Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Pozděnová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Athletic Club Ústí n/L. z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.79 h Lipsko 08.02.2020
60 m 09.64 Ústí nad Labem 24.06.2020
150 m 23.90 Děčín 16.05.2019
150 m 24.10 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 13.11 Lovosice 23.06.2020
skok daleký 3.65 Lovosice 11.09.2019
vrh koulí 2kg 07.68 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
vrh koulí 2kg 09.04 Ústí nad Labem 24.05.2020
vrh koulí 3kg 06.73 h Lipsko 08.02.2020
hod oštěpem 400g 16.72 Bílina 15.09.2020
hod kriketovým míčkem 27.50 Ústí nad Labem 27.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.79 h Lipsko 08.02.2020
60 m 09.64 Ústí nad Labem 24.06.2020
150 m 24.10 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 13.11 Lovosice 23.06.2020
vrh koulí 2kg 07.68 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
vrh koulí 2kg 09.04 Ústí nad Labem 24.05.2020
vrh koulí 3kg 06.73 h Lipsko 08.02.2020
hod oštěpem 400g 16.72 Bílina 15.09.2020
hod kriketovým míčkem 27.50 Ústí nad Labem 27.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2020 Finále KPD Ústeckého kraje mladšího žactva (AK Bílina) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Bílina 08.40
15.09.2020 Finále KPD Ústeckého kraje mladšího žactva (AK Bílina) hod oštěpem 400g/Žkm 8 Bílina 16.72
24.06.2020 Klubové závody přípravek AC Ústí (Athletic club Ústí n. L.) hod raketkou/Žkm/F 5 Ústí nad Labem 13.60
24.06.2020 Klubové závody přípravek AC Ústí (Athletic club Ústí n. L.) 60 m/Žkm/B02 4 Ústí nad Labem 09.64
24.06.2020 Klubové závody přípravek AC Ústí (Athletic club Ústí n. L.) skok z místa/Žkm/F 7= Ústí nad Labem 1.98
23.06.2020 2.kolo KPD Ústeckého kraje mladšího žactva "Východ" (ASK Lovosice) vrh koulí 2kg/Žkm 8 Lovosice 07.87
23.06.2020 2.kolo KPD Ústeckého kraje mladšího žactva "Východ" (ASK Lovosice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 6 Lovosice 13.11
09.06.2020 1.kolo KP družstev mladšího žactva - skupina VÝCHOD (AC Ústí nad Labem) vrh koulí 2kg/Žkm 7 Ústí nad Labem 07.62
09.06.2020 1.kolo KP družstev mladšího žactva - skupina VÝCHOD (AC Ústí nad Labem) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 4 Ústí nad Labem 13.32
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Ústí n. Labem (AC Ústí nad Labem) vrh koulí 2kg/Žkm/F Ústí nad Labem 08.53
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Ústí nad Labem (USK Provod) 60 m/Žkm/B02 2 Ústí nad Labem 09.40
27.05.2020 Klubové závody mladšího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem) hod kriketovým míčkem/Žkm 8 Ústí nad Labem 27.50
24.05.2020 Klubové závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s. ) vrh koulí 2kg/Žkm/F Ústí nad Labem 09.04
24.05.2020 Klubové závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s. ) 100 m/Ž/B04 1 Ústí nad Labem 15.48
08.02.2020 18. MITGAS Schüler hallensportfest (SG Motor Gohlis-Nord Leipzig) vrh koulí 3kg/Žkm 13 Lipsko 06.73
08.02.2020 18. MITGAS Schüler hallensportfest (SG Motor Gohlis-Nord Leipzig) 60 m/Žkm/R1 5 Lipsko 09.79
26.01.2020 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) vrh koulí 2kg/Žkm 6 Jablonec nad Nisou 07.68
26.01.2020 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 150 m/Žkm/B02 3 Jablonec nad Nisou 24.10