Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Kreidlová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér: Gorecká Marcela
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.89 h Ostrava - Vítkovice 08.03.2020
60 m 08.85 Vyškov 22.09.2020
150 m 22.15 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
300 m 52.44 Brno, Vojtova 12c 24.08.2020
600 m 2:04.92 Brno 09.10.2020
skok daleký 3.83 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
skok daleký 4.30 Brno 02.06.2021
hod kriketovým míčkem 26.94 Brno 09.10.2020
čtyřboj 1412 Brno 09.10.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.89 h Ostrava - Vítkovice 08.03.2020
60 m 08.85 Vyškov 22.09.2020
150 m 22.15 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
300 m 52.44 Brno, Vojtova 12c 24.08.2020
600 m 2:04.92 Brno 09.10.2020
skok daleký 3.83 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
skok daleký 4.10 Brno 07.09.2020
hod kriketovým míčkem 26.94 Brno 09.10.2020
čtyřboj 1412 Brno 09.10.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2020 Uzavřený oddílový čtyřboj mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) čtyřboj/Žkm 4 Brno 1412
09.10.2020 Uzavřený oddílový čtyřboj mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 600 m/Žkm/B01 4 Brno 2:04.92
09.10.2020 Uzavřený oddílový čtyřboj mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/B02 1 Brno 09.22
09.10.2020 Uzavřený oddílový čtyřboj mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) hod kriketovým míčkem/Žkm 7 Brno 26.94
09.10.2020 Uzavřený oddílový čtyřboj mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/Žkm 7 Brno 3.80
28.09.2020 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žkm/SB 14 Olomouc 3.90
28.09.2020 Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R04 7 Olomouc 09.20
22.09.2020 Finále KPD mladšího žactva JmKAS, Mistrovství JMK mladšího žactva jednotlivců (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/Žkm 20 Vyškov 3.84
22.09.2020 Finále KPD mladšího žactva JmKAS, Mistrovství JMK mladšího žactva jednotlivců (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 60 m/Žkm/FB Vyškov 08.85
22.09.2020 Finále KPD mladšího žactva JmKAS, Mistrovství JMK mladšího žactva jednotlivců (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 60 m/Žkm/R03 3 Vyškov 08.93
16.09.2020 2. kolo KPD mladšího žactva JmKAS, sk. A (AK Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) skok daleký/Žkm 17 Blansko 3.72
16.09.2020 2. kolo KPD mladšího žactva JmKAS, sk. A (AK Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) 60 m/Žkm/B02 5 Blansko 09.24
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žkm/R7 6 Brno 09.06
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok daleký/Žkm/KC 9 Brno 4.10
24.08.2020 MORENDA MÍTINK 2020 žactvo (AC Moravská Slavia Brno) skok daleký/Žkm 16 Brno, Vojtova 12c 4.00
24.08.2020 MORENDA MÍTINK 2020 žactvo (AC Moravská Slavia Brno) 60 m/Žkm/B02 6 Brno, Vojtova 12c 09.08
24.08.2020 MORENDA MÍTINK 2020 žactvo (AC Moravská Slavia Brno) 300 m/Žkm/B03 2 Brno, Vojtova 12c 52.44
10.06.2020 1. kolo KPD mladšího žactva, sk. A (AC Moravská Slavia Brno) skok daleký/Žkm 5 Brno 4.09
10.06.2020 1. kolo KPD mladšího žactva, sk. A (AC Moravská Slavia Brno) 60 m/Žkm/B01 5 Brno 09.11
08.03.2020 Meziměstské utkání Ostrava - Brno - Bratislava - Praha mladšího žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm 6 Ostrava - Vítkovice 08.89
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žkm/S01 19 Ostrava - Vítkovice 3.83
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/R10 1 Ostrava - Vítkovice 08.92
31.01.2020 MMaS mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R05 1 Ostrava - Vítkovice 08.92
31.01.2020 MMaS mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B06 4 Ostrava - Vítkovice 22.15
17.01.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mladšího a staršího žactva v hale (Jihomoravský krajský atletický svaz) skok daleký/Žkm/S01 15 Ostrava - Vítkovice 3.79
17.01.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mladšího a staršího žactva v hale (Jihomoravský krajský atletický svaz) 150 m/Žkm/B01 4 Ostrava - Vítkovice 22.82
17.01.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mladšího a staršího žactva v hale (Jihomoravský krajský atletický svaz) 60 m/Žkm/F 8 Ostrava - Vítkovice 09.07
17.01.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mladšího a staršího žactva v hale (Jihomoravský krajský atletický svaz) 60 m/Žkm/R08 1 Ostrava - Vítkovice 09.00
10.01.2020 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 600 m/Žkm/B01 Brno - Nový Lískovec DNS
10.01.2020 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/Žkm Brno - Nový Lískovec DNS
10.01.2020 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/R09 1 Brno - Nový Lískovec 09.25
10.01.2020 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/FB Brno - Nový Lískovec 09.49