Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Havlíčková
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: AK Sokol Nehvizdy
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.65 h Praha-Stromovka 07.12.2019
60 m 08.67 Brno 07.09.2020
150 m 21.74 Čelákovice 19.05.2019
800 m 2:56.58 Kladno 29.05.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.27 h Praha - Stromovka 15.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.21 Praha - Podvinný mlýn 25.06.2020
skok vysoký 1.51 h Nehvizdy 21.02.2020
skok vysoký 1.59 Čelákovice 31.08.2020
skok daleký 4.77 h Nehvizdy 12.02.2020
skok daleký 4.78 Kolín 05.06.2020
vrh koulí 2kg 06.69 h Nehvizdy 19.01.2020
vrh koulí 2kg 07.66 Čelákovice 16.05.2020
hod kriketovým míčkem 37.19 Praha - Podvinný mlýn 25.06.2020
pětiboj 2412 Kladno 29.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.67 Brno 07.09.2020
800 m 2:56.58 Kladno 29.05.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.27 h Praha - Stromovka 15.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.21 Praha - Podvinný mlýn 25.06.2020
skok vysoký 1.51 h Nehvizdy 21.02.2020
skok vysoký 1.59 Čelákovice 31.08.2020
skok daleký 4.77 h Nehvizdy 12.02.2020
skok daleký 4.78 Kolín 05.06.2020
vrh koulí 2kg 06.69 h Nehvizdy 19.01.2020
vrh koulí 2kg 07.66 Čelákovice 16.05.2020
hod kriketovým míčkem 37.19 Praha - Podvinný mlýn 25.06.2020
pětiboj 2412 Kladno 29.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žkm/R3 5 Brno 08.67
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok vysoký/Žkm/FA Brno 1.57
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok daleký/Žkm/KA 13 Brno 4.45
31.08.2020 Škola volá (AK Sokol Nehvizdy) skok vysoký/Žkm Čelákovice 1.59
31.08.2020 Škola volá (AK Sokol Nehvizdy) hod oštěpem 400g/Žkm Čelákovice NM
31.08.2020 Škola volá (AK Sokol Nehvizdy) skok daleký/Žkm 5 Čelákovice 4.47
28.08.2020 3.kolo KPD staršího žactva - skupiny B (AC Čáslav z.s.) skok daleký/Žky 7 Čáslav 4.75
28.08.2020 3.kolo KPD staršího žactva - skupiny B (AC Čáslav z.s.) skok vysoký/Žky 1= Čáslav 1.50
26.06.2020 2.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok vysoký/Žky Vlašim 1.53
25.06.2020 Oddílový závod žactva - pětiboj ml. žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 5 Praha - Podvinný mlýn 2195
25.06.2020 Oddílový závod žactva - pětiboj ml. žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B01 4 Praha - Podvinný mlýn 08.99
25.06.2020 Oddílový závod žactva - pětiboj ml. žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm 10 Praha - Podvinný mlýn 3:20.32
25.06.2020 Oddílový závod žactva - pětiboj ml. žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 2 Praha - Podvinný mlýn 10.21
25.06.2020 Oddílový závod žactva - pětiboj ml. žactva (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Praha - Podvinný mlýn 37.19
25.06.2020 Oddílový závod žactva - pětiboj ml. žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žkm 4 Praha - Podvinný mlýn 4.52
20.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců mladšího žactva (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok daleký/Žkm Kutná Hora 4.56
20.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců mladšího žactva (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok vysoký/Žkm Kutná Hora 1.50
05.06.2020 1.kolo KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (oblast východ) (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky/SA 8 Kolín 4.78
05.06.2020 1.kolo KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (oblast východ) (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky 5= Kolín 1.45
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Čelákovice (AK Sokol Nehvizdy) skok daleký/Žkm 6 Čelákovice 4.27
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Čelákovice (AK Sokol Nehvizdy) 60 m/Žkm/B01 2 Čelákovice 08.82
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Čelákovice (AK Sokol Nehvizdy) skok vysoký/Žkm Čelákovice 1.46
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Čelákovice (AK Sokol Nehvizdy) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 1 Čelákovice 10.32
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Svitavy II (TJ Svitavy) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Svitavy 26.41
29.05.2020 1. kolo mladší žactvo - pětiboj (A. C. TEPO Kladno) pětiboj/Žkm MS Kladno 2412
29.05.2020 1. kolo mladší žactvo - pětiboj (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm/S01 MS Kladno 4.72
29.05.2020 1. kolo mladší žactvo - pětiboj (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 MS Kladno 10.49
29.05.2020 1. kolo mladší žactvo - pětiboj (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/B04 MS Kladno 08.71
29.05.2020 1. kolo mladší žactvo - pětiboj (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žkm/B02 MS Kladno 2:56.58
29.05.2020 1. kolo mladší žactvo - pětiboj (A. C. TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žkm/S01 MS Kladno 32.38
20.05.2020 4. veřejné závody (T. J. Sokol Kolín - atletika) skok vysoký/Ž 6 Kolín 1.55
20.05.2020 5. veřejné závody (T. J. Sokol Kolín - atletika) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 5 Kolín 10.59
16.05.2020 Kontrolní vrhy - UZAVŘENÉ (AK Sokol Nehvizdy) hod kriketovým míčkem/Žkm 8 Čelákovice 32.60
16.05.2020 Kontrolní vrhy - UZAVŘENÉ (AK Sokol Nehvizdy) vrh koulí 2kg/Žkm 8 Čelákovice 07.66
21.02.2020 Nehvizdská laťka 2020 - uzavřené (školy) (AK Sokol Nehvizdy) skok vysoký/Žkm Nehvizdy 1.51
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 MS Praha - Stromovka 10.55
12.02.2020 Nehvizdská dálka - uzavřené (AK Sokol Nehvizdy) skok daleký/Žkm Nehvizdy 4.77
01.02.2020 KP jednotlivců mladšího žactva Středočeského kraje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok vysoký/Žkm Praha - Strahov 1.51
01.02.2020 KP jednotlivců mladšího žactva Středočeského kraje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 Praha - Strahov DNF
01.02.2020 KP jednotlivců mladšího žactva Středočeského kraje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žkm/FA Praha - Strahov 4.60
19.01.2020 Nehvizdská koule (AK Sokol Nehvizdy) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Nehvizdy 06.69
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 3 Praha - Stromovka 10.27
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žky 8= Praha - Stromovka 1.40
05.01.2020 I. Nehvizdská hala (AK Sokol Nehvizdy) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 1 Nehvizdy 10.40
05.01.2020 I. Nehvizdská hala (AK Sokol Nehvizdy) skok daleký/Žkm Nehvizdy 4.72
05.01.2020 I. Nehvizdská hala (AK Sokol Nehvizdy) skok vysoký/Žkm Nehvizdy 1.45