Karta atleta

Export do excelu
  • Nikolas Prokop
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.26 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
60 m 07.48 Frýdek-Místek 31.05.2020
100 m 11.41 Šumperk 05.07.2020
200 m 24.08 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
200 m 23.33 Ostrava - Vítkovice 12.06.2020
300 m 40.75 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
500 m 1:25.80 Frýdek-Místek 17.06.2020
600 m 1:49.0 Frýdek-Místek 27.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.26 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
60 m 07.48 Frýdek-Místek 31.05.2020
100 m 11.41 Šumperk 05.07.2020
200 m 24.08 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
200 m 23.33 Ostrava - Vítkovice 12.06.2020
300 m 40.75 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
500 m 1:25.80 Frýdek-Místek 17.06.2020
600 m 1:49.0 Frýdek-Místek 27.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) 100 m/J/R01 2 Olomouc 11.51
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) 100 m/J/FA Olomouc 11.48
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/J/B01 7 Vyškov 11.53
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/J/B02 7 Vyškov 24.76
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/M/FA Šumperk 11.18
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/M/R04 1 Šumperk 11.41
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/M/B02 3 Šumperk 23.65
17.06.2020 Pětka na dráze (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 500 m/J Frýdek-Místek 1:25.80
12.06.2020 Krajský přebor MSK mužů,žen, juniorů a juniorek (SSK Vítkovice) 100 m/J Ostrava - Vítkovice 11.49
12.06.2020 Krajský přebor MSK mužů,žen, juniorů a juniorek (SSK Vítkovice) 200 m/M/B03 1 Ostrava - Vítkovice 23.33
31.05.2020 Májové závody 4.část - žactvo, dorost, junioři (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Dci/B01 1 Frýdek-Místek 07.48
27.05.2020 Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek z.s.) 600 m/J 7 Frýdek-Místek 1:49.0
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/J/R2 2 Ostrava - Vítkovice 07.29
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/J/F 6 Ostrava - Vítkovice 07.26
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/J/B1 3 Ostrava - Vítkovice 24.48
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R02 2 Ostrava - Vítkovice 07.36
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B04 5 Ostrava - Vítkovice 24.08
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R04 3 Ostrava - Vítkovice 07.41
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/J 6 Ostrava - Vítkovice 40.75