Karta atleta

Export do excelu
  • Aytan Kurcanová
  • Narozen: 2011
  • Klub / oddíl: SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
  • Trenér: -
  • Kategorie: Atletická přípravka-dívky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.78 h Jablonec nad Nisou 26.02.2020
50 m 10.0 Vrchlabí 19.06.2020
60 m 11.31 Trutnov 11.06.2020
300 m 71.50 h Jablonec nad Nisou 26.02.2020
600 m 2:43.04 Trutnov 11.06.2020
skok daleký 3.23 Jilemnice 17.09.2020
hod kriketovým míčkem 17.66 Trutnov 11.06.2020
hod plným míčem 1kg 05.30 h Jablonec nad Nisou 26.02.2020
čtyřboj 0385 Jilemnice 17.09.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.78 h Jablonec nad Nisou 26.02.2020
50 m 10.0 Vrchlabí 19.06.2020
60 m 11.31 Trutnov 11.06.2020
300 m 71.50 h Jablonec nad Nisou 26.02.2020
600 m 2:43.04 Trutnov 11.06.2020
skok daleký 3.23 Jilemnice 17.09.2020
hod kriketovým míčkem 17.66 Trutnov 11.06.2020
hod plným míčem 1kg 05.30 h Jablonec nad Nisou 26.02.2020
čtyřboj 0385 Jilemnice 17.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2020 Oddílový Mikulášský běh- kros (SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) Přespolní běh/EleZm Vrchlabí - sportovní areál Vejsplachy 0:04:40
17.09.2020 3. kolo KPD přípravky (skupina C) (TJ Jilemnice) čtyřboj/EleZ 34 Jilemnice 0385
17.09.2020 3. kolo KPD přípravky (skupina C) (TJ Jilemnice) skok daleký/EleZ 25 Jilemnice 3.23
17.09.2020 3. kolo KPD přípravky (skupina C) (TJ Jilemnice) hod kriketovým míčkem/EleZ 32 Jilemnice 15.23
17.09.2020 3. kolo KPD přípravky (skupina C) (TJ Jilemnice) 60 m/EleZ/B06 3 Jilemnice 11.0
17.09.2020 3. kolo KPD přípravky (skupina C) (TJ Jilemnice) 600 m/EleZ/B03 12 Jilemnice 2:48.0
09.09.2020 Vrchlabská míle (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) 200 m/EleZm 7= Vrchlabí - Vejsplach 38.7
19.06.2020 Vrchlabské atletické závody (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) trojboj/EleZm/F 11 Vrchlabí 0142
19.06.2020 Vrchlabské atletické závody (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) 50 m/EleZm 10 Vrchlabí 10.0
19.06.2020 Vrchlabské atletické závody (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) hod kriketovým míčkem/EleZm 5 Vrchlabí 15.53
19.06.2020 Vrchlabské atletické závody (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) skok daleký/EleZm 14 Vrchlabí 2.47
18.06.2020 II. kolo krajského přeboru družstev přípravek Královéhradeckého kraje skupina C (TJ Dvůr Králové nad Labem) čtyřboj/EleZ/F 35 Dvůr Králové nad Labem 0281
18.06.2020 II. kolo krajského přeboru družstev přípravek Královéhradeckého kraje skupina C (TJ Dvůr Králové nad Labem) skok daleký/EleZ 31= Dvůr Králové nad Labem 2.70
18.06.2020 II. kolo krajského přeboru družstev přípravek Královéhradeckého kraje skupina C (TJ Dvůr Králové nad Labem) hod kriketovým míčkem/EleZ 19 Dvůr Králové nad Labem 17.13
18.06.2020 II. kolo krajského přeboru družstev přípravek Královéhradeckého kraje skupina C (TJ Dvůr Králové nad Labem) 60 m/EleZ/B03 4= Dvůr Králové nad Labem 11.2
18.06.2020 II. kolo krajského přeboru družstev přípravek Královéhradeckého kraje skupina C (TJ Dvůr Králové nad Labem) 600 m/EleZ/B03 12 Dvůr Králové nad Labem 2:50.7
11.06.2020 1. kolo KPD přípravky (skupina C) (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) čtyřboj/EleZ 36 Trutnov 0382
11.06.2020 1. kolo KPD přípravky (skupina C) (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m/EleZ/B01 7 Trutnov 11.31
11.06.2020 1. kolo KPD přípravky (skupina C) (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 600 m/EleZ/B01 11 Trutnov 2:43.04
11.06.2020 1. kolo KPD přípravky (skupina C) (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) skok daleký/EleZ 34 Trutnov 2.97
11.06.2020 1. kolo KPD přípravky (skupina C) (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) hod kriketovým míčkem/EleZ 22 Trutnov 17.66
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Vrchlabí (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) 60 m/EleZm/B 7 Vrchlabí 12.3
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Vrchlabí (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) hod kriketovým míčkem/EleZm/F Vrchlabí 12.40
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Vrchlabí (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) 600 m/EleZm/F 8 Vrchlabí 2:52.1
23.05.2020 VOTVÍRÁK_LKAS - CHODECKÝ POHÁR | SMOLA KONSTRUKCE | CUP 2020 (AC Turnov) 500 m/EleZm 5 Turnov 3:56.3
13.05.2020 Jarní oddílový běh (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) Přespolní běh/EleZm/B Vrchlabí-Vejsplachy 0:05:25
26.02.2020 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod plným míčem 1kg/EleZ 18= Jablonec nad Nisou 05.30
26.02.2020 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 50 m/EleZ/B02 3 Jablonec nad Nisou 08.78
26.02.2020 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/EleZ/B02 6 Jablonec nad Nisou 71.50