Karta atleta

Export do excelu
  • Adam Podolák
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér: Rada Miloš
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.50 Stará Boleslav 05.10.2019
100 m 15.15 Stará Boleslav 11.09.2019
300 m 51.08 Stará Boleslav 21.08.2019
600 m 1:49.45 Kutná Hora 04.09.2020
800 m 2:35.64 h Praha - Strahov 01.02.2020
800 m 2:40.40 Čáslav 12.06.2020
1000 m 3:22.01 Stará Boleslav 02.09.2020
60 m překážek (0.76) 10.05 Beroun 13.09.2020
skok vysoký 1.20 Stará Boleslav 15.05.2019
skok o tyči 2.27 h Nehvizdy 24.02.2020
skok o tyči 3.06 Čelákovice 09.09.2020
skok daleký 4.43 Stará Boleslav 02.09.2020
hod diskem 1kg 21.41 Stará Boleslav 16.09.2020
hod oštěpem 500g 30.08 Beroun 13.09.2020
pohár rozhlasu 0298 Stará Boleslav 15.05.2019
hod kriketovým míčkem 39.66 Stará Boleslav 05.10.2019
pětiboj 1613 Vlašim 29.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.64 Vlašim 29.05.2020
600 m 1:49.45 Kutná Hora 04.09.2020
800 m 2:35.64 h Praha - Strahov 01.02.2020
800 m 2:40.40 Čáslav 12.06.2020
1000 m 3:22.01 Stará Boleslav 02.09.2020
60 m překážek (0.76) 10.05 Beroun 13.09.2020
skok o tyči 2.27 h Nehvizdy 24.02.2020
skok o tyči 3.06 Čelákovice 09.09.2020
skok daleký 4.43 Stará Boleslav 02.09.2020
hod diskem 1kg 21.41 Stará Boleslav 16.09.2020
hod oštěpem 500g 30.08 Beroun 13.09.2020
hod kriketovým míčkem 37.19 Vlašim 29.05.2020
pětiboj 1613 Vlašim 29.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2020 Kontrolní tyčkařské závody v Čelákovicích - uzavřené - oddílové závody (TJ Spartak Čelákovice,z.s.) skok o tyči/Žcm Čelákovice 2.84
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (SK Nové Město nad Metují) skok o tyči/Žci/F Nové Město nad Metují NM
23.09.2020 Čelákovická tyčka II. - tyčkařské závody v Čelákovicích (TJ Spartak Čelákovice,z.s.) skok o tyči/Žcm Čelákovice 2.82
16.09.2020 3. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) hod oštěpem 500g/Žcm Stará Boleslav 29.32
16.09.2020 3. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) hod diskem 1kg/Žci 4 Stará Boleslav 21.41
13.09.2020 Finále KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 MS Beroun 10.05
13.09.2020 Finále KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm MS Beroun 30.08
12.09.2020 Finále A KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok o tyči/Žci Beroun 3.00
09.09.2020 Čelákovická tyčka I. - tyčkařské závody v Čelákovicích (TJ Spartak Čelákovice,z.s.) skok o tyči/Žcm Čelákovice 3.06
04.09.2020 3. kolo přeboru Stč kraje mladšího žactva, skupina B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 3 Kutná Hora 10.29
04.09.2020 3. kolo přeboru Stč kraje mladšího žactva, skupina B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 600 m/Žcm Kutná Hora 1:49.45
02.09.2020 1. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) skok daleký/Žcm Stará Boleslav 4.43
02.09.2020 1. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 1000 m/Žcm Stará Boleslav 3:22.01
31.08.2020 Škola volá (AK Sokol Nehvizdy) hod oštěpem 500g/Žcm Čelákovice 28.86
28.08.2020 3.kolo KPD staršího žactva - skupiny B (AC Čáslav z.s.) skok o tyči/Žci MS Čáslav 2.90
26.08.2020 Kontrolní tyčkařské závody v Čelákovicích - uzavřené - oddílové závody (TJ Spartak Čelákovice,z.s.) skok o tyči/Žcm Čelákovice 2.63
15.07.2020 Kontrolní tyčkařské závody v Čelákovicích - uzavřené - oddílové závody (TJ Spartak Čelákovice, z.s.) skok o tyči/Žcm Čelákovice 2.72
26.06.2020 2.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok o tyči/Žci MS Vlašim 2.60
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok o tyči/Žci MS Kolín NM
12.06.2020 2.kolo KP družstev mladšího žactva -skupiny B (AC Čáslav z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 5 Čáslav 10.87
12.06.2020 2.kolo KP družstev mladšího žactva -skupiny B (AC Čáslav z.s.) 800 m/Žcm/B01 4 Čáslav 2:40.40
08.06.2020 Tyčka Čelákovice (AK Sokol Nehvizdy) skok o tyči/Žcm Čelákovice 2.63
05.06.2020 1.kolo KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (oblast východ) (TJ Sokol Kolín-atletika) skok o tyči/Žci MS Kolín 2.50
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Čelákovice (AK Sokol Nehvizdy) skok o tyči/Žci Čelákovice 2.71
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Čelákovice (AK Sokol Nehvizdy) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 2 Čelákovice 10.58
29.05.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B - KP ve víceboji (TJ Spartak Vlašim) pětiboj/Žcm 4 Vlašim 1613
29.05.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B - KP ve víceboji (TJ Spartak Vlašim) hod kriketovým míčkem/Žcm/S01 8 Vlašim 37.19
29.05.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B - KP ve víceboji (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žcm/S01 3 Vlašim 4.39
29.05.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B - KP ve víceboji (TJ Spartak Vlašim) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B05 2 Vlašim 10.79
29.05.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B - KP ve víceboji (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žcm/B03 3 Vlašim 2:44.22
29.05.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B - KP ve víceboji (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žcm/B05 1 Vlašim 08.64
16.05.2020 Kontrolní vrhy - UZAVŘENÉ (AK Sokol Nehvizdy) skok o tyči/Žcm Čelákovice 2.53
24.02.2020 Kontrolní závody tyčkařů (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok o tyči/M 6 Nehvizdy 2.27
01.02.2020 KP jednotlivců mladšího žactva Středočeského kraje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Žcm/B02 1 Praha - Strahov 2:35.64