Karta atleta

Export do excelu
  • Laura Zmrzlá
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér: Mandíková Věra
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.71 h Český Brod 22.02.2020
60 m 08.07 Nová Včelnice 24.07.2021
100 m 13.47 Stará Boleslav 25.08.2021
150 m 21.11 h Praha - Stromovka 25.02.2020
150 m 20.11 Břeclav 14.07.2021
200 m 27.39 Stará Boleslav 25.08.2021
300 m 42.3 Praha 02.06.2021
600 m 2:00.4 Praha - Hrabákova 26.05.2021
800 m 2:42.41 Praha - Vokovice 30.06.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 10.43 Nová Včelnice 24.07.2021
skok vysoký 1.22 h Český Brod 14.12.2019
skok vysoký 1.44 Praha - Juliska 14.06.2021
skok daleký 4.17 h Praha - Juliska 16.01.2020
skok daleký 4.62 Praha - Vokovice 30.06.2021
vrh koulí 2kg 10.05 Praha - Vinohrady 17.05.2021
hod kriketovým míčkem 32.18 Pacov 17.07.2021
pětiboj 2528 Nová Včelnice 24.07.2021
čtyřboj 2078 Říčany 03.10.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.71 h Český Brod 22.02.2020
60 m 08.20 Brno 07.09.2020
150 m 21.11 h Praha - Stromovka 25.02.2020
150 m 20.36 Praha - Eden 21.09.2020
300 m 44.16 Praha - Jeseniova 17.06.2020
600 m 2:05.1 Praha - Hrabákova 25.05.2020
800 m 2:46.94 Říčany 03.10.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.62 Praha - Přátelství 11.06.2020
skok vysoký 1.20 h Praha - ZŠ Pošepného 26.02.2020
skok vysoký 1.39 Praha - Vinohrady 27.05.2020
skok daleký 4.17 h Praha - Juliska 16.01.2020
skok daleký 4.58 Brno 08.09.2020
vrh koulí 2kg 08.07 Praha - Hrabákova 19.05.2020
hod kriketovým míčkem 30.45 Praha - Hrabákova 25.05.2020
pětiboj 2392 Praha - Přátelství 11.06.2020
čtyřboj 2078 Říčany 03.10.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2020 13. ročník Podzimní běhání 2020 (Atletika Jižní Město z.s. a Mě) Přespolní běh/Žkm 6 Praha 11-Hrabákova 21 Sportovní areál ZŠ Pošepného náměstí 5:13
11.10.2020 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (SK Jeseniova) pětiboj/Žkm 9 Praha - Jeseniova 2297
11.10.2020 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B05 2 Praha - Jeseniova 08.40
11.10.2020 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žkm/S02 17 Praha - Jeseniova 24.92
11.10.2020 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (SK Jeseniova) skok daleký/Žkm/S02 7 Praha - Jeseniova 4.43
11.10.2020 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B07 5 Praha - Jeseniova 10.88
11.10.2020 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (SK Jeseniova) 800 m/Žkm/B04 9 Praha - Jeseniova 2:53.81
03.10.2020 Žákovský atletický den (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) čtyřboj/Žkm Říčany 2078
03.10.2020 Žákovský atletický den (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 60 m/Žkm/B01 1 Říčany 08.30
03.10.2020 Žákovský atletický den (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 800 m/Žkm 4 Říčany 2:46.94
03.10.2020 Žákovský atletický den (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) skok daleký/Žkm Říčany 4.56
03.10.2020 Žákovský atletický den (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) vrh koulí 2kg/Žkm 6 Říčany 07.72
29.09.2020 Přebor Prahy mladšího žactva (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 60 m/Žkm/FA 4 Praha - Hostivař 08.42
29.09.2020 Přebor Prahy mladšího žactva (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 300 m/Žkm/B01 2 Praha - Hostivař 45.14
29.09.2020 Přebor Prahy mladšího žactva (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 60 m/Žkm/R02 1 Praha - Hostivař 08.48
21.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B01 3 Praha - Eden 08.40
21.09.2020 Finále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B01 3 Praha - Eden 20.36
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žkm/R14 2 Brno 08.20
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) 60 m/Žkm/FC Brno 08.34
07.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok daleký/Žkm/KE 7 Brno 4.55
08.09.2020 European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020) (JAC Brno) skok daleký/Žkm/FB 6 Brno 4.58
02.09.2020 3. Skoky OPEN pro žactvo v Rudné (ATLETIK RUDNÁ) skok vysoký/Žkm 7 Rudná 1.14
02.09.2020 3. Skoky OPEN pro žactvo v Rudné (ATLETIK RUDNÁ) skok daleký/Žkm Rudná 4.56
29.08.2020 3. Den sprintu a překážek pro žactvo v Rudné (ATLETIK RUDNÁ) 150 m/Žkm/B01 2 Rudná 20.79
29.08.2020 3. Den sprintu a překážek pro žactvo v Rudné (ATLETIK RUDNÁ) 60 m/Žkm/B01 3 Rudná 08.42
29.08.2020 3. Den sprintu a překážek pro žactvo v Rudné (ATLETIK RUDNÁ) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 1 Rudná 11.00
17.06.2020 Veřejné závody žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) 300 m/Žky/B01 2 Praha - Jeseniova 44.16
