Karta atleta

Export do excelu
  • David Rybka
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Bílský Pavel
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.93 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
800 m 3:38.90 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
60 m překážek (0.76) 18.34 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
skok daleký 2.51 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
vrh koulí 3kg 07.25 Opava 30.06.2020
hod oštěpem 500g 17.75 Třinec 03.09.2020
hod kriketovým míčkem 32.84 Třinec 03.09.2020
pětiboj 0187 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.93 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
800 m 3:38.90 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
60 m překážek (0.76) 18.34 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
skok daleký 2.51 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
vrh koulí 3kg 07.25 Opava 30.06.2020
hod oštěpem 500g 17.75 Třinec 03.09.2020
hod kriketovým míčkem 32.84 Třinec 03.09.2020
pětiboj 0187 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2020 KP MSK družstev mladšího žactva 4.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 13 Frýdek-Místek 06.72
15.09.2020 KP MSK družstev mladšího žactva 4.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 21 Frýdek-Místek 29.59
15.09.2020 KP MSK družstev mladšího žactva 4.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm 11 Frýdek-Místek 12.81
03.09.2020 Krajský přebor družstve mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žcm 22 Třinec 32.84
03.09.2020 Krajský přebor družstve mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 3kg/Žcm 12 Třinec 07.22
03.09.2020 Krajský přebor družstve mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Žcm 10 Třinec 17.75
30.06.2020 KP družstev mlad.žactva 2.kolo (TJ Sokol Opava) vrh koulí 3kg/Žcm 11 Opava 07.25
30.06.2020 KP družstev mlad.žactva 2.kolo (TJ Sokol Opava) hod kriketovým míčkem/Žcm 19 Opava 31.05
30.06.2020 KP družstev mlad.žactva 2.kolo (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 500g/Žcm 12 Opava 13.77
11.06.2020 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 1.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 16 Frýdek-Místek 06.32
11.06.2020 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 1.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 33 Frýdek-Místek 23.19
11.06.2020 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 1.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm 15 Frýdek-Místek 14.06
23.05.2020 1.Krajský vrhačský pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm 9 Ostrava - Vrhačský areál Ostrava 10.65
23.05.2020 1.Krajský vrhačský pohár mládeže 2020 (Atletika Poruba z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 12 Ostrava - Vrhačský areál Ostrava 06.04
21.05.2020 Oddílový pětiboj ml.žactva - uzavřený závod (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B05 4 Ostrava - Vítkovice 18.34
21.05.2020 Oddílový pětiboj ml.žactva - uzavřený závod (SSK Vítkovice) pětiboj/Žcm 25 Ostrava - Vítkovice 0187
21.05.2020 Oddílový pětiboj ml.žactva - uzavřený závod (SSK Vítkovice) hod kriketovým míčkem/Žcm 17 Ostrava - Vítkovice 28.09
21.05.2020 Oddílový pětiboj ml.žactva - uzavřený závod (SSK Vítkovice) skok daleký/Žcm 25 Ostrava - Vítkovice 2.51
21.05.2020 Oddílový pětiboj ml.žactva - uzavřený závod (SSK Vítkovice) 800 m/Žcm 26 Ostrava - Vítkovice 3:38.90
21.05.2020 Oddílový pětiboj ml.žactva - uzavřený závod (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/B05 4 Ostrava - Vítkovice 10.93