Karta atleta

Export do excelu
  • Anežka Křížová
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
1000 m 3:23.81 Chomutov 30.05.2020
1500 m 5:19.30 h Praha - Strahov 09.02.2020
1500 m 5:15.53 Jablonec nad Nisou 18.07.2020
2000 m 7:17.72 Chomutov 11.08.2020
3000 m 11:25.88 h Praha - Stromovka 02.02.2020
3000 m 11:11.80 Kolín 22.08.2020
5000 m 19:35.33 Mladá Boleslav 04.07.2020
10 km silnice 41:03 Praha - Běchovice 27.09.2020
půlmaratón 1:32:07 Pardubice 13.04.2019
hodinovka běh 14384 Chomutov 12.07.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1000 m 3:23.81 Chomutov 30.05.2020
1500 m 5:19.30 h Praha - Strahov 09.02.2020
1500 m 5:15.53 Jablonec nad Nisou 18.07.2020
2000 m 7:17.72 Chomutov 11.08.2020
3000 m 11:25.88 h Praha - Stromovka 02.02.2020
3000 m 11:11.80 Kolín 22.08.2020
5000 m 19:35.33 Mladá Boleslav 04.07.2020
10 km silnice 41:03 Praha - Běchovice 27.09.2020
hodinovka běh 14384 Chomutov 12.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2020 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek 10 km silnice/Ž 23 Praha - Běchovice 41:03
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Ž 8 Kolín 5:20.16
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 3000 m/Ž 5 Kolín 11:11.80
11.08.2020 Chomutovské úterý (TJ VTŽ Chomutov) 2000 m/Ž Chomutov 7:17.72
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m/Ž 6 Jablonec nad Nisou 5:15.53
12.07.2020 41. ročník Chomutovské hodinovky (TJ VTŽ Chomutov,z.s.) hodinovka běh/Ž Chomutov 14384
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 5000 m/Ž 5 Mladá Boleslav 19:35.33
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 1500 m/Ž 4 Mladá Boleslav 5:22.81
28.06.2020 KP Ústeckého kraje mužů a žen (AK Bílina) 3000 m/Ž 4 Bílina 11:31.94
30.05.2020 1. Kontrolní závody (TJ VTŽ Chomutov) 1000 m/Ž 5 Chomutov 3:23.81
16.05.2020 Oddílové závody AK Most - testovací závody (AK Most) 3000 m/Ž/F Most 11:20.04
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 1500 m/Ž/B01 7 Praha - Strahov 5:19.30
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 3000 m/Ž/B02 MS Praha - Stromovka 11:25.88