Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Hanzlík
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.64 h Olomouc 18.01.2020
100 m 12.22 Otrokovice 19.05.2020
150 m 19.31 Holešov 01.05.2019
200 m 25.31 Jihlava 22.06.2019
200 m 25.35 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
300 m 40.95 Holešov 01.05.2019
400 m 57.60 Hodonín 25.08.2019
800 m 2:24.33 Vyškov 18.05.2019
60 m překážek (0.99) 09.39 h Olomouc 25.01.2020
110 m překážek (0.99) 17.59 Zlín 27.05.2020
110 m překážek (1.06) 17.72 Břeclav 19.07.2020
400 m překážek (0.91) 64.35 Otrokovice 26.05.2020
vrh koulí 6kg 07.53 Otrokovice 03.08.2019
hod diskem 1,75kg 20.01 Otrokovice 11.05.2020
hod oštěpem 800g 28.57 Otrokovice 03.08.2019
vrhačský trojboj 0838 Otrokovice 03.08.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.64 h Olomouc 18.01.2020
100 m 12.22 Otrokovice 19.05.2020
200 m 25.35 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
60 m překážek (0.99) 09.39 h Olomouc 25.01.2020
110 m překážek (0.99) 17.59 Zlín 27.05.2020
110 m překážek (1.06) 17.72 Břeclav 19.07.2020
400 m překážek (0.91) 64.35 Otrokovice 26.05.2020
vrh koulí 6kg 07.09 Otrokovice 11.05.2020
hod diskem 1,75kg 20.01 Otrokovice 11.05.2020
hod oštěpem 800g 20.60 Otrokovice 11.05.2020
vrhačský trojboj 0754 Otrokovice 11.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 110 m překážek (1.06)/M/B01 2 Břeclav 17.72
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m překážek (0.91)/M/B02 1 Břeclav 65.12
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 110 m překážek (0.99)/J/B02 Vyškov DNS
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m překážek (0.91)/J/B02 MS Vyškov 66.20
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 110 m překážek (1.06)/M/F Vyškov DNS
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m překážek (0.91)/M/B01 Vyškov DNS
27.05.2020 Krajský přebor - 100 m přek, 110 m přek, 400 m, 800 m, 1500 m, výška (jen ZL-KAS) (AK Zlín) 110 m překážek (0.99)/J Zlín 17.59
26.05.2020 Krajský přebor - dálka, trojskok, 200př, 300př, 400př (jen ZL-KAS) (TJ Jiskra Otrokovice) 400 m překážek (0.91)/M Otrokovice 64.35
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) 110 m překážek (0.99)/J Otrokovice 18.19
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) 100 m/J Otrokovice 12.22
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) hod diskem 1,75kg/J Otrokovice 20.01
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) vrh koulí 6kg/J Otrokovice 07.09
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) hod oštěpem 800g/J Otrokovice 20.60
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) vrhačský trojboj/J Otrokovice 0754
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.99)/J/R2 Ostrava - Vítkovice DNS
25.01.2020 Krajské přebory dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/F 4 Olomouc 09.86
25.01.2020 Krajské přebory dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/R01 4 Olomouc 09.39
25.01.2020 Krajské přebory dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/J/R03 MS Olomouc 07.77
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/R 3 Olomouc 09.47
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/F Olomouc 09.72
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/J/R04 1 Olomouc 07.64
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/J/FC Olomouc 07.67
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/R01 7 Ostrava - Vítkovice 09.66
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/F Ostrava - Vítkovice DNF
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R04 3 Ostrava - Vítkovice 07.74
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B02 4 Ostrava - Vítkovice 25.35