Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Horáček
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Vlašim
  • Trenér: Svoboda Martin
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 11.5 Vlašim 23.05.2020
60 m 07.97 Vlašim 30.05.2020
100 m 12.09 Praha - Juliska 18.08.2020
200 m 25.17 h Praha - Strahov 11.01.2020
200 m 23.88 Vlašim 23.08.2020
300 m 38.29 h Praha - Stromovka 21.01.2020
400 m 54.24 h Praha - Strahov 11.01.2020
400 m 51.36 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
800 m 2:05.91 Praha - Eden 08.06.2021
1000 m 2:50.92 h Praha - Strahov 07.12.2019
400 m překážek (0.91) 65.24 Praha - Eden 08.06.2021
sprintérský trojboj 1732 Vlašim 30.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 yardů 11.5 Vlašim 23.05.2020
60 m 07.97 Vlašim 30.05.2020
100 m 12.09 Praha - Juliska 18.08.2020
200 m 25.17 h Praha - Strahov 11.01.2020
200 m 23.88 Vlašim 23.08.2020
300 m 38.29 h Praha - Stromovka 21.01.2020
400 m 54.24 h Praha - Strahov 11.01.2020
400 m 51.36 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
sprintérský trojboj 1732 Vlašim 30.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m/Dci/B01 4 Třebíč 52.25
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/Dci/B02 3 Třebíč 24.01
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dci/R2 6 Ostrava - Vítkovice 51.36
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) 100 m/Dci/B02 5 Praha - Přátelství 12.26
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) 400 m/Dci/B01 2 Praha - Přátelství 52.06
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 400 m/M/B02 1 Vlašim 51.84
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m/M/B03 3 Vlašim 23.88
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/B02 6 Praha - Juliska 12.09
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B02 1 Praha - Juliska 24.16
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/R01 5 Plzeň 12.34
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/M/B02 2 Plzeň 52.73
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/FB 4 Plzeň 12.21
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/M/B02 4 Pacov 54.01
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/M/B03 1 Pacov 24.21
27.06.2020 2. kolo Středočeského krajského přeboru družstev dorostu a juniorů (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/R01 MS Kladno 12.46
27.06.2020 2. kolo Středočeského krajského přeboru družstev dorostu a juniorů (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/FB MS Kladno 12.50
27.06.2020 2. kolo Středočeského krajského přeboru družstev dorostu a juniorů (A.C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B02 MS Kladno 24.79
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) 400 m/Dci Kladno 54.18
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B04 2 Kladno 24.79
06.06.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 400 m/Dci/F MS Vlašim 53.48
30.05.2020 Atletika pod Blaníkem 2 (TJ Spartak Vlašim) 200 m/M/B01 3 Vlašim 24.93
30.05.2020 Atletika pod Blaníkem 2 (TJ Spartak Vlašim) sprintérský trojboj/M 4 Vlašim 1732
30.05.2020 Atletika pod Blaníkem 2 (TJ Spartak Vlašim) 60 m/M/B01 5 Vlašim 07.97
30.05.2020 Atletika pod Blaníkem 2 (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/B01 5 Vlašim 12.52
23.05.2020 Atletika pod Blaníkem 1 (TJ Spartak Vlašim) 100 yardů/M Vlašim 11.5
23.05.2020 Atletika pod Blaníkem 1 (TJ Spartak Vlašim) 200 m/M Vlašim 25.6
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/M/B10 4 Praha - Stromovka 38.29
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Dci/B01 2 Praha - Strahov 54.24
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B03 3 Praha - Strahov 25.17