Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Brožková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ASK Lovosice
  • Trenér: Beneš Jan
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.38 Lovosice 01.06.2020
100 m 17.84 Lovosice 08.05.2019
150 m 26.12 Děčín 12.09.2020
800 m 3:14.90 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
800 m 2:46.48 Děčín 12.09.2020
1500 m 5:55.60 Chomutov 27.09.2020
3000 m 13:37.93 Stará Boleslav 23.09.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 25.14 Ústí nad Labem 14.05.2019
skok vysoký 1.15 Bílina 04.05.2019
skok daleký 3.15 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
skok daleký 3.16 Bílina 04.06.2020
vrh koulí 3kg 05.04 Bílina 04.05.2019
hod oštěpem 500g 08.18 Bílina 05.05.2019
sedmiboj [Zky] 0983 Bílina 05.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.38 Lovosice 01.06.2020
150 m 26.12 Děčín 12.09.2020
800 m 3:14.90 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
800 m 2:46.48 Děčín 12.09.2020
1500 m 5:55.60 Chomutov 27.09.2020
3000 m 13:37.93 Stará Boleslav 23.09.2020
skok daleký 3.15 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
skok daleký 3.16 Bílina 04.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2020 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů mílařů, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Český běžecký klub, z.s.) Přespolní běh/Žky 62 Praha - Běchovice 14:31
27.09.2020 3. kolo KPD mužů a žen (TJ VTŽ Chomutov,z.s.) 1500 m/Ž 4 Chomutov 5:55.60
23.09.2020 4. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 3000 m/Žky Stará Boleslav 13:37.93
12.09.2020 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu ústeckého kraje (ASK Děčín) 800 m/Žky 4 Děčín 2:46.48
12.09.2020 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu ústeckého kraje (ASK Děčín) 150 m/Žky/B06 4 Děčín 26.12
29.08.2020 KPD mužů a žen (ASK Děčín) 1500 m/Ž Děčín 6:19.86
28.06.2020 KP Ústeckého kraje mužů a žen (AK Bílina) 1500 m/Ž 4 Bílina 6:06.97
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 1500 m/Žky 8 Děčín 6:00.45
11.06.2020 2. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem z.s. ) 1500 m/Žky 9 Ústí nad Labem 6:13.94
11.06.2020 2. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem z.s. ) skok daleký/Žky 27 Ústí nad Labem 3.01
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) skok daleký/Žky/F 21 Bílina 3.16
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 800 m/Žky 9 Bílina 2:54.33
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 150 m/Žky/B05 5 Bílina 26.27
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Lovosice (ASK Lovosice) 60 m/Žky/B02 5 Lovosice 10.38
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Lovosice (ASK Lovosice) skok daleký/Žky 8 Lovosice 3.14
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Lovosice (ASK Lovosice) 800 m/Žky Lovosice 2:58.79
26.01.2020 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) skok daleký/Žky 18 Jablonec nad Nisou 3.15
26.01.2020 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 800 m/Žky 8 Jablonec nad Nisou 3:14.90