Karta atleta

Export do excelu
  • Daniel Herout
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér: Monika Pincová
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.73 h Praha - Strahov 18.01.2020
60 m 08.09 Tábor 03.05.2022
150 m 21.42 h Praha - Strahov 18.01.2020
150 m 20.15 České Budějovice 13.06.2020
300 m 41.65 České Budějovice 26.06.2021
800 m 2:58.42 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m překážek (0.76) 10.91 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m překážek (0.76) 10.6 Tábor 01.06.2020
skok daleký 4.16 h Praha - Strahov 18.01.2020
skok daleký 4.86 České Budějovice 26.06.2021
vrh koulí 3kg 06.93 Tábor 18.09.2019
vrh koulí 3kg 08.52 h Praha - Strahov 22.02.2020
hod kriketovým míčkem 36.10 Tábor 18.09.2019
pohár rozhlasu 0943 Tábor 03.05.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.73 h Praha - Strahov 18.01.2020
60 m 08.22 Praha - Juliska 08.06.2020
150 m 21.42 h Praha - Strahov 18.01.2020
150 m 20.15 České Budějovice 13.06.2020
800 m 2:58.42 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m překážek (0.76) 10.91 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m překážek (0.76) 10.6 Tábor 01.06.2020
skok daleký 4.16 h Praha - Strahov 18.01.2020
skok daleký 4.55 Veselí nad Lužnicí 27.06.2020
vrh koulí 3kg 08.52 h Praha - Strahov 22.02.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2020 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice) 60 m/Žcm/B01 3 Nová Včelnice 08.30
13.09.2020 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice) skok daleký/Žcm 7 Nová Včelnice 4.38
13.09.2020 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice) 150 m/Žcm/B01 Nová Včelnice DNS
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) 60 m/Žcm/F Veselí nad Lužnicí 08.23
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) skok daleký/Žcm 7 Veselí nad Lužnicí 4.55
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) 150 m/Žcm/B01 3 Veselí nad Lužnicí 20.28
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) 60 m/Žcm/R02 1 Veselí nad Lužnicí 08.26
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m/Žcm/B01 3 České Budějovice 08.47
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) skok daleký/Žcm 5 České Budějovice 4.41
13.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 150 m/Žcm/B04 1 České Budějovice 20.15
08.06.2020 Memoriál Josefa Odložila - žákovské závody (TJ Dukla Praha) 60 m/Žcm Praha - Juliska 08.22
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Tábor (uzavřený oddílový závod) (TJ VS Tábor, z. s.) skok daleký/Žcm Tábor 4.53
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Tábor (uzavřený oddílový závod) (TJ VS Tábor, z. s.) 60 m/Žcm 1= Tábor 08.5
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Tábor (uzavřený oddílový závod) (TJ VS Tábor, z. s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm Tábor 10.6
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) pětiboj hala/Žcm 6 Praha - Strahov 1560
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 2 Praha - Strahov 10.91
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) skok daleký/Žcm 17 Praha - Strahov 4.02
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) vrh koulí 3kg/Žcm 4 Praha - Strahov 08.52
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 60 m/Žcm/B02 3 Praha - Strahov 08.84
22.02.2020 KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ VS Tábor) 800 m/Žcm/B03 9 Praha - Strahov 2:58.42
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žcm/F Praha - Strahov 08.73
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žcm 9 Praha - Strahov 4.16
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žcm/R03 2 Praha - Strahov 08.86
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žcm/B05 1 Praha - Strahov 21.42