Karta atleta

Export do excelu
  • Ema Jámborová
  • Narozen: 2010
  • Klub / oddíl: SC Radotín Praha
  • Trenér: -
  • Kategorie: Atletická přípravka-dívky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.42 h Jablonec nad Nisou 26.02.2020
60 m 10.05 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
60 m 09.70 Praha - Eden 11.06.2020
150 m 25.41 h Jablonec nad Nisou 12.02.2020
200 m 34.28 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
300 m 57.06 h Jablonec nad Nisou 12.02.2020
400 m 80.87 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
600 m 2:05.13 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
600 m 1:58.95 Praha - Eden 11.06.2020
1000 m 4:00.60 h Jablonec nad Nisou 29.01.2020
1500 m 6:08.97 Domažlice 17.08.2019
1500 m 6:38.73 h Jablonec nad Nisou 19.02.2020
3000 m 13:10.19 h Jablonec nad Nisou 15.02.2020
skok daleký 3.43 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
skok daleký 3.16 Praha - Radotín 07.10.2020
hod kriketovým míčkem 22.00 Praha - Radotín 07.10.2020
hod plným míčem 1kg 05.05 h Jablonec nad Nisou 26.02.2020
chůze dráha 3000 m 23:50.88 Nové Město nad Metují 21.07.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.42 h Jablonec nad Nisou 26.02.2020
60 m 10.05 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
60 m 09.70 Praha - Eden 11.06.2020
150 m 25.41 h Jablonec nad Nisou 12.02.2020
200 m 34.28 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
300 m 57.06 h Jablonec nad Nisou 12.02.2020
400 m 80.87 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
600 m 2:05.13 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
600 m 1:58.95 Praha - Eden 11.06.2020
1000 m 4:00.60 h Jablonec nad Nisou 29.01.2020
1500 m 6:38.73 h Jablonec nad Nisou 19.02.2020
1500 m 6:25.10 Domažlice 16.08.2020
3000 m 13:10.19 h Jablonec nad Nisou 15.02.2020
skok daleký 3.43 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
skok daleký 3.16 Praha - Radotín 07.10.2020
hod kriketovým míčkem 22.00 Praha - Radotín 07.10.2020
hod plným míčem 1kg 05.05 h Jablonec nad Nisou 26.02.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2020 Běh klatovskou Hůrkou (Atletika Klatovy) Přespolní běh/EleZ Klatovy 4:32
10.10.2020 Běh klatovskou Hůrkou (Atletika Klatovy) Přespolní běh/Dky 7 Klatovy 11:03
07.10.2020 Oddílový závod přípravek (SC Radotín Praha) trojboj/EleZ Praha - Radotín 0652
07.10.2020 Oddílový závod přípravek (SC Radotín Praha) 60 m/EleZ/B01 1 Praha - Radotín 09.82
07.10.2020 Oddílový závod přípravek (SC Radotín Praha) hod kriketovým míčkem/EleZ Praha - Radotín 22.00
07.10.2020 Oddílový závod přípravek (SC Radotín Praha) skok daleký/EleZ 5 Praha - Radotín 3.16
03.10.2020 Běh babylonskými lesy - Pohár mládeže Plzeňského kraje Přespolní běh/EleZ Babylon 4:48
23.09.2020 Běh osvobození Přespolní běh/EleZ Plzeň-Litice 2:08.5
13.09.2020 Plzeňský kardioběh (ProSportActivities) Přespolní běh/Dky/B 5 Plzeň 0:07:54
29.08.2020 Běh PT kolem Boleveckých rybníků (ProSportActivities) Přespolní běh/EleZ/B 1 Plzeň 0:04:58
16.08.2020 55. ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice) 600 m/EleZ Domažlice 1:59.46
16.08.2020 55. ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice) 1500 m/Dky 11 Domažlice 6:25.10
11.07.2020 Novoměstská procházka 2020 - 10 000 m chůze pro 2. kolo extraligy a I.ligy mužů a žen, 5 000 m chůze pro 2. kolo II. ligy mužů a žen (SK Nové Město nad Metují) chůze dráha 2000 m/Žkm Nové Město nad Metují 14:49.0
11.06.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro mladší žactvo a přípravku (ASK Slavia Praha) 60 m/EleZ/B5 1 Praha - Eden 09.70
11.06.2020 Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro mladší žactvo a přípravku (ASK Slavia Praha) 600 m/EleZ/B2 1 Praha - Eden 1:58.95
26.02.2020 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 50 m překážek/EleZ/B01 5 Jablonec nad Nisou 10.83
26.02.2020 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod plným míčem 1kg/EleZ 20= Jablonec nad Nisou 05.05
26.02.2020 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/EleZ/B01 6 Jablonec nad Nisou 57.27
26.02.2020 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 600 m/Žkm 4 Jablonec nad Nisou 2:08.53
26.02.2020 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 50 m/EleZ/B05 2 Jablonec nad Nisou 08.42
19.02.2020 7. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m/Ž 4 Jablonec nad Nisou 6:38.73
19.02.2020 7. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 50 m/EleZ Jablonec nad Nisou 08.46
15.02.2020 Memoriál Karla Líbala - Přebor Libereckého kraje v běhu na 3000 m všech kategorií (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 3000 m/Ž/B02 3 Jablonec nad Nisou 13:10.19
12.02.2020 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Ž/B02 4 Jablonec nad Nisou 25.41
12.02.2020 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Ž/B07 3 Jablonec nad Nisou 57.06
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/EleZ/S01 15 Ostrava - Vítkovice 3.43
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 600 m/EleZ/B01 10 Ostrava - Vítkovice 2:05.13
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/EleZ/R15 Ostrava - Vítkovice DNS
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/EleZ/R21 3 Ostrava - Vítkovice 10.05
05.02.2020 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Ž/B1 3 Jablonec nad Nisou 34.28
05.02.2020 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Ž 4 Jablonec nad Nisou 80.87
29.01.2020 4. halová středa (LIAZ Jablonec n. N.) 1000 m/Ž 7 Jablonec nad Nisou 4:00.60