Karta atleta

Export do excelu
  • Šárka Lepltová
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.08 h Jablonec nad Nisou 08.12.2019
60 m 09.28 h Jablonec nad Nisou 26.02.2020
60 m 09.57 Nové Město nad Metují 03.09.2020
150 m 22.15 Hradec Králové 21.06.2020
300 m 51.86 h Jablonec nad Nisou 26.02.2020
600 m 2:01.7 Vrchlabí 29.07.2020
800 m 2:58.0 Vrchlabí - Vejsplach 09.09.2020
skok daleký 3.52 h Jablonec nad Nisou 31.01.2020
skok daleký 3.54 Jaroměř 19.09.2020
vrh koulí 2kg 05.03 h Jablonec nad Nisou 31.01.2020
vrh koulí 2kg 04.85 Vrchlabí 27.08.2020
hod kriketovým míčkem 15.20 Vrchlabí 29.07.2020
hod plným míčem 1kg 07.00 h Jablonec nad Nisou 27.12.2019
čtyřboj 1200 Vrchlabí 29.07.2020
trojboj 1699 h Jablonec nad Nisou 08.12.2019
chůze dráha 2000 m 14:27.80 Nové Město nad Metují 03.09.2020
1 km chůze 06:28 Milovice 20.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.28 h Jablonec nad Nisou 26.02.2020
60 m 09.57 Nové Město nad Metují 03.09.2020
150 m 22.15 Hradec Králové 21.06.2020
300 m 51.86 h Jablonec nad Nisou 26.02.2020
600 m 2:01.7 Vrchlabí 29.07.2020
800 m 2:58.0 Vrchlabí - Vejsplach 09.09.2020
skok daleký 3.52 h Jablonec nad Nisou 31.01.2020
skok daleký 3.54 Jaroměř 19.09.2020
vrh koulí 2kg 05.03 h Jablonec nad Nisou 31.01.2020
vrh koulí 2kg 04.85 Vrchlabí 27.08.2020
hod kriketovým míčkem 15.20 Vrchlabí 29.07.2020
čtyřboj 1200 Vrchlabí 29.07.2020
chůze dráha 2000 m 14:27.80 Nové Město nad Metují 03.09.2020
1 km chůze 06:28 Milovice 20.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2020 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů mílařů, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Český běžecký klub, z.s.) Přespolní běh/Žkm 75 Praha - Běchovice 10:00
27.09.2020 3. kolo KPD a J Královéhradeckého kraje mladšího žactva (TJ Dvůr Králové n/L.,z.s.) skok daleký/Žkm 9 Dvůr Králové nad Labem 3.82
27.09.2020 3. kolo KPD a J Královéhradeckého kraje mladšího žactva (TJ Dvůr Králové n/L.,z.s.) 600 m/Žkm/B01 11 Dvůr Králové nad Labem 2:07.18
19.09.2020 3. kolo KPD a J ml. žactva (TJ Sokol Jaroměř) skok daleký/Žkm 23 Jaroměř 3.54
19.09.2020 3. kolo KPD a J ml. žactva (TJ Sokol Jaroměř) 60 m/Žkm/B03 2 Jaroměř 09.73
12.09.2020 3. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) skok daleký/Žky 24 Trutnov 3.28
09.09.2020 Vrchlabská míle (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) 800 m/Žkm 4 Vrchlabí - Vejsplach 2:58.0
03.09.2020 KPD a J staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) chůze dráha 2000 m/Žky 5 Nové Město nad Metují 14:27.80
03.09.2020 KPD a J staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Žky/B04 3 Nové Město nad Metují 09.57
27.08.2020 Oddílové kontrolní závody II. (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Vrchlabí 04.85
08.08.2020 KP LKAS v chůzi na dráze | chodecký mítink SVÁTEK CHŮZE (AC Rumburk) chůze dráha 2000 m/Žkm Rumburk 14:29.76
29.07.2020 Oddílové kontrolní závody (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) čtyřboj/Žkm/F Vrchlabí 1200
29.07.2020 Oddílové kontrolní závody (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) 60 m/Žkm Vrchlabí 09.4
29.07.2020 Oddílové kontrolní závody (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) 600 m/Žkm Vrchlabí 2:01.7
29.07.2020 Oddílové kontrolní závody (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) hod kriketovým míčkem/Žkm 8 Vrchlabí 15.20
