Karta atleta

Export do excelu
  • Adam Gelnar
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér: Toová Kateřina
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.39 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
60 m 09.12 Opava 30.06.2020
150 m 23.60 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
300 m 48.09 Blansko 04.10.2020
skok daleký 4.06 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
skok daleký 3.98 Brno 07.09.2020
hod kriketovým míčkem 40.39 Brno 07.09.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.39 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
60 m 09.12 Opava 30.06.2020
150 m 23.60 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
300 m 48.09 Blansko 04.10.2020
skok daleký 4.06 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
skok daleký 3.98 Brno 07.09.2020
hod kriketovým míčkem 40.39 Brno 07.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2020 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) skok daleký/Žcm 20 Blansko 3.69
04.10.2020 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) 300 m/Žcm/B03 2 Blansko 48.09
28.09.2020 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva (AK Olomouc) 300 m/Žcm/B03 1 Olomouc 48.30
15.09.2020 KP MSK družstev mladšího žactva 4.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žcm 12 Frýdek-Místek 3.75
15.09.2020 KP MSK družstev mladšího žactva 4.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok vysoký/Žcm Frýdek-Místek NM
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žcm/R13 2 Brno 09.17
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok daleký/Žcm/KD 5 Brno 3.98
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žcm/KA 19 Brno 40.39
03.09.2020 Krajský přebor družstve mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žcm/S02 3 Třinec 3.95
03.09.2020 Krajský přebor družstve mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žcm/B03 5 Třinec 52.49
30.06.2020 KP družstev mlad.žactva 2.kolo (TJ Sokol Opava) skok vysoký/Žcm Opava DNS
30.06.2020 KP družstev mlad.žactva 2.kolo (TJ Sokol Opava) hod kriketovým míčkem/Žcm 15 Opava 34.98
30.06.2020 KP družstev mlad.žactva 2.kolo (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B02 5 Opava 09.12
26.06.2020 KP MSK mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žcm 20 Frýdek-Místek 3.57
26.06.2020 KP MSK mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žcm/B04 2 Frýdek-Místek 09.37
16.06.2020 4.Porubský běžecký pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) Přespolní běh/Žcm 12 Poruba - Atletický areál Porubská 0:05:15
11.06.2020 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 1.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žcm 29 Frýdek-Místek 3.28
11.06.2020 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 1.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok vysoký/Žcm Frýdek-Místek NM
16.05.2020 1.Porubský atletický pátek (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žcm 6 Ostrava - Poruba 3.52
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci Ostrava - Vítkovice DNS
18.02.2020 2.Porubský běžecký pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) Přespolní běh/Žcm 14 Poruba - Atletický areál Porubská 0:04:25
21.01.2020 1.Porubský běžecký pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) Přespolní běh/Žcm/F 10 Poruba - Porubská 0:03:30
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žcm 7 Ostrava - Vítkovice 4.06
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R03 3 Ostrava - Vítkovice 09.39
12.01.2020 Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B02 3 Ostrava - Vítkovice 23.60