Karta atleta

Export do excelu
  • Rozálie Cicková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ATLETIKA Rýmařov z.s.
  • Trenér: Strnadelová Jana
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.81 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
150 m 21.99 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
150 m 23.40 Třinec 27.06.2020
300 m 55.67 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 22.03 Třinec 27.06.2020
skok vysoký 1.30 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
skok vysoký 1.29 Třinec 27.06.2020
skok daleký 3.84 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
skok daleký 3.59 Třinec 28.06.2020
vrh koulí 3kg 05.92 Třinec 27.06.2020
hod oštěpem 500g 08.33 Třinec 28.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.81 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
150 m 21.99 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
150 m 23.40 Třinec 27.06.2020
300 m 55.67 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 22.03 Třinec 27.06.2020
skok vysoký 1.30 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
skok vysoký 1.29 Třinec 27.06.2020
skok daleký 3.84 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
skok daleký 3.59 Třinec 28.06.2020
vrh koulí 3kg 05.92 Třinec 27.06.2020
hod oštěpem 500g 08.33 Třinec 28.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Běžecký pohár OK 8. závod Běh šternberským parkem (AK Šternberk z.s.) Přespolní běh/Žky/B 10 Šternberk 0:05:54
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) sedmiboj [Zky]/Žky Třinec DNF
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 3kg/Žky 29 Třinec 05.92
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žky/S01 22 Třinec 1.29
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B04 3 Třinec 22.03
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B04 6 Třinec 23.40
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žky/S02 16 Třinec 3.59
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žky/B02 Třinec DNS
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Žky/S02 16 Třinec 08.33
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žky 19 Ostrava - Vítkovice 1.19
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R04 6 Ostrava - Vítkovice 08.81
20.02.2020 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B03 3 Ostrava - Vítkovice 21.99
14.02.2020 Brněnská Laťka - žactvo (JAC Brno) skok vysoký/Žky 25= Brno-Olympia 1.24
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žky 35 Ostrava - Vítkovice 3.40
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) skok vysoký/Žky 12= Ostrava - Vítkovice 1.30
08.02.2020 Kids Athletics Poruba 2020 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žky/R09 3 Ostrava - Vítkovice 08.82
01.02.2020 MMaS staršího žactva (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žky 22 Ostrava - Vítkovice 1.24
29.01.2020 "Nejvýš - Nejrychleji" (AK Olomouc) 60 m/Žky/R01 3 Olomouc 09.14
29.01.2020 "Nejvýš - Nejrychleji" (AK Olomouc) skok vysoký/Žky 18 Olomouc 1.25
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Žky 13= Ostrava - Vítkovice 1.30
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/R01 4 Ostrava - Vítkovice 08.93
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žky 15 Ostrava - Vítkovice 3.84
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/FOB 6 Ostrava - Vítkovice 08.98
26.01.2020 Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/Žky/B03 4 Ostrava - Vítkovice 55.67
17.01.2020 Zahajovací závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Žky 8 Olomouc 1.30
17.01.2020 Zahajovací závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/R06 2 Olomouc 09.07
17.01.2020 Zahajovací závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žky/S02 9 Olomouc 3.80
09.01.2020 Novoroční Otrokovická hala (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žky 7 Otrokovice 1.30
09.01.2020 Novoroční Otrokovická hala (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žky 10 Otrokovice 3.77