29.07.2020 Oddílové kontrolní závody (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) skok daleký/Žkm Vrchlabí 3.67
11.07.2020 Novoměstská procházka 2020 - 10 000 m chůze pro 2. kolo extraligy a I.ligy mužů a žen, 5 000 m chůze pro 2. kolo II. ligy mužů a žen (SK Nové Město nad Metují) chůze dráha 2000 m/Žkm Nové Město nad Metují 14:23.0
25.06.2020 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 150 m/Žkm/B01 5 Trutnov 22.55
25.06.2020 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 800 m/Žkm/B02 2 Trutnov 3:00.11
21.06.2020 1.kolo KPD a J starší žactvo (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žky/B03 3 Hradec Králové 09.04
21.06.2020 1.kolo KPD a J starší žactvo (TJ Sokol Hradec Králové) 150 m/Žky/B07 2 Hradec Králové 22.15
20.06.2020 Milovice Race Walking - 10 km chůze pro 1. kolo extraligy a I. ligy mužů a žen, 5 km chůze pro 1. kolo II. ligy mužů a žen (Sportovní chůze Praha, z. s.) 1 km chůze/EleZm/F Milovice 06:28
19.06.2020 Vrchlabské atletické závody (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) čtyřboj/Žkm Vrchlabí 1083
19.06.2020 Vrchlabské atletické závody (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) 60 m/Žkm Vrchlabí 09.7
19.06.2020 Vrchlabské atletické závody (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) 600 m/Žkm Vrchlabí 2:06.6
19.06.2020 Vrchlabské atletické závody (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) hod kriketovým míčkem/Žkm 7 Vrchlabí 14.20
19.06.2020 Vrchlabské atletické závody (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) skok daleký/Žkm Vrchlabí 3.79
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Vrchlabí (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) 60 m/Žkm/B 3 Vrchlabí 10.9
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Vrchlabí (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) vrh koulí 2kg/Žkm/F 5 Vrchlabí 04.75
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Vrchlabí (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) 800 m/Žkm/F Vrchlabí 3:12.0
23.05.2020 VOTVÍRÁK_LKAS - CHODECKÝ POHÁR | SMOLA KONSTRUKCE | CUP 2020 (AC Turnov) chůze dráha 1000m/EleZm Turnov 6:45.9
16.05.2020 CHODECKÝ POHÁR | SMOLA KONSTRUKCE | CUP 2020 (AC Rumburk, z.s.) chůze dráha 1000m/Žkm Rumburk 7:17.2
13.05.2020 Jarní oddílový běh (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) Přespolní běh/Žkm/B Vrchlabí-Vejsplachy 0:10:11
26.02.2020 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žkm 12 Jablonec nad Nisou 3.39
26.02.2020 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žkm/B01 3 Jablonec nad Nisou 51.86
26.02.2020 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žkm/B03 1 Jablonec nad Nisou 09.28
12.02.2020 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B06 6 Jablonec nad Nisou 09.75
31.01.2020 Krajský přebor družstev ml.a nejmladšího žactva v halových vícebojích (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Žkm 18 Jablonec nad Nisou 09.34
31.01.2020 Krajský přebor družstev ml.a nejmladšího žactva v halových vícebojích (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/Žkm 29 Jablonec nad Nisou 3.52
31.01.2020 Krajský přebor družstev ml.a nejmladšího žactva v halových vícebojích (AC Slovan Liberec, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 53 Jablonec nad Nisou 05.03