04.10.2020 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 16 Blansko 07.99
04.10.2020 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm Blansko 62.78
28.09.2020 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva (AK Olomouc) hod oštěpem 500g/Žcm 5 Olomouc 29.22
28.09.2020 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žcm Olomouc 60.54
23.09.2020 Krajský vrhačský pohár MSK finále (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm Frýdek-Místek 35.00
23.09.2020 Krajský vrhačský pohár MSK finále (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 5 Frýdek-Místek 09.28
15.09.2020 KP MSK družstev mladšího žactva 4.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 7 Frýdek-Místek 09.46
15.09.2020 KP MSK družstev mladšího žactva 4.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm Frýdek-Místek 63.96
15.09.2020 KP MSK družstev mladšího žactva 4.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm Frýdek-Místek 35.25
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) hod oštěpem 500g/Žcm/F 5 Brno 33.41
03.09.2020 Krajský přebor družstve mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žcm Třinec 57.99
03.09.2020 Krajský přebor družstve mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 3kg/Žcm 5 Třinec 09.50
03.09.2020 Krajský přebor družstve mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Žcm Třinec 33.99
24.08.2020 Vrhačský pohár (SSK Vítkovice, z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm Ostrava - Vítkovice 33.68
24.08.2020 Vrhačský pohár (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm Ostrava - Vítkovice 09.40
30.06.2020 KP družstev mlad.žactva 2.kolo (TJ Sokol Opava) vrh koulí 3kg/Žcm 6 Opava 09.17
30.06.2020 KP družstev mlad.žactva 2.kolo (TJ Sokol Opava) hod kriketovým míčkem/Žcm Opava 57.56
30.06.2020 KP družstev mlad.žactva 2.kolo (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 500g/Žcm Opava 32.96
26.06.2020 KP MSK mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 6 Frýdek-Místek 09.02
26.06.2020 KP MSK mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm Frýdek-Místek 59.88
26.06.2020 KP MSK mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm Frýdek-Místek 30.54
24.06.2020 Vrhačský pohár mládeže - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Žcm/F Třinec 34.07
24.06.2020 Vrhačský pohár mládeže - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 3kg/Žcm/F 5 Třinec 09.33
11.06.2020 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 1.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 5 Frýdek-Místek 10.12
11.06.2020 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 1.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm Frýdek-Místek 60.39
11.06.2020 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 1.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm Frýdek-Místek 35.03
23.05.2020 1.Krajský vrhačský pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm Ostrava - Vrhačský areál Ostrava 29.46
23.05.2020 1.Krajský vrhačský pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 7 Ostrava - Vrhačský areál Ostrava 08.79
21.05.2020 Oddílový pětiboj ml.žactva - uzavřený závod (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 2 Ostrava - Vítkovice 13.39
21.05.2020 Oddílový pětiboj ml.žactva - uzavřený závod (SSK Vítkovice) pětiboj/Žcm 8 Ostrava - Vítkovice 0817
21.05.2020 Oddílový pětiboj ml.žactva - uzavřený závod (SSK Vítkovice) hod kriketovým míčkem/Žcm Ostrava - Vítkovice 61.53
21.05.2020 Oddílový pětiboj ml.žactva - uzavřený závod (SSK Vítkovice) skok daleký/Žcm 21 Ostrava - Vítkovice 3.19
21.05.2020 Oddílový pětiboj ml.žactva - uzavřený závod (SSK Vítkovice) 800 m/Žcm 7 Ostrava - Vítkovice 3:04.75
21.05.2020 Oddílový pětiboj ml.žactva - uzavřený závod (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/B02 3 Ostrava - Vítkovice 10.58
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 4 Ostrava - Vítkovice 08.98
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žcm Ostrava - Vítkovice 09.33
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm Ostrava - Vítkovice 08.22