Karta atleta

Export do excelu
  • Marek Švehla
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Školní atletický klub Slaný
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.88 h Praha - Stromovka 16.02.2020
60 m 07.89 Kladno 28.08.2020
150 m 18.59 Kladno 28.08.2020
300 m 42.32 h Praha - Strahov 07.12.2019
300 m 40.48 Kladno 28.08.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.88 h Praha - Stromovka 16.02.2020
60 m 07.89 Kladno 28.08.2020
150 m 18.59 Kladno 28.08.2020
300 m 40.48 Kladno 28.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.09.2020 Finále B KPD Stč kraje staršího žactva (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m/Žci Kutná Hora DNS
11.09.2020 Finále B KPD Stč kraje staršího žactva (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 300 m/Žci Kutná Hora DNS
11.09.2020 Finále B KPD Stč kraje staršího žactva (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 150 m/Žci/B01 Kutná Hora DNS
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/FA 6 Kladno 07.97
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žci Kladno 40.48
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B01 3 Kladno 18.59
28.08.2020 3. kolo starší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R03 1 Kladno 07.89
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R02 2 Kladno 08.01
01.07.2020 Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B01 3 Kladno 18.76
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žci/R02 2 Beroun 07.91
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žci/FB Beroun 07.93
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žci/B01 4 Beroun 41.78
28.06.2020 2.KOLO KPD STARŠÍHO ŽACTVA (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žci/B04 2 Beroun 18.81
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R02 Kolín NM
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/B02 Kolín NM
14.06.2020 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žci/B03 Kolín NM
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) 300 m/Žci/B01 2 Slaný 43.49
05.06.2020 1. kolo KPD SKAS staršího žactva, sk. A (Školní atletický klub Slaný) 150 m/Žci/B05 1= Slaný 18.70
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Slaný (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žci Slaný DQ
16.02.2020 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Plzeňský KAS) 60 m/Žci/R05 MS Praha - Stromovka 07.88