Karta atleta

Export do excelu
  • Kristýna Klímová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér: Bahenská Kateřina
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.80 h Praha - Strahov 18.01.2020
60 m 09.34 Nová Včelnice 13.09.2020
150 m 24.29 h Praha - Strahov 18.01.2020
800 m 3:35.1 České Budějovice 07.10.2020
skok vysoký 1.26 h České Budějovice 05.01.2020
skok daleký 3.56 h České Budějovice 05.01.2020
skok daleký 3.74 Nová Včelnice 13.09.2020
hod kriketovým míčkem 29.30 České Budějovice 07.10.2020
čtyřboj 1017 České Budějovice 07.10.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.80 h Praha - Strahov 18.01.2020
60 m 09.34 Nová Včelnice 13.09.2020
150 m 24.29 h Praha - Strahov 18.01.2020
800 m 3:35.1 České Budějovice 07.10.2020
skok vysoký 1.26 h České Budějovice 05.01.2020
skok daleký 3.56 h České Budějovice 05.01.2020
skok daleký 3.74 Nová Včelnice 13.09.2020
hod kriketovým míčkem 29.30 České Budějovice 07.10.2020
čtyřboj 1017 České Budějovice 07.10.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2020 Uzavřené oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) čtyřboj/Žkm 7 České Budějovice 1017
07.10.2020 Uzavřené oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žkm 4= České Budějovice 09.5
07.10.2020 Uzavřené oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/Žkm 9 České Budějovice 3:35.1
07.10.2020 Uzavřené oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) hod kriketovým míčkem/Žkm 4= České Budějovice 29.30
07.10.2020 Uzavřené oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žkm 5= České Budějovice 3.68
13.09.2020 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice) skok daleký/Žkm 23 Nová Včelnice 3.74
13.09.2020 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice) 60 m/Žkm/B06 3 Nová Včelnice 09.34
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) skok daleký/Žkm 23 Veselí nad Lužnicí 3.52
27.06.2020 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužicí z.s.) 60 m/Žkm/R07 6 Veselí nad Lužnicí 09.85
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - České Budějovice 1 (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žkm 6 České Budějovice 3.65
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žkm/R08 4 Praha - Strahov 09.80
18.01.2020 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žkm/B08 2 Praha - Strahov 24.29
05.01.2020 Halový oddílový závod žactva (T. J. Sokol České Budějovice) skok vysoký/Žkm 3= České Budějovice 1.26
05.01.2020 Halový oddílový závod žactva (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žkm 7 České Budějovice 3.56
05.01.2020 Halový oddílový závod žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žkm/B04 3 České Budějovice 09.7