Karta atleta

Export do excelu
  • Filip Hájek
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AC Turnov, z. s.
  • Trenér: Bílek Vít
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.95 h Jablonec nad Nisou 01.02.2020
60 m 07.74 Turnov 01.06.2020
100 m 12.62 Turnov 13.09.2020
150 m 18.83 Pardubice 14.09.2019
200 m 26.49 Turnov 13.09.2020
400 m 68.29 h Jablonec nad Nisou 23.01.2019
1000 m 3:54.49 Šumperk 24.09.2019
2000 m překážek (0.84) 9:35.01 Mladá Boleslav 27.06.2020
skok vysoký 1.40 Šumperk 24.09.2019
vrh koulí 4kg 08.22 Šumperk 24.09.2019
hod kladivem 5kg 17.43 Mladá Boleslav 27.06.2020
čtyřboj 1212 Šumperk 24.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.95 h Jablonec nad Nisou 01.02.2020
60 m 07.74 Turnov 01.06.2020
100 m 12.62 Turnov 13.09.2020
200 m 26.49 Turnov 13.09.2020
2000 m překážek (0.84) 9:35.01 Mladá Boleslav 27.06.2020
hod kladivem 5kg 17.43 Mladá Boleslav 27.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2020 Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo) (AC Turnov, z. s.) 200 m/Dci Turnov 26.49
13.09.2020 Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo) (AC Turnov, z. s.) 100 m/Dci/F 8 Turnov 12.71
13.09.2020 Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo) (AC Turnov, z. s.) 100 m/Dci/R02 4 Turnov 12.62
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) hod kladivem 5kg/Dci 7 Mladá Boleslav 17.43
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) 100 m/Dci 8 Mladá Boleslav 12.70
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) 2000 m překážek (0.84)/Dci Mladá Boleslav 9:35.01
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Turnov (AC Turnov) 100 m/M/B01 4 Turnov 12.80
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Turnov (AC Turnov) 60 m/M/B01 3 Turnov 07.74
01.02.2020 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Dci/FB 4 Jablonec nad Nisou 07.95
01.02.2020 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Dci/R03 4 Jablonec nad Nisou 07.98
01.02.2020 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/Dci/B04 Jablonec nad Nisou DNS
08.01.2020 1. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B03 7 Jablonec nad Nisou 08.13