Karta atleta

Export do excelu
  • Sarah Vápeníková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Salcman Václav
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.16 h Praha - Stromovka 19.01.2020
100 m 14.48 Plzeň 19.07.2020
150 m 21.90 Plzeň 22.05.2021
200 m 31.61 Plzeň 26.05.2020
800 m 2:57.58 Plzeň 21.06.2020
60 m překážek (0.76/8.20) 10.47 h Plzeň 21.12.2019
60 m překážek (0.76/8.50) 10.22 h Plzeň 26.01.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 15.83 Plzeň 23.05.2021
100 m překážek (0.84) 15.96 Plzeň 12.06.2021
skok vysoký 1.50 h Praha - Stromovka 19.01.2020
skok vysoký 1.56 Praha - Děkanka 21.08.2021
skok daleký 2.88 h Plzeň 21.12.2019
skok daleký 3.88 Plzeň 21.06.2020
vrh koulí 3kg 09.83 Plzeň 07.09.2021
vrh koulí 4kg 08.24 Vlašim 04.07.2021
hod oštěpem 500g 24.78 Plzeň 18.08.2020
sedmiboj [Dky] 3061 Plzeň 20.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.16 h Praha - Stromovka 19.01.2020
100 m 14.48 Plzeň 19.07.2020
200 m 31.61 Plzeň 26.05.2020
800 m 2:57.58 Plzeň 21.06.2020
60 m překážek (0.76/8.50) 10.22 h Plzeň 26.01.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 16.46 Karlovy Vary 27.06.2020
skok vysoký 1.50 h Praha - Stromovka 19.01.2020
skok vysoký 1.55 Pacov 05.07.2020
skok daleký 3.88 Plzeň 21.06.2020
vrh koulí 3kg 08.84 Plzeň 20.06.2020
hod oštěpem 500g 24.78 Plzeň 18.08.2020
sedmiboj [Dky] 3061 Plzeň 20.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Dky 10 Jablonec nad Nisou 1.50
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B03 6 Jablonec nad Nisou 17.12
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B03 2 Třebíč 16.82
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Dky 5 Třebíč 1.51
30.08.2020 Mistrovství Jč, Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek + 2. kolo OMD družstev juniorů a dorostu (T. J. Sokol České Budějovice) skok vysoký/Dky 6 České Budějovice 1.47
30.08.2020 Mistrovství Jč, Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek + 2. kolo OMD družstev juniorů a dorostu (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 3 České Budějovice 16.83
18.08.2020 4. veřejné závody AK Škoda Plzeň (AK ŠKODA Plze) hod oštěpem 500g/Dky 4 Plzeň 24.78
18.08.2020 4. veřejné závody AK Škoda Plzeň (AK ŠKODA Plze) vrh koulí 3kg/Dky Plzeň 08.65
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/Ž 7 Plzeň 1.54
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/Ž/R04 5 Plzeň 14.48
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Ž 10 Pacov 4.36
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Ž 8 Pacov 1.55
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) skok vysoký/Dky 5 Karlovy Vary 1.51
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 5 Karlovy Vary 16.46
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 2 Plzeň 17.27
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/Dky 7= Plzeň 1.48
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) vrh koulí 3kg/Dky 10 Plzeň 08.84
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/Dky/B02 5 Plzeň 30.89
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Dky/B 8 Plzeň 2:57.58
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) hod oštěpem 500g/Dky 9 Plzeň 23.31
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Dky 11 Plzeň 3.88
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) sedmiboj [Dky]/Dky 9 Plzeň 3061
02.06.2020 Klubové závody žactva (AK Škoda Plzeň ) skok vysoký/Žky Plzeň 1.51
26.05.2020 2. veřejné závody AK Škoda Plzeň (AK Škoda Plzeň ) skok vysoký/Ž 6 Plzeň 1.43
26.05.2020 2. veřejné závody AK Škoda Plzeň (AK Škoda Plzeň ) 200 m/Ž/B03 8 Plzeň 31.61
26.01.2020 Klubové závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky MS Plzeň 10.22
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) skok vysoký/Dky 9 Praha - Stromovka 1.50
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m/Dky/R01 8 Praha - Stromovka 09.16