Karta atleta

Export do excelu
  • Adam Malý
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AC Turnov, z. s.
  • Trenér: Reichl Miroslav
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 m 13.16 Turnov 01.06.2020
200 m 27.22 h Jablonec nad Nisou 08.01.2020
200 m 28.21 Turnov 01.06.2020
300 m 41.34 h Jablonec nad Nisou 15.01.2020
300 m 40.11 Turnov 01.06.2020
500 m 1:15.51 h Jablonec nad Nisou 08.01.2020
600 m 1:31.64 h Jablonec nad Nisou 15.01.2020
1000 m 2:51.11 h Jablonec nad Nisou 29.01.2020
1000 m 2:44.74 Turnov 25.05.2021
1500 m 4:17.29 Mladá Boleslav 30.08.2020
1500 m 4:21.13 h Ostrava 07.03.2021
3000 m 09:21.24 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020
3000 m 09:32.49 h Ostrava 06.03.2021
2000 m překážek (0.84) 6:17.21 Turnov 02.06.2021
3000 m překážek 10:46.38 Liberec 19.07.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.16 Turnov 01.06.2020
200 m 27.22 h Jablonec nad Nisou 08.01.2020
200 m 28.21 Turnov 01.06.2020
300 m 41.34 h Jablonec nad Nisou 15.01.2020
300 m 40.11 Turnov 01.06.2020
500 m 1:15.51 h Jablonec nad Nisou 08.01.2020
600 m 1:31.64 h Jablonec nad Nisou 15.01.2020
1000 m 2:51.11 h Jablonec nad Nisou 29.01.2020
1500 m 4:27.88 h Jablonec nad Nisou 01.02.2020
1500 m 4:17.29 Mladá Boleslav 30.08.2020
3000 m 09:43.71 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
3000 m 09:21.24 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020
2000 m překážek (0.84) 6:29.11 Jablonec nad Nisou 15.08.2020
3000 m překážek 10:46.38 Liberec 19.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2020 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů mílařů, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Český běžecký klub, z.s.) Přespolní běh/Dci 30 Praha - Běchovice 14:14
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Dci 16 Ostrava - Vítkovice 09:21.24
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 2000 m překážek (0.84)/Dci 12 Ostrava - Vítkovice 6:40.38
30.08.2020 KPJ muži, ženy a juniorské a dorostenecké kategorie (AC Mladá Boleslav) 1500 m/Dci Mladá Boleslav 4:17.29
22.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 3000 m/M 8 Turnov 09:32.23
15.08.2020 MLADÁ EVROPA Mezinárodní mítink juniorů a juniorek do 19 let a otevřený mítink pro muže a ženy do 22 let (TJ LIAZ Jablonec n.N.) 2000 m překážek (0.84)/Dci Jablonec nad Nisou 6:29.11
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 3000 m překážek/M 6 Liberec 10:46.38
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 1500 m/M 5 Bílina 4:21.57
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) 2000 m překážek (0.84)/Dci Mladá Boleslav DNF
13.06.2020 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 1500 m/Dci Jablonec nad Nisou 4:24.86
06.06.2020 2. Oddílové kontrolní závody pro ročníky 2006 a starší (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/M Jablonec nad Nisou 2:04.19
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Turnov (AC Turnov) 300 m/M/B01 2 Turnov 40.11
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Turnov (AC Turnov) 100 m/M/B02 1= Turnov 13.16
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Turnov (AC Turnov) 300 m/M/B02 2 Turnov 43.62
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Turnov (AC Turnov) 200 m/M/B02 1 Turnov 28.21
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Dci 13 Ostrava - Vítkovice 09:51.69
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 1500 m/M/B03 MS Praha - Strahov 4:28.49
05.02.2020 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 3000 m/M Jablonec nad Nisou 09:43.71
01.02.2020 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec, z.s.) 1500 m/Dci Jablonec nad Nisou 4:27.88
29.01.2020 4. halová středa (LIAZ Jablonec n. N.) 1000 m/M Jablonec nad Nisou 2:51.11
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 3000 m/M/F MS Praha - Strahov 09:48.00
15.01.2020 2. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 600 m/M Jablonec nad Nisou 1:31.64
15.01.2020 2. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/M/B01 4 Jablonec nad Nisou 42.06
15.01.2020 2. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/M/B07 2 Jablonec nad Nisou 41.34
08.01.2020 1. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/M/B01 3 Jablonec nad Nisou 27.22
08.01.2020 1. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 500 m/M/B02 1 Jablonec nad Nisou 1:15.51
08.01.2020 1. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/M/B09 3 Jablonec nad Nisou 27.23