Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Vitoušová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Morávek Antonín
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.47 Kutná Hora 06.09.2019
60 m 08.48 h Praha - Strahov 07.12.2019
100 m 13.72 Kladno 27.06.2020
150 m 21.16 h Praha - Strahov 07.12.2019
150 m 20.99 Kolín 20.05.2020
200 m 28.49 h Praha - Stromovka 25.01.2020
200 m 28.55 Kolín 29.08.2020
300 m 47.23 Kutná Hora 06.09.2019
středoškolský pohár 0000 Kolín 07.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.56 h Praha - Stromovka 25.01.2020
60 m 08.72 Kolín 20.05.2020
100 m 13.72 Kladno 27.06.2020
150 m 20.99 Kolín 20.05.2020
200 m 28.49 h Praha - Stromovka 25.01.2020
200 m 28.55 Kolín 29.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/Dky/B03 5 Třebíč 29.06
31.08.2020 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprintérský trojboj/Ž Kolín DNS
31.08.2020 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B02 MS Kolín 08.73
31.08.2020 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B02 MS Kolín 14.07
29.08.2020 3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/R02 MS Kolín 13.97
29.08.2020 3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/B03 MS Kolín 28.55
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 100 m/Ž/R01 7 Jičín 14.28
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 200 m/Ž/B02 6 Jičín 29.48
21.08.2020 6. Veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž Kolín 13.94
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/R01 Kolín DNS
27.06.2020 2. kolo Středočeského krajského přeboru družstev dorostu a juniorů (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Dky/R01 4 Kladno 13.96
27.06.2020 2. kolo Středočeského krajského přeboru družstev dorostu a juniorů (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Dky/FB Kladno 13.72
27.06.2020 2. kolo Středočeského krajského přeboru družstev dorostu a juniorů (A.C. TEPO Kladno) 200 m/Dky/B04 2 Kladno 29.28
17.06.2020 Mikromítink ČAS - 120 let kolínské atletiky (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B02 6 Kolín 14.01
17.06.2020 Mikromítink ČAS - 120 let kolínské atletiky (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B02 5 Kolín 28.91
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Dky/B02 4 Kladno 14.01
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) 200 m/Dky/B03 3 Kladno 29.00
06.06.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Dky/R02 4 Vlašim 14.03
06.06.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 200 m/Dky/B03 2 Vlašim 29.22
06.06.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Dky/FB 5 Vlašim 14.06
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - 66. ročník Polabských závodů - Kolín (TJ Sokol Kolín - atletika) 100 m/Ž/R02 5 Kolín 13.88
20.05.2020 4. veřejné závody (T. J. Sokol Kolín - atletika) 60 m/Ž/B02 3 Kolín 08.72
20.05.2020 4. veřejné závody (T. J. Sokol Kolín - atletika) 150 m/Ž/B03 4 Kolín 20.99
12.05.2020 1. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) sprintérský trojboj/Ž Kolín DNS
12.05.2020 1. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B04 MS Kolín 08.73
12.05.2020 1. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B06 MS Kolín 14.01
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 60 m/Dky/B02 MS Praha - Stromovka 08.56
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 200 m/Dky/B04 MS Praha - Stromovka 28.49
21.01.2020 Halové závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B02 3 Nymburk 08.70
21.01.2020 Halové závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B10 1 Nymburk 08.62
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Dky/R01 2 Praha - Strahov 08.62
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dky/B03 2 Praha - Strahov 28.66