11.06.2020 Přebor USK Praha v pětiboji mladšího žactva (USK Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 2 Praha - Přátelství 10.62
11.06.2020 Přebor USK Praha v pětiboji mladšího žactva (USK Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 20 Praha - Přátelství 27.43
11.06.2020 Přebor USK Praha v pětiboji mladšího žactva (USK Praha) 800 m/Žkm/B01 3 Praha - Přátelství 2:52.47
11.06.2020 Přebor USK Praha v pětiboji mladšího žactva (USK Praha) skok daleký/Žkm Praha - Přátelství 4.45
11.06.2020 Přebor USK Praha v pětiboji mladšího žactva (USK Praha) pětiboj/Žkm 4 Praha - Přátelství 2392
11.06.2020 Přebor USK Praha v pětiboji mladšího žactva (USK Praha) 60 m/Žkm/B02 1 Praha - Přátelství 08.39
09.06.2020 Oddílové závody žactva (Atletika Jižní Město) vrh koulí 2kg/Žkm/F 5 Praha - Hrabákova 07.74
09.06.2020 Oddílové závody žactva (Atletika Jižní Město) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/F Praha - Hrabákova DNF
08.06.2020 Memoriál Josefa Odložila - žákovské závody (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/B1 1 Praha - Juliska 08.27
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - oddílové závody žactva (Atletika Jižní Město) 150 m/Žkm Praha - Hrabákova 20.2
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - oddílové závody žactva (Atletika Jižní Město) skok daleký/Žkm Praha - Hrabákova 4.44
31.05.2020 Zahajovací závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) čtyřboj/Žkm 10 Nymburk 1572
31.05.2020 Zahajovací závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 16 Nymburk 27.39
31.05.2020 Zahajovací závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) skok daleký/Žkm 3= Nymburk 4.32
31.05.2020 Zahajovací závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žkm/B05 1 Nymburk 08.71
31.05.2020 Zahajovací závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) 800 m/Žkm/B02 4 Nymburk 3:02.79
27.05.2020 Veřejné závody staršího a mladšího žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) skok vysoký/Žkm Praha - Vinohrady 1.39
27.05.2020 Veřejné závody staršího a mladšího žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) skok daleký/Žkm Praha - Vinohrady 4.48
25.05.2020 Oddílový čtyřboj ml. žactva a závody žactva (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m/Žkm Praha - Hrabákova 08.3
25.05.2020 Oddílový čtyřboj ml. žactva a závody žactva (Atletika Jižní Město z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Praha - Hrabákova 30.45
25.05.2020 Oddílový čtyřboj ml. žactva a závody žactva (Atletika Jižní Město z.s.) 600 m/Žkm Praha - Hrabákova 2:05.1
25.05.2020 Oddílový čtyřboj ml. žactva a závody žactva (Atletika Jižní Město z.s.) skok daleký/Žkm Praha - Hrabákova 4.36
25.05.2020 Oddílový čtyřboj ml. žactva a závody žactva (Atletika Jižní Město z.s.) čtyřboj/Žkm Praha - Hrabákova 1910
19.05.2020 Oddílový závod žactva (Atletika Jižní Město) 300 m/Žkm Praha - Hrabákova 45.2
19.05.2020 Oddílový závod žactva (Atletika Jižní Město) vrh koulí 2kg/Žkm 6 Praha - Hrabákova 08.07
18.05.2020 Veřejné závody staršího a mladšího žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) skok vysoký/Žkm/F 5 Praha - Vinohrady 1.30
18.05.2020 Veřejné závody staršího a mladšího žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) skok daleký/Žkm/F 4 Praha - Vinohrady 4.43
26.02.2020 Oddílové závody žactva a přípravek ve skoku do výšky (Atletika Jižní Město z.s.) skok vysoký/Žky 4 Praha - ZŠ Pošepného 1.20
25.02.2020 Halový přebor Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žkm/FB Praha - Stromovka 21.11
24.02.2020 Halový přebor Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žkm/FA 6 Praha - Stromovka 08.74
24.02.2020 Halový přebor Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žkm/R06 1 Praha - Stromovka 08.77
24.02.2020 Halový přebor Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žkm/R02 2 Praha - Stromovka 21.26
22.02.2020 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm Český Brod 08.71
22.02.2020 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm 13 Český Brod 3.96
16.01.2020 Veřejné závody mladšího žactva (jen 2008) (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žkm/SA 3 Praha - Juliska 4.17
16.01.2020 Veřejné závody mladšího žactva (jen 2008) (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/R04 1 Praha - Juliska 08.97
16.01.2020 Veřejné závody mladšího žactva (jen 2008) (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/FC Praha - Juliska 08.90
08.01.2020 1. veřejné závody Olympu žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B27 2 Praha - Stromovka 21.69