Karta atleta

Export do excelu
  • Daniel Chaloupka
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér: Kozmíková Eva, Ťavodová Lucie
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.87 h Olomouc 22.01.2020
60 m 08.78 Zlín 18.05.2020
100 m 14.39 Zlín 18.05.2020
150 m 22.35 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
150 m 22.30 Zlín 20.05.2020
skok vysoký 1.20 h Otrokovice 06.02.2020
skok daleký 3.67 h Otrokovice 06.02.2020
hod kriketovým míčkem 29.92 Zlín 20.05.2020
sprintérský trojboj 0826 Zlín 18.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.87 h Olomouc 22.01.2020
60 m 08.78 Zlín 18.05.2020
100 m 14.39 Zlín 18.05.2020
150 m 22.35 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
150 m 22.30 Zlín 20.05.2020
skok vysoký 1.20 h Otrokovice 06.02.2020
skok daleký 3.67 h Otrokovice 06.02.2020
hod kriketovým míčkem 29.92 Zlín 20.05.2020
sprintérský trojboj 0826 Zlín 18.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.05.2020 Krajské přebory ve sprintech a vrzích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Žcm/B02 1 Uherské Hradiště 08.67
20.05.2020 Oddílový přebor AK Zlín (II.část) (AK Zlín) hod kriketovým míčkem/Žcm 6 Zlín 29.92
20.05.2020 Oddílový přebor AK Zlín (II.část) (AK Zlín) 150 m/Žcm/B02 1 Zlín 22.30
18.05.2020 Oddílový přebor AK Zlín (I. část) (Atletický klub Zlín, z.s.) sprintérský trojboj/Žcm Zlín 0826
18.05.2020 Oddílový přebor AK Zlín (I. část) (Atletický klub Zlín, z.s.) 200 m/Žcm/B01 2 Zlín 30.70
18.05.2020 Oddílový přebor AK Zlín (I. část) (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B01 2 Zlín 08.78
18.05.2020 Oddílový přebor AK Zlín (I. část) (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m/Žcm/B01 2 Zlín 14.39
06.02.2020 Mezinárodní halový mítink Otrokovice 2020 (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žcm/FA 5 Otrokovice 05.79
06.02.2020 Mezinárodní halový mítink Otrokovice 2020 (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žcm/F 11 Otrokovice 3.67
06.02.2020 Mezinárodní halový mítink Otrokovice 2020 (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žcm/R04 1 Otrokovice 05.87
06.02.2020 Mezinárodní halový mítink Otrokovice 2020 (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žcm/F 7 Otrokovice 1.20
31.01.2020 MMaS mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/R03 7 Ostrava - Vítkovice 09.13
31.01.2020 MMaS mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žcm/B06 4 Ostrava - Vítkovice 22.35
22.01.2020 Kontrolní závody mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žcm/R03 1 Olomouc 08.87
22.01.2020 Kontrolní závody mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žcm/FB Olomouc 08.90