Karta atleta

Export do excelu
  • Dominik Bubník
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: ASK Děčín
  • Trenér: Kamenický Dušan
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.99 Děčín 06.10.2021
150 m 22.38 Lovosice 08.09.2021
300 m 46.08 Bílina 19.06.2021
600 m 2:06.61 Bílina 27.06.2020
800 m 2:43.21 Děčín 16.06.2021
60 m překážek (0.76) 10.55 Bílina 22.09.2021
skok vysoký 1.40 Děčín 06.10.2021
skok daleký 3.79 Meziboří 26.06.2021
hod kriketovým míčkem 35.15 Meziboří 26.06.2021
čtyřboj 0949 Meziboří 20.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.25 Lovosice 23.06.2020
150 m 23.41 Lovosice 23.06.2020
300 m 56.32 Děčín 01.06.2020
600 m 2:06.61 Bílina 27.06.2020
skok daleký 3.43 Meziboří 20.06.2020
hod kriketovým míčkem 33.86 Meziboří 20.06.2020
čtyřboj 0949 Meziboří 20.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Krajský pohár přípravek skupina STŘED (ÚKAS) hod plným míčem 1kg/EleH/F 8 Ústí nad Labem 07.90
03.10.2020 Krajský pohár přípravek skupina STŘED (ÚKAS) skok z místa/EleH/F 4 Ústí nad Labem 2.18
03.10.2020 Krajský pohár přípravek skupina STŘED (ÚKAS) 400 m/EleH/B04 1 Ústí nad Labem 69.4
03.10.2020 Krajský pohár přípravek skupina STŘED (ÚKAS) 60 m/EleH/B04 1 Ústí nad Labem 08.7
08.09.2020 3. kolo KPD mladšího žactva - skupina východ (ASK Děčín) 150 m/Žcm/B01 5 Děčín 23.79
08.09.2020 3. kolo KPD mladšího žactva - skupina východ (ASK Děčín) 60 m/Žcm/FA 4 Děčín 09.54
08.09.2020 3. kolo KPD mladšího žactva - skupina východ (ASK Děčín) 60 m/Žcm/R03 2 Děčín 09.48
27.08.2020 Večerní závody na dráze (ASK Děčín) 60 m/Žci/B01 6 Děčín 09.58
27.08.2020 Večerní závody na dráze (ASK Děčín) 150 m/Žci/B02 3 Děčín 23.64
27.06.2020 KPJ Ústeckého kraje mladšího žactva a elévstva (AK Bílina) hod kriketovým míčkem/EleH 7 Bílina 32.47
27.06.2020 KPJ Ústeckého kraje mladšího žactva a elévstva (AK Bílina) 600 m/EleH 7 Bílina 2:06.61
23.06.2020 2.kolo KPD Ústeckého kraje mladšího žactva "Východ" (ASK Lovosice) 150 m/Žcm/B01 3 Lovosice 23.41
23.06.2020 2.kolo KPD Ústeckého kraje mladšího žactva "Východ" (ASK Lovosice) 60 m/Žcm/FB Lovosice 09.25
23.06.2020 2.kolo KPD Ústeckého kraje mladšího žactva "Východ" (ASK Lovosice) 60 m/Žcm/R03 3 Lovosice 09.47
20.06.2020 KPJ Ústeckého kraje ve vícebojích mladšího žactva a elévstva + vložený závod na 200 m mužů a žen (Atletika Litvínov z.s.) 600 m/EleH/B03 1 Meziboří 2:06.99
20.06.2020 KPJ Ústeckého kraje ve vícebojích mladšího žactva a elévstva + vložený závod na 200 m mužů a žen (Atletika Litvínov z.s.) čtyřboj/EleH Meziboří 0949
20.06.2020 KPJ Ústeckého kraje ve vícebojích mladšího žactva a elévstva + vložený závod na 200 m mužů a žen (Atletika Litvínov z.s.) 60 m/EleH/B01 4 Meziboří 09.29
20.06.2020 KPJ Ústeckého kraje ve vícebojích mladšího žactva a elévstva + vložený závod na 200 m mužů a žen (Atletika Litvínov z.s.) skok daleký/EleH/S01 4 Meziboří 3.43
20.06.2020 KPJ Ústeckého kraje ve vícebojích mladšího žactva a elévstva + vložený závod na 200 m mužů a žen (Atletika Litvínov z.s.) hod kriketovým míčkem/EleH/FA Meziboří 33.86
09.06.2020 1.kolo KP družstev mladšího žactva - skupina VÝCHOD (AC Ústí nad Labem) 60 m/Žcm/R04 2 Ústí nad Labem 09.51
09.06.2020 1.kolo KP družstev mladšího žactva - skupina VÝCHOD (AC Ústí nad Labem) 60 m/Žcm/FB Ústí nad Labem 09.38
09.06.2020 1.kolo KP družstev mladšího žactva - skupina VÝCHOD (AC Ústí nad Labem) 150 m/Žcm/B02 3 Ústí nad Labem 24.36
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Děčín (ASK Děčín) hod kriketovým míčkem/Žcm 9 Děčín 26.54
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Děčín (ASK Děčín) 60 m/Žci/B03 2 Děčín 09.67
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Děčín (ASK Děčín) 300 m/Žci/B02 2 Děčín 56.32