Karta atleta

Export do excelu
  • Nella Antonie Mecerová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Burianová Lenka
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.45 h Praha - Juliska 23.01.2020
60 m 08.35 Praha - Eden 24.07.2020
150 m 19.99 h Praha - Stromovka 25.02.2020
150 m 19.92 Praha - Hostivař 30.09.2020
300 m 47.48 h Praha - Stromovka 15.01.2020
300 m 45.47 Praha - Eden 25.06.2020
800 m 2:40.55 Praha - Eden 24.07.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 09.56 h Ostrava - Vítkovice 08.03.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 09.67 Praha - Eden 21.09.2020
skok daleký 4.67 Praha - Eden 24.07.2020
vrh koulí 2kg 08.17 Praha - Jeseniova 24.04.2019
hod kriketovým míčkem 40.40 Praha - Eden 24.07.2020
pětiboj 2922 Praha - Eden 24.07.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.45 h Praha - Juliska 23.01.2020
60 m 08.35 Praha - Eden 24.07.2020
150 m 19.99 h Praha - Stromovka 25.02.2020
150 m 19.92 Praha - Hostivař 30.09.2020
300 m 47.48 h Praha - Stromovka 15.01.2020
300 m 45.47 Praha - Eden 25.06.2020
800 m 2:40.55 Praha - Eden 24.07.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 09.56 h Ostrava - Vítkovice 08.03.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 09.67 Praha - Eden 21.09.2020
skok daleký 4.67 Praha - Eden 24.07.2020
hod kriketovým míčkem 40.40 Praha - Eden 24.07.2020
pětiboj 2922 Praha - Eden 24.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2020 Přebor Prahy mladšího žactva (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 150 m/Žkm/B01 1 Praha - Hostivař 19.92
30.09.2020 Přebor Prahy mladšího žactva (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R01 1 Praha - Hostivař 09.71
30.09.2020 Přebor Prahy mladšího žactva (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/FA Praha - Hostivař 09.68
21.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B01 2 Praha - Eden 20.31
21.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 1 Praha - Eden 09.67
17.09.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro mladší žactvo a přípravku (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B1 1 Praha - Eden 08.40
10.09.2020 Semifinále C přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B01 3 Praha - Eden 20.65
10.09.2020 Semifinále C přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 1 Praha - Eden 09.93
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm/F 9 Praha - Eden 2922
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 3 Praha - Eden 09.65
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 12 Praha - Eden 40.40
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B2 2 Praha - Eden 08.35
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm 17 Praha - Eden 4.67
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B2 5 Praha - Eden 2:40.55
25.06.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro mladší žactvo a přípravku (ASK Slavia Praha) 300 m/Žkm/B4 2 Praha - Eden 45.47
16.06.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro starší a mladší žactvo (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 1 Praha - Eden 09.95
16.06.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro starší a mladší žactvo (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B01 1 Praha - Eden 20.28
16.06.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro starší a mladší žactvo (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm Praha - Eden 4.59
11.06.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro mladší žactvo a přípravku (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B1 1 Praha - Eden 08.59
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Uzavřený pětiboj ASK Slavia Praha pro mladší žactvo (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm Praha - Eden 2709
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Uzavřený pětiboj ASK Slavia Praha pro mladší žactvo (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm Praha - Eden 39.92
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Uzavřený pětiboj ASK Slavia Praha pro mladší žactvo (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm 5 Praha - Eden 4.12
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Uzavřený pětiboj ASK Slavia Praha pro mladší žactvo (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B05 1 Praha - Eden 09.61
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Uzavřený pětiboj ASK Slavia Praha pro mladší žactvo (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B05 1 Praha - Eden 08.35
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Uzavřený pětiboj ASK Slavia Praha pro mladší žactvo (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B02 1 Praha - Eden 2:47.65
21.05.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro mladší žactvo (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 1 Praha - Eden 09.86
21.05.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro mladší žactvo (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm Praha - Eden 34.15
21.05.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro mladší žactvo (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B01 1 Praha - Eden 20.57
14.05.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro mladší žactvo (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B01 2 Praha - Eden 08.47
14.05.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro mladší žactvo (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm Praha - Eden 4.66
08.03.2020 Meziměstské utkání Ostrava - Brno - Bratislava - Praha mladšího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B01 2 Ostrava - Vítkovice 20.01
08.03.2020 Meziměstské utkání Ostrava - Brno - Bratislava - Praha mladšího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Ostrava - Vítkovice 09.56
24.02.2020 Halový přebor Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/FA Praha - Stromovka 09.77
25.02.2020 Halový přebor Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žkm/FA Praha - Stromovka 19.99
24.02.2020 Halový přebor Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R01 1 Praha - Stromovka 09.70
24.02.2020 Halový přebor Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žkm/R01 1 Praha - Stromovka 20.43
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 MS Praha - Stromovka 10.11
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 60 m/Žkm/R03 MS Praha - Stromovka 08.46
02.02.2020 KP hala OPEN Pardubického kraje (Pardubický KAS) 150 m/Žkm/B06 MS Praha - Strahov 20.44
23.01.2020 Veřejné závody mladšího žactva (jen 2007) (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/R01 2 Praha - Juliska 08.46
23.01.2020 Veřejné závody mladšího žactva (jen 2007) (TJ Dukla Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 2 Praha - Juliska 10.30
23.01.2020 Veřejné závody mladšího žactva (jen 2007) (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/FA Praha - Juliska 08.45
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 4 Praha - Stromovka 10.39
15.01.2020 2. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B6 4 Praha - Stromovka 47.48