Karta atleta

Export do excelu
  • Adam David Tměj
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AC TJ Jičín
  • Trenér: Naušová Jana
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.99 Mladá Boleslav 09.09.2019
100 m 12.14 Mladá Boleslav 06.06.2021
200 m 25.72 h Jablonec nad Nisou 25.01.2020
300 m 41.80 Turnov 02.05.2019
300 m 41.99 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
400 m 58.67 Mladá Boleslav 06.06.2021
300 m překážek (0.84) 43.50 Turnov 02.06.2021
400 m překážek (0.91) 63.83 Ústí nad Orlicí 12.06.2021
skok vysoký 1.22 Liberec 23.05.2019
skok o tyči 2.70 Turnov 13.09.2020
skok daleký 5.50 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
skok daleký 5.67 Mladá Boleslav 30.05.2021
vrh koulí 4kg 09.74 Turnov 02.05.2019
hod diskem 1kg 31.92 Liberec 23.05.2019
hod diskem 1,5kg 28.28 Mladá Boleslav 27.06.2020
hod oštěpem 700g 33.44 Jičín 01.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.46 Turnov 13.09.2020
200 m 25.72 h Jablonec nad Nisou 25.01.2020
400 m 60.63 Jablonec nad Nisou 13.06.2020
300 m překážek (0.84) 45.25 Turnov 13.09.2020
400 m překážek (0.91) 65.53 Ústí nad Orlicí 19.07.2020
skok o tyči 2.70 Turnov 13.09.2020
skok daleký 4.92 h Jablonec nad Nisou 25.01.2020
skok daleký 5.60 Mladá Boleslav 30.08.2020
hod diskem 1,5kg 28.28 Mladá Boleslav 27.06.2020
hod oštěpem 700g 33.44 Jičín 01.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Dci 17 Třebíč 4.95
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 300 m překážek (0.84)/Dci/B03 4 Třebíč 47.75
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok o tyči/Dci 18 Třebíč 2.60
13.09.2020 Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo) (AC Turnov, z. s.) 100 m/Dci/F 6 Turnov 12.46
13.09.2020 Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo) (AC Turnov, z. s.) 300 m překážek (0.84)/Dci 4 Turnov 45.25
13.09.2020 Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo) (AC Turnov, z. s.) skok o tyči/Dci 6 Turnov 2.70
13.09.2020 Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo) (AC Turnov, z. s.) 100 m/Dci/R01 4 Turnov 12.68
30.08.2020 KPJ muži, ženy a juniorské a dorostenecké kategorie (AC Mladá Boleslav) hod diskem 1,5kg/Dci 5 Mladá Boleslav 27.70
30.08.2020 KPJ muži, ženy a juniorské a dorostenecké kategorie (AC Mladá Boleslav) 300 m překážek (0.84)/Dci Mladá Boleslav 46.22
30.08.2020 KPJ muži, ženy a juniorské a dorostenecké kategorie (AC Mladá Boleslav) skok daleký/Dci Mladá Boleslav 5.60
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 400 m překážek (0.91)/M/B01 5 Jičín 67.18
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) skok daleký/M 17 Jičín 5.35
17.08.2020 Prázdninový mítink II (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) skok daleký/M 4 Trutnov 5.49
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B01 6 Ústí nad Orlicí 65.53
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok daleký/M 21 Ústí nad Orlicí 4.89
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/M/R04 MS Ústí nad Orlicí 12.76
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 400 m překážek (0.91)/M/B01 4 Litomyšl 66.47
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/M 18 Litomyšl 5.09
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) skok daleký/Dci Mladá Boleslav 5.42
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) hod diskem 1,5kg/Dci 5 Mladá Boleslav 28.28
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) 300 m překážek (0.84)/Dci 4 Mladá Boleslav 45.84
13.06.2020 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N.) hod diskem 1,5kg/Dci 7 Jablonec nad Nisou 23.77
13.06.2020 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 400 m/Dci 4 Jablonec nad Nisou 60.63
13.06.2020 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok daleký/Dci 6 Jablonec nad Nisou 5.20
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Jičín (AC TJ Jičín) hod oštěpem 700g/Dci Jičín 33.44
25.01.2020 Přebory Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/M 15 Jablonec nad Nisou 4.92
25.01.2020 Přebory Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/M/B06 3 Jablonec nad Nisou 25.72