Karta atleta

Export do excelu
  • Filip Holuša
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér: Korbel Jaromír
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.03 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
60 m 08.95 Opava 26.05.2020
800 m 3:01.45 Opava 19.05.2020
60 m překážek (0.76) 11.77 h Opava 23.01.2020
60 m překážek (0.76) 10.82 Opava 30.06.2020
skok daleký 4.05 Opava 16.06.2020
hod kriketovým míčkem 39.37 Třinec 28.06.2020
pětiboj 1299 Třinec 28.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.03 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
60 m 08.95 Opava 26.05.2020
800 m 3:01.45 Opava 19.05.2020
60 m překážek (0.76) 11.77 h Opava 23.01.2020
60 m překážek (0.76) 10.82 Opava 30.06.2020
skok daleký 4.05 Opava 16.06.2020
hod kriketovým míčkem 39.37 Třinec 28.06.2020
pětiboj 1299 Třinec 28.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2020 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 4 Blansko 11.43
04.10.2020 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.) 60 m/Žcm/R03 Blansko DNS
15.09.2020 KP MSK družstev mladšího žactva 4.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 Frýdek-Místek DQ
15.09.2020 KP MSK družstev mladšího žactva 4.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žcm/B01 7 Frýdek-Místek 09.06
03.09.2020 Krajský přebor družstve mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 5 Třinec 11.14
03.09.2020 Krajský přebor družstve mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm/B02 4= Třinec 09.25
04.08.2020 4.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok daleký/M 9 Opava 3.98
04.08.2020 4.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/M/B02 4 Opava 09.24
30.06.2020 KP družstev mlad.žactva 2.kolo (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žcm 12 Opava 3.93
30.06.2020 KP družstev mlad.žactva 2.kolo (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 4 Opava 10.82
30.06.2020 KP družstev mlad.žactva 2.kolo (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B02 4 Opava 09.05
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žcm 12 Třinec 1299
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 6 Třinec 10.93
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žcm 11 Třinec 39.37
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žcm 13 Třinec 3:02.79
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm/B02 6 Třinec 08.98
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žcm/S02 9 Třinec 3.92
23.06.2020 3.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok daleký/M 13 Opava 3.93
23.06.2020 3.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76)/Žcm Opava 10.86
16.06.2020 2.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok daleký/M 9 Opava 4.05
16.06.2020 2.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/M/B03 6 Opava 09.13
11.06.2020 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 1.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žcm/B01 8 Frýdek-Místek 09.01
11.06.2020 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 1.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 3 Frýdek-Místek 11.10
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Opava (Sokol Opava) skok daleký/M 9 Opava 3.79
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Opava III (Sokol Opava) 60 m/Žci 4 Opava 09.13
26.05.2020 1.sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok daleký/M 7 Opava 3.85
26.05.2020 1.sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/M/B02 6 Opava 08.95
19.05.2020 Okresní přebor pětiboj (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 2 Opava 11.12
19.05.2020 Okresní přebor pětiboj (TJ Sokol Opava) pětiboj/Žcm Opava 1254
19.05.2020 Okresní přebor pětiboj (TJ Sokol Opava) hod kriketovým míčkem/Žcm 13 Opava 38.58
19.05.2020 Okresní přebor pětiboj (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žcm 14 Opava 3.84
19.05.2020 Okresní přebor pětiboj (TJ Sokol Opava) 800 m/Žcm/B01 10 Opava 3:01.45
19.05.2020 Okresní přebor pětiboj (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B02 3 Opava 09.01
31.01.2020 MMaS mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R02 4 Ostrava - Vítkovice 12.06
31.01.2020 MMaS mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/R05 3 Ostrava - Vítkovice 09.03
26.01.2020 Okresní přebor - sprinty,dálka (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 1 Opava 12.03
26.01.2020 Okresní přebor - sprinty,dálka (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/F Opava 09.05
26.01.2020 Okresní přebor - sprinty,dálka (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/R01 1 Opava 09.06
23.01.2020 Kontrolní závody SPS (uzavřené) (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B01 2 Opava 09.08
23.01.2020 Kontrolní závody SPS (uzavřené) (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 1 Opava 11.77