Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Plachtová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér: Bahenská Kateřina
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.96 h Praha - Strahov 26.01.2019
60 m 08.7 České Budějovice 31.05.2021
150 m 23.88 h Praha - Strahov 18.01.2020
150 m 21.38 České Budějovice - Čtyři Dvory 05.09.2021
300 m 58.03 Nová Včelnice 19.05.2019
800 m 3:11.10 h Praha - Strahov 26.01.2019
800 m 2:49.18 České Budějovice - Čtyři Dvory 29.08.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 13.60 Veselí nad Lužnicí 26.05.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 12.55 h Praha - Strahov 18.01.2020
60 m překážek 13.9 České Budějovice 31.05.2021
skok vysoký 1.23 h České Budějovice 05.01.2020
skok vysoký 1.29 České Budějovice 31.05.2021
skok daleký 3.91 h Praha - Strahov 18.01.2020
skok daleký 4.40 Písek 19.06.2021
vrh koulí 3kg 05.02 České Budějovice 07.10.2020
hod oštěpem 500g 12.25 České Budějovice 02.06.2021
hod kriketovým míčkem 22.13 České Budějovice 09.10.2019
čtyřboj 0986 České Budějovice 09.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.1 h České Budějovice 05.01.2020
150 m 23.88 h Praha - Strahov 18.01.2020
150 m 23.44 České Budějovice 20.06.2020
800 m 2:59.21 České Budějovice 06.06.2020
60 m překážek (0.76/8.20) 12.55 h Praha - Strahov 18.01.2020
skok vysoký 1.23 h České Budějovice 05.01.2020
skok vysoký 1.20 České Budějovice 01.06.2020
skok daleký 3.91 h Praha - Strahov 18.01.2020
skok daleký 4.18 České Budějovice 06.06.2020
vrh koulí 3kg 05.02 České Budějovice 07.10.2020
hod oštěpem 500g 12.04 České Budějovice 01.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2020 Uzavřené oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/Žky České Budějovice 2:59.8
07.10.2020 Uzavřené oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) vrh koulí 3kg/Žky 11 České Budějovice 05.02
05.09.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) skok daleký/Žky České Budějovice DNS
20.06.2020 Krajský přebor jednotlivců staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/Žky 9 České Budějovice 3:00.41
20.06.2020 Krajský přebor jednotlivců staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žky/B05 4 České Budějovice 23.44
20.06.2020 Krajský přebor jednotlivců staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žky 30 České Budějovice 3.81
06.06.2020 Krajský přebor družstev staršího žactva - 1. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/Žky 5 České Budějovice 2:59.21
06.06.2020 Krajský přebor družstev staršího žactva - 1. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žky 12 České Budějovice 4.18
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - České Budějovice 1 (T. J. Sokol České Budějovice) hod oštěpem 500g/Žky 11 České Budějovice 12.04
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - České Budějovice 1 (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žky 8 České Budějovice 3.82
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - České Budějovice 1 (T. J. Sokol České Budějovice) skok vysoký/Žky 5= České Budějovice 1.20
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žky 20 Praha - Strahov 3.91
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 4 Praha - Strahov 12.55
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žky/B08 2 Praha - Strahov 23.88
05.01.2020 Halový oddílový závod žactva (T. J. Sokol České Budějovice) skok vysoký/Žky 7 České Budějovice 1.23
05.01.2020 Halový oddílový závod žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/B01 3 České Budějovice 09.1